Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Aranthar said:
IMO charakterystyczną rzęczą Nightwisha, która wyróżniała ten zespół był właśnie głos Tarji....
no wiadomo ze jej glos/ przeciez to normalne ze zawsze bardziej frontman jest utozsamiany z zespolem niz np.gitarzysta a skad wiadomo ze odchodzi ?ja tam nic nie slyszalem a z innej beczki to jeszce Lordi niezle wymiataja tak ze Soundtracka tez mogliby do wiedzmina nagrac iwbrew temu co krytycy okrzykneli po eurowizji ni uwazam zeby byli kiczowaci
 
wanan said:
Aranthar said:
IMO charakterystyczną rzęczą Nightwisha, która wyróżniała ten zespół był właśnie głos Tarji....
no wiadomo ze jej glos/ przeciez to normalne ze zawsze bardziej frontman jest utozsamiany z zespolem niz np.gitarzysta a skad wiadomo ze odchodzi ?ja tam nic nie slyszalem a z innej beczki to jeszce Lordi niezle wymiataja tak ze Soundtracka tez mogliby do wiedzmina nagrac iwbrew temu co krytycy okrzykneli po eurowizji ni uwazam zeby byli kiczowaci
Tylko że to byli krytycy, którzy zazwyczaj oceniają eurowizyjne disco polo...
 
Metallica zagrała jeden z utworów z nowej płyty na koncercie w Berlinie! Nie ma tytułu jeszcze ale jej dwa kawałki można usłyszeć i zobaczyć tu i tucały utwór trwa ok. 8 minut.I dobra wiadomość! Powróciły solówki!!!
 
No to warto wyczekiwać reszty :DEDIT:No i długo czekać nie trzeba było TUTAJ jest cały kawałek. Jeszcze nie ściągnąłem, także nie wiem jaka jakość. Się posłucha :)EDIT:No jakość nie jest rewelacyjna, ale już słychać że to będzie moc! Porządne riffy, solówka, Lars szalejący na dwóch stopach. To może być powrót do korzeni! Polecam fragment od 5:25!
 
Pod koniec roku, lub na początku następnego W ogóle 3 gimn. będzie dla mnie zajefajna. Nowy Slayer, nowi Ironi, nowa Metallica no i oczywiście Wiedźmin
 
A ja własnie kupiłem bilety na Pearl jam do Pragi. No i słono przepłaciłem Ale jako, że bilety rozeszły się w 4 godziny nie było innego wyjścia jak dać w łapę czechom, którzy kupili wcześniej Będę miał miejsce pod samą sceną i nie zamierzam się oszczędzać
 
Dziadu said:
A ja własnie kupiłem bilety na Pearl jam do Pragi. No i słono przepłaciłem Ale jako, że bilety rozeszły się w 4 godziny nie było innego wyjścia jak dać w łapę czechom, którzy kupili wcześniej Będę miał miejsce pod samą sceną i nie zamierzam się oszczędzać
Ech, tylko pozazdrościć. To jak masz zamiar szaleć porządnie, to wyszalej się też za mnie
 
Top Bottom