Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Ja słucham : Metallica, Megadeth , Slayer , Kreator , Slipknot , trochę Ironów , In Flames , Agony Scene , Blind Guardian , Biohazard , troszkę Celtic Frost , System of a Down , Sepultura .
 
Wczas goś odkrył A ja znalazłem fajną płytkę Ironów, na której znajdują się wszystkie niepublikowane utwory (pojawiające się tylko na singlach). Fajna rzecz
 
byc moze ale do tej pory nie siedziałem w temacie heavy więc mogłem co nieco ciekawszych pozycji przeoczyc ale to nie zmienia faktu ze akurat ten zespoł jest fajny
 
Tylko melodic death:p Polecam kolejny zespół; Imperanon. Świerzość, talent i duży potencjał. Album nosi tytuł stained:)
 
Ostatnio w Radiu Bis słyszałem całkiem ciekawy zespół hm..rockowy, albo quasi-metalowy, coś w tym stylu w każdym razie Singlem z ich debiutanckiej płyty jest utwór "Nie przemocy". Może słyszeliście? Całkiem ciekawe brzmienie, a i nie zgorszy tekst.
 
Yarpen Zirgin said:
Tylko melodic death:p Polecam kolejny zespół; Imperanon. Świerzość, talent i duży potencjał. Album nosi tytuł stained:)
Melodic death rlz Jaki bys mi polecil zespol, grajacy cos podobnego do CoB ? Ostatnio "odkrylem" Summoninga. Takie dziwne to... black z lekkim zabarwieniem symfonicznym i gotyku (tak na ucho przynajmniej )
 
summoning jest całkiem fajne ale Varathron jest o wiele lepszy a tak na marginesie to miał ktos z was kontakt z NS owymi kapelkami pomijając ich poglądy zdazaja się całkiem uzdolnione składy jak na przyład Thor's Hammer Capricornus i wiele innych (ale tak na zas nie podzielam ich poglądow i wspominam o nich tylko z powodu dobrej muzyki)
 
Lord Koniu said:
Yarpen Zirgin said:
Tylko melodic death:p Polecam kolejny zespół; Imperanon. Świerzość, talent i duży potencjał. Album nosi tytuł stained:)
Melodic death rlz Jaki bys mi polecil zespol, grajacy cos podobnego do CoB ? Ostatnio "odkrylem" Summoninga. Takie dziwne to... black z lekkim zabarwieniem symfonicznym i gotyku (tak na ucho przynajmniej )
bardzo podobny jest właśnie Imperanon. Płyta "Stained" jest rewelacyjna. W sklepie nie dostaniesz, więc ucieczka do innych źródeł jest usprawiedliwiona;)
 
Lord Koniu said:
Mozesz mi wyslac jakas probke ? Jezeli to jest podobne do Summoninga to spox
Konik, masz jakieś "źródło" skąd można zdobyć tę muzykę? Tego naprawdę nigdzie nie ma...
 
Tib --> chodzi Ci o Summoninga ? Kumpel mi przeslal ostatnio pare plytek, zaraz dam Ci linka, powinno jeszcze byc na serwerze.
 
Lord Koniu said:
Tib --> chodzi Ci o Summoninga ? Kumpel mi przeslal ostatnio pare plytek, zaraz dam Ci linka, powinno jeszcze byc na serwerze.
To też może być.Podeślij info na priva, bo gg chyba nadal nie masz
 
No niestety nie mam :(Jak jeszcze ktos chce plytki Summoninga:Stronghold Let Mortal Heroes Sing Your Fame Minas Morgulto prosze na PW
 
Lord Koniu said:
No niestety nie mam :(Jak jeszcze ktos chce plytki Summoninga:Stronghold Let Mortal Heroes Sing Your Fame Minas Morgul
Mam nadzieję, że fajna ta muza będzie. Czas pobierania: 9h
 
Lord Koniu said:
Fajna, fajna, mnie sie podoba :p w szczegolnosci piosenka "Farewell" :]
Jakoś pod wieczór będę mógł napisać więcej o tym poleconym przez Ciebie zespole. Jak przesłucham to podyskutujemy...
 
Top Bottom