Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Looke said:
Lord Koniu said:
Gofer, dopiero co napisałem, że pierwszy utwór z jej wokalem pojawi się w maju...
W maju pierwszy utwór Nightwisha z nowej płyty. Spoko. A wie ktoś moze kiedy premiera albumu?
Wiesz, wydaje mi sie ze do MAX pol roku po wydanu singlu powinien wyjsc :D.
 
Posłuchałem sobie ostatnio CoB trochę. Niezłe, nie powiem. Choć jak dla mnie to to death-metal za bardzo nie jest. Ale co ja tam się znam.
 
Don Sosneone1 said:
Posłuchałem sobie ostatnio CoB trochę. Niezłe, nie powiem. Choć jak dla mnie to to death-metal za bardzo nie jest. Ale co ja tam się znam.
stare CoB to typowy melodic death, który z czystym deathem ma nie tak znowu wiele wspólnego. Natomiast ostatnie dwie płyty, zwłaszcza Are You Dead Yet? to w sumie nie wiadomo co. Coś bardzo progresywnego ze sporą naleciałością trashową może...? Zresztą nie lubię się bawić w szufladkowanie;) Chociaż jak słyszę ze CoB to speed albo power metal to mnie skręca;)
 
Yarpen Zirgin said:
Don Sosneone1 said:
Posłuchałem sobie ostatnio CoB trochę. Niezłe, nie powiem. Choć jak dla mnie to to death-metal za bardzo nie jest. Ale co ja tam się znam.
stare CoB to typowy melodic death, który z czystym deathem ma nie tak znowu wiele wspólnego. Natomiast ostatnie dwie płyty, zwłaszcza Are You Dead Yet? to w sumie nie wiadomo co. Coś bardzo progresywnego ze sporą naleciałością trashową może...? Zresztą nie lubię się bawić w szufladkowanie;) Chociaż jak słyszę ze CoB to speed albo power metal to mnie skręca;)
Taaa.... Tyle to ma ze speedem wspólnego, co Ich troje z rasowym thrashem.
 
Ostatnio słuchałem sobie InFlames i stwierdziłem że Alexi trochę zgapił od nich wokal (InFlames są o pare lat starsi)... Kawałek Pantery Shattered ma praktycznie taki sam początek jak Silent Night Bodom Night a Use My Third Arm jak In Your Face.. Ale może to tylko przypadek
 
A ja jestem zauroczony soundtrackiem z filmu "300". Gorąco polecam utwór The Hot Gates (to ten z riffami, 3xM ). Poza tym przesłuc**ję polecanych mi od dawna Tool'a i A Perfect Circle. Płytka "Thirtheenth Step" APC robi wrażenie. ^^
 
Eddie said:
Poza tym przesłuc**ję polecanych mi od dawna Tool'a i A Perfect Circle. Płytka "Thirtheenth Step" APC robi wrażenie. ^^
Fajnie Ci ocenzurowało :pA co do A Perfect Circle i Tool'a to zgadzam się całkowicie! Toola znam tylko najnowsza płytę, APC Thirteenth Step i Mer de Noms i jestem pod ogromnym wrażeniem ich muzyki. Zwłaszcza tych ostatnich, mimo, że w zasadzie APC to zlepka różnych zespołów z wokalistą Toola, nagrali tylko bodajże 3 płyty (bo trudno aMOTION nazwać pełnoprawną nową płytą) i już się rozpadli ;) Co nie zmienia faktu, że są świetni.
 
Zainspirowany tematem Metal Battle na forum Blind Guardiana, chciałbym wprowadzić coś takiego na naszym. Wygląda to tak. Powiedzmy przez tydzień każdy chętny będzie mi podsyłał po 5 utworów (wykonawca i tytuł) jakie chciałby zobaczyć w battlu. Następnie po tygodniu, będe dobierał te kawałki w pary i wy będziecie głosować który z nich ma przejść dalej. Tak w kółko (cały czas inne kawałki oczywiście) aż zostanie wybrany jeden najlepszy. Ta zabawa świetnie przyjęła się na tamtym forum i myślę że tu też ma szanse. Co wy na to? W razie jakiś pytań, walcie. Jak to powiedział Lord Koniu: "Masz moje błogosławieństwo"
 
Daerdin said:
Żartujesz?! Ale jazda. Czegoś takiego się nie spodziewałem.
teraz to dopiero będzie świetny koncert, moim zdaniem Roguc i Eddie pasują do siebie tylko ci linkini jakoś mi nie pasują w tym zestawieniu poważnie trzeba pomyśleć o tym, by jednak kasę uzbierać na taki koncert oby przed RHCP też były podobnie dobre zespoły...
 
A, taki smieszne Prima Aprillis pojawilo sie na polskim fanklubie Metalliki (www.overkill.pl) :p.Ze niby Metallica 6 lipca ma zagrac w Szczytnie na festiwalu Hunterfest ;D. I specjalnie dla nich niby festiwal ma byc tym razem na (uwaga uwaga) plycie LOTNISKA :D.Pojawil sie tez news (z fotkami!) pokazujacy, iz Metallica przestala na troche nagrywac kawalki i powrocila do swojego HQ zeby sobie pograc...Ciekawe czemu?Podobno tez Rick Rubin (producent) zerwal umowe z Metallicą bo wg niego nowy material jest tak beznadziejny, iz nie chce go promowac swoim nazwiskiem xP (ale to na pewno tez nastepne Prima Aprillis).
 
Top Bottom