Muzyka w Gwincie

+
Super by było gdyby w tym gwincie przewijały się motywy muzyczne z tego gwinta w grze podstawowej. Po prostu tamta muzyczka w tle jest genialna, lecz ta nie jest zła ;). Albo, żeby w opcjach muzyki był np. ptaszek do zaznaczenia, że chcemy aby w tle leciała muzyka z gwinta z dzikiego gonu.
 

Burza46

CD PROJEKT RED
Co myślicie o muzyce w Gwincie?

https://www.youtube.com/playlist?list=PLyWEavPIU4D4isVZCIm-W7CXDzpgnvuwH

Według mnie odbiega trochę od klimatu w Wiedźminie 3, ale to jest jasne - tam była wojna, tutaj mamy przyjemną dynamiczną gierkę. Mimo tej odmiany, nadal podoba mi się styl @Marcin Przybyłowicz . Soundtrack był tworzony jeszcze przez kogoś? Mikołaj Stroiński?

Macin Przybyłowicz oraz Mikołaj Stroiński są odpowiedzialni za ścieżki dźwiękowe :)
 
ścieżka dźwiękowa jest świetna, ale brakuje mi paru kawałków z wiedźmina 3 z gwinta. Było ich niewiele ale przy każdym łezka się w oku kręci jak się przypomina,ze to koniec Geralta :C Fajnie byłoby je usłyszeć też tu a to chyba nie byłby duży problem ^^
 
Dla mnie również muzyka jest świetna. I przychylam się do zdania Hunta odnośnie odgłosów potworów w tle :)

Czadowy jest też dubbing dla Północy, a szczególnie piechoty, jazdy i innych żołnierzy - czuje się prawie jak w obozie Redanii :)
 
Bardzo przyjemnie się słucha "muzyczki" w trakcie rozgrywek, jak również podczas pracy. Duet M&M znów się spisał.
 
Nowa muzyka Skellige

W najnowszej aktualizacji zostało dodane drugie tło muzyczne dla talii Skellige, która jak dotąd (chyba) jako jedyna miała tylko jedno. Ten pierwszy utwór -"The Mighty Jarl of Skellige - jest absolutnym arcydziełem, niesamowicie nastraja do walki i jest jednym z moich ulubionych aspektów grania Skellige.

I tu się pojawia problem: nowe tło - w porównaniu do pierwszego - jest kompletnie NUDNE. Tym bardziej, że nie jest to nowo skomponowany utwór, lecz jedynie przerobiona wersja poprzedniego, co dodatkowo rani moje uszy.

Dlatego proszę: albo usuńcie ten nowy utwór, albo go poprawcie, żeby był bardziej dynamiczny i bardziej pobudzał, albo - najlepiej - dajcie graczom możliwość dostosowywania (customizowania), którą muzykę chcą słyszeć podczas gry.

Mam nadzieję że nie brzmię zbytnio jak płaczący ośmiolatek, ale naprawdę kocham "The Mighty Jarl of Skellige" i przynosi mi ogromną satysfakcję z grania talią Skellige, dlatego mi zależy na muzyce tej frakcji.
 
Wie ktoś czy można gdzieś odsłuchać, pobrać dźwięki poszczególnych KART (operatora, piechoty itd.) z GWINTA? Jest w ogóle coś takiego? Jakiś soundtrack wszystkich kart. Przeszukałem już chyba wszystko i nie natknąłem się jeszcze nigdzie, żeby gdzieś coś takiego było.
 
HuntMocy;n6629352 said:
Mnie urzekły growlujące potworki w utworach, które lecą podczas grania tą frakcją :D

Mam tak samo stary :p a potem nuta ze skelige jest spoko... Kupiłem EP za grosze bo naprawdę warto.

A i tak moją ulubioną nutą ze świata Wiedzmina jest to https://www.youtube.com/watch?v=bEXOR2hkxxg ale nigdzie nie mogę tego znaleźć tylko w takiej wersji.

Ogólnie panowie M&M miażdżą czaszki i ich muzyka tworzy niebywały klimat.
 
Last edited:
Top Bottom