Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Krótki zapis z koncertu Slasha w Krakowie.
Kto nie musi niech nie odtwarza - tragiczna jakość, ale aparat uległ zniszczeniu tuż po pojawieniu się Slasha na scenie z powodu dzikiej furii obecnych, więc został tylko ziemniak :p

 
Last edited:
Afromental- Return of the Cavemen
[video=youtube;xz-TlcO3yd0]https://www.youtube.com/watch?v=xz-TlcO3yd0[/video]
 
Ostatnio trafiłem na ciekawy kawałek muzyki elektronicznej :p
Muzyka potrafi nie tylko elektryzować i wpływać w różny sposób na ludzi, ale i na wiele innych rzeczy. W teledysku wykorzystano doświadczenia naukowe dla ciekawego efektu i wyszło. Ogląda się to całkiem fajnie :)
 
Muzyka jest jednym z moich hobby, tym bardziej zniesmacza mnie, co się z nią dzieje w obecnych czasach. Już pal licho proporcje gatunkowe, ale chodzi mi w tej chwili o próby przemycenia plagiatów melodii, powiedzmy sobie szczerze. Kiedy oglądam program Gdzieś to już słyszałem, nieustannie się dowiaduje, że utwór często pojawiający się w stacjach, o którym miałem przekonanie prawie że pełne, że jest autorską kompozycją, okazuje się odgrzewanym kotletem. A co mnie wkurza najbardziej? Chyba ludzie, którzy, mówiąc kolokwialnie, podniecają się danym utworem, nie mają pojęcia, że ich ukochana piosnka jest w rzeczywistości nierównoległej tylko tzw. coverem utworu zespołu, o którym nigdy nie słyszeli. Celowo użyłem najpierw słowa piosnka, a potem utwór, by ukazać moją opinię, że te przeróbki w około 99,986% nie dorównują oryginalnym wykonaniom.
 
Ta muzyka dzisiaj mnie odpręża. Filmik napawa do tego, by więcej dawać z siebie. Czyli coś idealnego na niedzielę. Tuż przed zbliżającym się poniedziałkiem :)
 
Top Bottom