Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Trzecim potwierdzonym zespołem na Mystic Festival obok Slayera i Mastodona będzie CELTIC FROST. Osobiście ich za bardzo nie znam (znaczy nazwę kojarzę, ale chyba nic ich nie słyszałem... Trzeba będzie to zmienić).
 
Gwynbleidd66 said:
Trzecim potwierdzonym zespołem na Mystic Festival obok Slayera i Mastodona będzie CELTIC FROST. Osobiście ich za bardzo nie znam (znaczy nazwę kojarzę, ale chyba nic ich nie słyszałem... Trzeba będzie to zmienić).
Celtic Frost to chyba jedyny zespół z growlem(nie we wszystkich utworach, i dość delikatnym) jaki lubię! Zwłaszcza ostatnia płyta Monoyheist jest spoko.
 
W czerwcu w spodku zagra Dream Theater! Tylko cholera na niego nie pojadę, bo nie mam kasy (na MF poszło) Może następnym razem...
 
Moze zabiore sie z tata ;). (jesli bedzie aktualnie w domu bo pracuje za granica...)Celtic Frost? To chyba zespol Frost'a (perkusisty) Satyriconu co? :D
 
wróciłem z koncetu Yanna Tiersena - coś niesamowitego! Może część z Was kojarzy go jako autora ścieżki dźwiękowej do Amelii i Goodbye Lenin... nic bardziej mylnego! (tzn autorem jest ), zagrał bardzo progresywnego wręcz psychodelicznego rocka, obłęd @.@
 
Soundtrack do Amelii jest przecudowny. Slucha sie go tak dobrze i spokojnie. Ciekawy musial to byc koncert nie powiem ;).
 
to ja dodam jeszcze od siebie (może to mało punk-rock-metalowe, ale co mi tam:p), że w lipcu prawdopodobnie odbędzie się darmowy koncert Pata Metheny na otwarcie Warsaw Summer Jazz Days. Jeśli ktoś nie zna jeszcze tego wybitnego artysty gorąco polecam:http://youtube.com/watch?v=GEq02XUxVOwczłowiek-orkiestra:)
 
Top Bottom