Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Tia.... Nightwish byl legendarny wrecz. Niestety odszedl w niebyt.
A ja zawalczę o Nightwish. Ostatnie dwa albumy są naprawdę nadspodziewanie dobre. Może ma to związek z pojawieniem się nowej wokalistki. Ten z 2015, czyli Endless Forms Most Beautiful, kontynuuje tradycyjne granie zespołu, ale robi to w sposób dawno u nich nie widziany. W 2020 wyszedł dwupłytowy album Human -II- Nature, który łączy granie typowe dla Nightwish z czymś zupełnie odmiennym. Ja sam byłem zdziwiony jakością tych dwóch albumów, bo dawno uznałem, że to już jest etap autoparodii i odcinania kuponów z przeszłej sławy, a tu proszę.
 
Najnowszy sezon "Miłość śmierć i roboty" wciąż przed nami a ja tak w ramach przypomnienia przed premierą:
 
A ja zawalczę o Nightwish. Ostatnie dwa albumy są naprawdę nadspodziewanie dobre. Może ma to związek z pojawieniem się nowej wokalistki. Ten z 2015, czyli Endless Forms Most Beautiful, kontynuuje tradycyjne granie zespołu, ale robi to w sposób dawno u nich nie widziany. W 2020 wyszedł dwupłytowy album Human -II- Nature, który łączy granie typowe dla Nightwish z czymś zupełnie odmiennym. Ja sam byłem zdziwiony jakością tych dwóch albumów, bo dawno uznałem, że to już jest etap autoparodii i odcinania kuponów z przeszłej sławy, a tu proszę

Niestety, to juz jest cien dawnej chwaly. Nowa wokalistka (zeby nie bylo zadnej niejasnosci - to Floor Jansen, wczesniej byla w After Forever) co nieco zmienila na plus, ale nie oszukujmy sie - Anette przed nia byla gorzej niz tragiczna i nawet ja po butelce whisky i 10 piwach bylbym w stanie wydobyc z siebie lepszy kobiecy wokal niz ona :p
 
Czarny dzień.
Nie żyje Andy Fletcher, basista i klawiszowiec z Depeche Mode.

Muzyka mnie zwykle mało rusza, ale to mój ulubiony zespół. Ech.
 
Oczywiście, tylko szkoda, że Narodowy, bo nagłośnienie jest tragiczne. Stadion Śląski w Chorzowie to przy PGE audiofilski raj.


Nie mam ocen koncertów stadionowych, ale może nie będzie tak źle, a na wyjazd na Śląsk jestem zbyt leniwy.
Jak grają "za rogiem" to czemu nie...
 
Top Bottom