Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Lord Koniu said:
ale od jakiegoś czasu (z 3 dni) nie aktualizuje mi się ani lista (ogólna) ulubionych wykonawców, ani ulubionych utworów. Wie ktoś o co chodzi ?
Z moich obserwacji wynika, że te dwie listy aktualizują się raz w tygodniu (w moim przypadku w każdą niedzielę po południu)
 
Tydzień minął, lista wykonawców tygodnia się zaktualizowała, ale ogólna lista wykonawców w dalszym ciągu nie Miał ktoś kiedyś coś takiego ?
 
jeśli w danym tygodniu użytkownicy lsat.fm słuchali duzo muzyki to czasem troche trwa zanim skrypty liczące zliczą i dopasują wszystko do siebie ;] tak samo jak czasami słuchacie czegoś tam a w recent tracks pusto, albo wiszą kawałki z przed nastu godzin... to wina obciążonych serwerów; to tylko komputery nie są tak doskonałe jak ludzie aha: w last.fm też sie zdarzają błędy, np moja koleżanka ma cały czas 1 sąsiada mimo 4k utworów... albo słucha tak wyjątkowej muzyki, albo to błąd można pisać w takich sytuacjach do adminów serwisu, może cos poradzą
 
Rioo, a czy to last.fm oferuje w sumie jeszcze coś ciekawego? Bo tak używam sobie tego, ale poza fajnym profilem muzycznym na stronce w sumie nic nowego nie wnosi. Oczywiście wspomnieć trzeba jeszcze o możliwości odsłuchiwania utworów w formie a la radio, ale nie zmienia to faktu, że całość jest jak dla mnie ot takim kolejnym smaczkiem działącym w tle, który jest bo jest i tyle
 
Esgaroth said:
Jest jeszcze możliwość dodania na forum takiej małej tabelki jaką mam ja w podpisie, która sama się aktualizuję
Hehe, wiem... ale przynajmniej kolorystycznie mógłbyś ją sobie bardziej do tego forum dopasować... a poza tym wiesz... tematycznie jest ona zgodna tylko z tym jednym tematem, w którym dyskutujemy obecnie
 
No last.fm jest w zasadzie tylko takim smaczkiem Tyle, że wyszukuje Ci znajomych o podobnych gustach muzycznych, masz tam fora tematyczne, teoretycznie radio, które jest dobrane do Twojego typu muzyki (chociaż ja się do niego nie przekonałem) no i całkiem fajne zestawienie tego czego słuchasz. Ale to wszystko to raczej fajna zabawka niż coś naprawdę praktycznego ;) Co nie zmienia faktu, że tą zabawkę lubię
 
radio jest bardzo fajne można słuchać to czego się nie ma, poznawać nowe zespoły/kawałki... jak jestem poza swoim kompem to włączam neighbour radio, bo sąsiedzi są przecież dobierani wg gustu muzycznego, więc ta muzyka z last.fmowego playera będzie mi się podobała podobała chyba sobie wyrobię kartę PayPal i subskrybuję last.fm ;]
 
Dzięki last.fm (co prawda nie mam profilu, aaale mniejsza o to) i Youtube zapoznałem się ostatnio z twórczością Anthraxa. Całkiem fajna thrashowa kapela. IMO Megadeth jest lepsze, ale Anthrax też niczego sobie.A, no i jeszcze odliczam dni do premiery United Ambitions Megadethu. Po tym jak usłyszałem demo Gears of War sporo sobie obiecuję po UA. :)
 
Top Bottom