Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+
Odświeżenie kolaboracji Bonson x Soulpete czyli BonSoul, niedługo płytka, nie powiem, jest jaranko.

 
Nie wiedziałem, że wznowili działalność. Pamiętam jak grali w Spodku przed Black Sabbath w... 1998 roku. Do tego Helloween i nasze polskie Sweet Noise. Fajnie było. ]:->

 
Trochę - stylem śpiewania - podobne do Björk:

Tapping The Vein "Broken"


Tapping The Vein "Butterfly"

 
Nowiutki singiel, chyba dziś wydany. Jak nie przepadam za nimi specjalnie, tak to... :like:

[video=youtube;iP2njx-0mY0]https://www.youtube.com/watch?v=iP2njx-0mY0[/video]

PS.
@I_w_a_N , nie bij. :D

 
@I_w_a_N
Prosiłem o łagodny wymiar kary. To nie było łagodne. :p
A to jest łagodne i do tego przyjemne dla ucha. :)

 
Nie słucham tego typu muzyki od razu mówię:p Nie wiem jaki to typ muzyki. Black metal, death metal? Ba, nie mam pojęcia czym te gatunki się różnią. Wiem tylko, że jest za ciężko dla przeciętnego człowieka. Chciałem sprawdzić o co cały ten szum wokół wokalisty i zespoły. Ku mojemu zdumieniu cała płyta była naprawdę wysoko na amerykańskiej liście bilboardu jak również w wielu innych krajach. Ponoć dostała mnóstwo pozytywnych recenzji, oraz nagród za płytę roku od branżowych serwisów.

Z ciekawości sprawdziłem teksty(dzięki tekstowo.pl, bo samemu ciężko coś zrozumieć). Wokalista chyba jest krewniakiem Micińskiego. Bez tych tekstów pewnie ta twórczość byłaby dużo uboższa. Najzabawniejsze, że teraz jestem w stanie zrozumie czemu ludzie lubią growl.

Do rzeczy. Mi podeszły dwa utwory.

1. Okazało się, iż taka muzyka, może być melodyjna co wprawiło mnie w zdumienie. Dotychczas słyszałem w niej tylko chaotyczne dźwięki.


2. To intro. TA PERKUSJE. Gdyby nie nazwa zespołu pomyślałbym iż sam anioł na niej gra.


P.S. Jest i Gombrowicz.

@Mario666
A gdzież tam. Mój poziom mroku cały czas na stabilnie niski poziomie. A ładne melodie i ciężkie riffy lubiłem zawsze. Teraz mi powiedz, czy jest to już najcięższy gatunek muzyki jaki zdarza Ci się słuchać, czy jest jeszcze coś mocniejszego?
 
Last edited:
Znalazłem w mojej skrzynce pewną przesyłkę :)...



Exilia "Rise When You Fall"


Exilia "Shout Louder"


Świetnie grają :devil: ...
 
Top Bottom