Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
A ja sobie robię przegląd płyt Pink Floydów, które posiadam i powiem, że nie mam ich tak wiele (bo 5 (Echoes (czyli "the best of" taki), The Dark Side Of The Moon, The Wall, Pulse i The Division Bell) z czego 1 (The Wall) na winylu) Trzeba to zmienić
 
Rioo said:
polecam cover tej piosenki w wykonaniu Pearl Jam
Hej Rioo, ktoś Cię wkręcił - posłuchałem tego kawałka i to na pewno nie śpiewa Eddie Vedder z PJ bo... to spiewa Bono z U2 Więc to nie żaden cover tylko po prostu inne wykonanie tego kawałka przez U2.
 
Hehe, dobre :DZ Pink Floydow (a albumow) najbardziej lubie niesmiertelny Dark Side of the Moon.Z pojedynczych utworow to Wish You Were Here
 
Lord Koniu said:
Z Pink Floydow (a albumow) najbardziej lubie niesmiertelny Dark Side of the Moon.
Cóż mam bardzo podobne zdanie, ale to pewnie tylko dla tego, że innych albumów nigdy w całości nie słyszałem Za to dziś w końcu mam płytkę Vavamuffin
 
Niektore teksty Dragonforce bija nawet te z Blinda
In the darkness of the night in the shadows of the dawnIt's turning black no looking back the sands of time are sownWhen the day will slowly end and the sun has turned to greyWill we feel the power of freedom with the dawn of a new day?Over mountains paved with gold to the valleys of the slainOur quest will lead us onwards to the journey of the braveWhen the time has come to stand for the power we believeWe will ring the sound of victory for one and all to seeSometimes in your darkest dreams you will feel the haunting prayerSilent tears of your hidden fears come to haunt you once againFight on for the memories of the everlasting dreamsTheir pain in the silent lands on wings of glory freeWe can go on forever with the darkness so far awayAnd the warriors who live forever fight on to the endAcross the highest mountains and through the endless seasOur journey ever onwards fight until we all be freeThrough the darkness shining the neverending lightOn through the days of glory rise towards the fightAnd one day we will find a way towards this distant golden ageThe cries of war will sound the dayWe stand before the dawn of a new worldOn through the raging thunder across the seven seasCold winter skies are falling on the battles we have seenWe can go on forever with the darkness so far awayAnd the warriors who live forever fight on to the endAcross the highest mountains and through the endless seas...
 
Dziadu said:
Hej Rioo, ktoś Cię wkręcił - posłuchałem tego kawałka i to na pewno nie śpiewa Eddie Vedder z PJ bo... to spiewa Bono z U2 Więc to nie żaden cover tylko po prostu inne wykonanie tego kawałka przez U2.
*khem* przejrzałem zbiór swoich mp3 i znalazłem ten sam utwór o sek krótszy, ale podpisany jako Smashing Pumpkins o_O a także ten sam utwór niby w dwóch wykonaniach Audioslave i Mansona (cover Another Bricks in the Wall) Ale czy to jest Bono to nie jestem przekonany Nvm Z ciekawostek: 12-14czerwca odbędzie się Hunter Fest 2006 w Szczytnie. Na razie udział potwierdzili: TSA, Frontside, Farben Lehre, Arakain (Czechy), Molly's Gusher (Szwecja), Happysad, Coma, None i Ametria. Jednym słowem: wow Kanet 50zł, cena zmieni się (w górę ) jak poznamy zagraniczną gwiazdę festiwalu.i jeszcze jedno: tylko 9tys na Purplach? Spodek był praktycznie pusty...
 
-> Co do Pink Floyd dla mnie jest nieśiertelny kawałek "Wisch you were here" :)-> Co do Deep Purple myślałem, że więcej wiary przyjdzie, widocznie dresy miały co innego do roboty
 
Zamierzam wyedukować za tydzień swoich niewychowanych kolegów. Dzięki mnie poznają co to prawdziwa muzyka (puszczę im Metallikę na lekcji muzyki - pani pozwala przynosić na lekcje muzyki swoje płyty). Oddam przysługę społeczeństwu
 
Don Sosneone1 said:
Zamierzam wyedukować za tydzień swoich niewychowanych kolegów. Dzięki mnie poznają co to prawdziwa muzyka (puszczę im Metallikę na lekcji muzyki - pani pozwala przynosić na lekcje muzyki swoje płyty). Oddam przysługę społeczeństwu
Hehe... to mi przypomniało moją lekcje muzyki z miesiąc temu Puściłem pare utworów zaczynając od lżejszych Wiec było po kolei tak:1.System of a Down- Toxicity2.System of a Down- B.Y.O.B.3.Nightwish - Nemo4.Children of Bodom- Downfal5.Children of Bodom- Touch like Angels of Death6.Children of Bodom- Somebody put something in my drink7.Vader- Epitaph8.Behemoth- Decade of TherionPuszczałem jedno po drugim i jakoś cicho było przez pół godziny
 
Miałem takie lekcje w gimnazjum i myślałem wtedy, że zrobię coś nauczycielowi, bo odważył się gdzieś tak w połowie utworu go ściszyć a wreszcie wyłączyć. A co grało? Moja kochana Pidżamka
 
Ja bym poedukował u nas, bo większość w mojej szkole to słucha popu (czyt. Disco Polo) ale gdzieś zniknęła wieżą.... W pierwszej klasie pamiętam jak typ od sztuki zakupił bajer wieżę, jak włączyliśmy coś na próbę to na całą szkołę było słychać, ale po miesiącu zniknęła... pytałem się go niedawno gdzie jest ale przemilczał sprawę także ciężko u mnie.A Pidżamka fajna, fajna ze dwa lata temu słuchałem nałogowo (szczególnie mi się podobał Ezoteryczny Poznań).
 
jak ja bym chciał poedukowac w mojej szkole to chyba by mnie zlinczowali bo niestety trafiłem do siedliszcza cpunow, pijakow i o zgrozo hip-hopowcow ludzi z mojego gatunku mozna policzyc ma palcach jednej dłoni a takich co słuchaja czegos cięzszego niz Metalica albo Ironi to jest 2 ja i moj kumpel z klasywięc jestem na zgory przegranej pozycji a szkoda bo jak bym im zapuscił Old Man's Childa albo Limbonic Art to by sie osrali
 
Ja aż tak nie muszę edukować, bo wiedzą w klasie (dzięki mnie ) - a przynajmniej większość - że HH jest "be" a Rock "dobre" Edit: BUUUUUU!!!! Czemu mnie nie było na Deep Purple!!!
 
Yarpen Zirgin said:
Lubię myslovitz, byłem na koncercie i zrobili na mnie ogromne wrażenie.
Pamiętam, jak byli w mojej mieścinie to kuzyneczka (ich namiętna fanka; pozyczyła mi pierwszą płytę i od tamtej pory jej nie widziała ) miała szczenę do ziemi, jak zobaczył na telebimie grę Rojka na gitarze
 
Tibor -> MetalmaniaDuża Scena:10:15-10:40 Vesania10:50-11:25 Caliban11:40-12:15 Hieronymus Bosch12:30-13:10 Soilwork13:30-14:15 Hunter14:30-15:10 134915:25-16:05 Unleashed16:20-17:10 Acid Drinkers17:30-18:10 Evergrey18:30-19:10 U.D.O.19:30-20:15 Nevermore20:35-21:25 Moonspell21:45-23:00 Anathema23:20-00:35 TherionMała Scena:9:15 - otwarcie festiwalu9:15 – 9:40 - Archeon9:50 -10:20 - The No-Mads10:30-11:00 - Shadows Land13:25 – 13:55 – Antigama14:10 – 14:40 – Totem16:20 – 17:00 – Centinex17:15 – 17:55 – Suidakra18:10 – 18:50 – Beseech19:05 – 19:45 – Corruption20:00 – 20:40 – The Old Dead Tree21:25 – 22:05 – Misanthrope22:25 – 23:15 - Belphegor
 
z tego zestawienia to kojaze moze ze 3-4w tym Suidakre gorąco polecam fajny zespolik nie moge jechaca z wielką chcicą bym się wybrał
 
Top Bottom