Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Akurat covery mją świetne. Takie Aces High na przykład -> cudeńko "WOOON'T YOUUU RUUUUN, LIIVEEE TOOOO FLYYYY, FLYYY TOOO LIIIVEE, AAACES HIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!"
 
Final Countdown polecam w wykonaniu Northera. CUDOWNE.
Lord Koniu said:
Czy cos wspanialego to nie wiem :p
No ja sie uśmiałem:) bo znam childrenów. Choć ostatnio się zamerykanizowali to Brit w ich wykonaniu jest tak absurdalna że aż śmieszy:D
 
Tylko, że szkoda, że w radio cały czas puszczają tylko ten jeden ich utwór.... A o innych cisza.
 
zeby puszczali czesto... ja nie wiem czy 2 razy slyszałem... :/ a jak znacie jakieś radio gdzie puszczaja cześciej to podawać :p
 
Gwindor said:
zeby puszczali czesto... ja nie wiem czy 2 razy slyszałem... :/ a jak znacie jakieś radio gdzie puszczaja cześciej to podawać :p
Radio Bis. Albo sobie zacznij słuchać przez neta, albo znajdź sobie na ich stronce internetowej częstotliwość dla Tych/Katowic.
 
Rioo-> Naprawdę ciekawa stronka A poza tym pochwalę się , że kupiłem sobie ostatnio nową płytkę "T.Love"- "I hate rock'n'roll". Jak dla mnie bardzo fajna, klimatyczna, dobrze się jej słucha. Kilka ostrzejszych kawałków, kilka charakterystycznych dla t.love. Poza "Gnijącym światem" dość interesujące są hm... praktycznie wszystkie piosenki, no może tylko "Czarnuch" nie za bardzo mi się podoba. Słuchał ktoś?
 
ja widziałem chyba ich teledysk co se ręce tną i nie przemówił do mnie tandeta jadąca banałem, ale to do teledysku oczywiscie muza spoks
 
Tibor said:
Słuchał ktoś?
W dwójce bodaj w niedzielę był obszerny wywiad z Muńkiem. Poza tym jakiś czas temu wystąpił w radiowej trójce i opowiadał o każdej piosence z płyty (przy okazji puścili chyba całą płytę). Muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się A tak BTW, to słyszał ktoś "Dani California" Red Hotów? No i "Mieć czy być" Myslovitz? Jak wrażenia? Dla mnie obie wychodzące niedługo płyty ("Stadium Arcadium" i "Happiness is easy) zapowiadają się wielce smakowice Szkoda tylko, że RHCP będzie kosztować 90 zł
 
woj:| said:
ja widziałem chyba ich teledysk co se ręce tną i nie przemówił do mnie tandeta jadąca banałem, ale to do teledysku oczywiscie muza spoks
O którym teledysku mówisz? Ja niestety żadnego nie widziałem... kupiłem płytkę z tej tańszej edycji, to znaczy za 30 złotych. A bonusowy dvd był dołączony do tej droższej. Wie ktoś czy można skądś pobrać ten teledysk?
 
Ja nie wiem widziałem na jakimś kanale muzycznym ale nie wiem czy to z tej nowej płyty, bo z muzą to ja nie jestem na czasie... no nie tylko z muzą, ale nie o tym..
 
Ale coś mi się nie wydaje, żeby to było z najnowszej płytki. Bo podobno teledysk do "Gnijącego świata" jest rewelacyjny, itp. A poza tym jakoś nie pasuje mi tam scena z cięciem sobie rąk
 
Tibor said:
Słuchał ktoś?
oczywiście zresztą muszę przyznać, że to moja pierwsza płyta zespołu Muńka i jest nawet niezła, dalbym jej jakieś 6+ (jak na polską płytę to u mnie dużo ), 'Gnijący świat' jakoś szczególnie przypadł mi do gustu, ale reszta płytki też jest całkiem sympatyczna, można sobie posłuchać odnośnie 'Dani California' Papryczek - z piosenką oswajam się bardzo powoli, nie zrobiła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, jest raczej, wg mnie, popowa-redhotowa, natomiast teledysk to inna bajka bardzo fajnie pokazane różne postacie/zespoły ze świata muzyki
 
Tibor said:
Ale coś mi się nie wydaje, żeby to było z najnowszej płytki. Bo podobno teledysk do "Gnijącego świata" jest rewelacyjny, itp. A poza tym jakoś nie pasuje mi tam scena z cięciem sobie rąk
To był teledysk z "gnijącego świata" siedzi rodzinka przy stole i corka sobie odcina zaciśnietym łańcuszkiem dopływ krwi do reki, a potem cała rodzinka wszystko rozwala w końcówce :pTeledysk leci już na 4fun.tv i zdaje mi sie, że na vivie polska też
 
Dzięki za wyjaśnienie Gwindor Bo wcześniej to mi nawet na myśl, przyszedł na myśl teledysk Cool Kids of Death
 
Top Bottom