Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
hie hie dobre tylko szkoda mi tego idioty z komentarzy (ten od pozerow itp. )hehe rozbawił mnie swoją wiedzą i wiarą
 
Poprzez usilną namowę Rioo zaopatrzyłem się w końcu w nową płytkę Kultu - Poligono Indusrial i muszę przyznać iż prezentuje się ona całkiem sympatycznie. Taka bym powiedział troszkę inna niż to co do tej pory słyszałem u Kultu. Nie podobały mi się tylko trzy ostatnie utwory, w tym tytułowy, za dużo w nich klawiszy jak dla mnie.
 
Tibor said:
Poprzez usilną namowę Rioo
Tibor said:
zaopatrzyłem się w końcu w nową płytkę Kultu - Poligono Indusrial i muszę przyznać iż prezentuje się ona całkiem sympatycznie. Taka bym powiedział troszkę inna niż to co do tej pory słyszałem u Kultu.
wiadomo: a) polecam dobrą muzyke b) to Kult
Tibor said:
Nie podobały mi się tylko trzy ostatnie utwory, w tym tytułowy, za dużo w nich klawiszy jak dla mnie.
mi sie z kolei środek mniej podoba, a najmniej "Miałeś chamie złoty róg..." może to uraz po 'Chłopach' jeszcze Poligono akurat jest spoko < tak wiem, kwestia gustu >
 
To skąd w jego grze takie dźwięki z nikąd? zwyczajne ni przypioł, ni przyłatał, choć trzeba mu przyznać, że fragmenty (niektóre) są niezłe.
 
już to widziałem pare miesiecy temu, ale przyjemnie sie wraca do takich rzeczy czasami :)Skowrońs-> jakbyś uważnie oglądał, to byś widział, że to jest tylko wykonawca, a nie kompozytor tego utworu... a tak w ogule to grasz lepiej od niego, że go krytykujesz?? nawet najlepsi gitarzyści podczas 5 minutowego utworu moga żle chwycić jakiś rif, czy pomylić jeden dżwiek w partii... szczególnie na takiej prędkości, nie mówiąc o wiekszych... :p
 
ja bym w życiu tak nie zagrał no chyba że za jakieś 4 lata Przychylam się do gwindora jak umiesz grać lepiej to pokaż zawsze łatwiej jest krytykować kogoś niż samemu coś zrobić( wiem po sobie )
 
Skoro wszyscy na forum się tutaj wpisują, to ja też kiedyś muszę. A więc zdefiniowanie gatunku muzyki jakiej słucham jest w zasadzie niemożliwe, ponieważ słucham muzyki z prawie wszystkich gatunków, od klasyki, poprzez rocka aż do muzyki elektronicznej.Wszystko zależy od mojego nastroju, czasem uwielbiam posłuchać Handla, czasem Bjork, innym razem U2, na Static-X kończąc.Lista wykonanwców jakich ostatnio słucham, kształtuje się w ten sposób:Yoko Kanno, a w zasadzie cały soundtrack Stand Alone Complex, M83, Bjork - Homogenic, Placebo, Pitchshifter, Juno Reactor - Labirynth, Infected Mushroom, Vangelis - Reprise.Utwór który ostatnio najczęściej słucham:Gabriela Robin - Turkeyedit: tytuł jednak daje się przetłumaczyć na angielski. :)
 
Lord Koniu said:
Ozzie --> a Ozziego sluchasz ?
Czasami, ale nie jestem jego wielkim fanem, kiedy wymyślałem mojego nicka nawet nie wiedziałem o istnieniu Osbourne'a.
 
Nie pamiętam już czy Yarpen zachęcał Was do odsłuchania przeróbki piosenki Britney Spears wykonanej przez Children of Bodom? Jeśli nie to polecam Waszej uwadze utwór Ups I did it again w ich wykonaniu. Coś wspaniałego
 
Top Bottom