My forumowicze

+
Witam! Wygląda to jak matrymonium jakieś, No ale - Łukasz lat 21 , Katowice to moje miejsce zamieszkania. Ogólnie Rpg nie jest mi obce a w połączeniu z mocniejszą muzyką jest conajmniej wyśmienitą sprawą .Inne lecz równie warzne moje zainteresowania :Jw- Muzyka cięższych klimatów - Fotografia - książki i filmy i mase tego ale już mi sie nie chce pisać:pPozdrawiam Witcherów! i Kobiety dla Witcherów :)
 
Cześć! Chciałbym zareklamować swój gramsajt który założyłem wczoraj."Krótko o mnie:Niektórzy się rozpijają, drudzy latami budują makiety na których puszczają elektryczne kolejki, a ja gram w gry komputerowe. Domorosły anarchista, ateista i melancholik, o większym poczuciu estetyki niż behawioralna... Z resztą nie wiem co miałbym napisać, żeby odrazu zachęcić kogoś, do regularnego czytania mojego gramsajta ;-)."http://ja.gram.pl/Premislaus
 
Cześc jestem Bartek i jestem z Zabrzamoje gg 5499376staram sie udzielac na forum i nie spamowac ;D
 
Witam wszystkich forumowiczów :)Mój pseudonim sieciowy taki jak widać - Tender_Kid, a na imię mam Aleksandra.Rocznik 1991.Gram głównie w RPG ^_^Podrawiam wszystkich i z racji nadchodzącego sylwestra życzę szczęśliwego Nowego Roku i szalonej sylwestrowej nocy ;D
 
oto mija rok, odkąd zarejestrowałem się na tym forum. Kurcze, do momentu wydania gry to była najczęściej odwiedzana przeze mnie strona, teraz jakoś tak przybyło ludzi, wszystko się tak rozproszyło a i szkoła dorzuciła swoje trzy grosze, więc nie piszę już tyle ile dawniej.Swoją drogą mam chyba statystycznie dokładnie 1 posta dziennie:)pozdr i życzę sobie i Wam jeszcze kilku następnych części Wiedźmina na które z równą niecierpliwością i emocjami będę czekał:)
 
Marcin, fan prozy Andrzeja Sapkowskiego, Stanisława Lema i innych autorów fantasy i SF, zawód chemik, hobby: aikido i dobre książki, reszta info w profilu :)Na forum od jego początków, choć mało aktywnie, więcej na Wieży Błaznów, ale też bez spamowania, za dużo pracy i za mało wolnego czasu, chronicznie i ciągle...Pozdrawiam wszystkich.
 
A ja jestem Wiktoria, mam lat 14 i jestem tutaj nowa, lubię grać w gry RPG, moją pają jest też muzyka i książki (szczególnie Andrzeja Sapkowskiego) :)
 
Jestem Wojtek i mam 12 lat ;)A tak na serio. Witam wszystkich :)Nie napisze nic odkrywczego. Jestem tutaj z takiego samego powodu jak Wy :)A i lubię piwo. Zimne ;)pozdrawiam
 
Hehe Też się przedstawie mam na imię Kamil i mam lat 18 ;) .. Pozdro dla wielbicieli Wiedzmina i świata fantazy...
 
Hey wszystkim. Mam na imię Iga, mam 13 lat. Uwielbiam gry RPG, filmy w kinie i książki Andrzeja Sapkowskiego. Kocham buszować na internecie (Allegro) i zamawiać nowe ubrania. Rysuję mangę i często oglądam anime. Wszyscy uważają mnie za szaloną i trochę z deczka walnięta dziewczynę. Jestem porywcza. Nienawidzę być prowokowana, w szkole wiele osób przez to ucierpiało. Kocham jeść. Dlatego, że jem więcej od mamy, brata (tyle co tata ;D ) i w ogóle nie tyję. Jestem miłośniczką mody. Od dzisiaj prowadzę stronę o wiedźminie www.thewitcher-rpg.yoyo.pl . Bardzo lubię 'figlować' z grafiką na komputerze. O mnie można by wiele pisać. Jestem wymagająca i nie zadowolę się byle czym. Uwielbiam samochody. Zwłaszcza czarne, z rozsuwanym dachem, Audi, Porshe i inne. Nawet zamówiłam u taty już samochód na 18. W szkole mam totalnego lenia, jednym słowem śpię i często dostaję uwagi... Czasem ktoś mi wstawi negatywa, za gadanie na lekcji (raz rzucanie samolocikami) i inne takie.
 
cześć, jestem Kinnar,mam nieco więcej niż większośc tutaj , bo 31 wiosen, od niedawna gram w Wiedzmina do tej pory byłam głównie wyznawczynią WoWa (serwer Kul Tiras).pozdrawiam serdecznie
 
Kinnar said:
cześć, jestem Kinnar,mam nieco więcej niż większośc tutaj , bo 31 wiosen, od niedawna gram w Wiedzmina do tej pory byłam głównie wyznawczynią WoWa (serwer Kul Tiras).pozdrawiam serdecznie
W przypadku WoWa to można mówić jedynie o uzależnieniu hehe ;-)
 
Witam Mam na imie Bartek24latarobie podyplomówke, Wiedźmina już przeszedłem, siadam drugi raz, no i co by tu jeszcze rzec......... chyba wszystko pozdrawiam ;)
 
Witam, mam na imię Marcin, 16 lat błąkam się już po tym łez padole, twórczość AS po prostu mnie zauroczyła, a gra zmasakrowała.Moja przygoda z RPG zaczęła się od Gothica, gdzie zostałem całkowicie uwiedziony przez klimat gry.Forum obserwuje od już od pewnego czasu, ale dopiero niedawno postanowiłem się przyłączyć,Pozdrawiam
 
Witam witam:) Nazywam sie Mateusz mam 16lat i właśnie kończe 3 gim-Sapkowski jest jednym z moich ulubionych piosarzy moje hoby to :Siatkówka,Książki,Gry(WoW-this is madnessss),filmy,Laski:p,Anime(Elfen Lied 4 ever)...i mam 1 dziwną wade...mam smykałke do polityki;] podobno (jak stwierdzała każda psycholożka i wszyskie babki na obozach) doskonale manipuluje innymi i wykorzystuje ich do własnych celów:D.
 
No cóż, no cóż, no cóż xD. Imię me to Grzegorz, lat mam 19 [ słownie: dziewiętnaście ] Mieszkam w Legnicy. Pracuję. [ Jestem Havekarem ] W wolnych chwilach gram na gitarze elektrycznej oraz na perkusji. Słucham rocka, punka i metalu. Uczę się tez szermierki [miecze dwuręczne, jednoręczne szlacheckie, katany] Oprócz tego często zarywam noce przy grach komputerowych. Wliczająć w to mmo [ GuildWars, WorldOfWarcraft - Nie wiem co to Tibia...^^] i przy książkach fantasy. To chyba tyle..^^
 
Nazywam się Michał, mam 17 lat. Chodzę do drugiej klasy IV LO w Rzeszowie. Uwielbiam czytać fantastykę (Sapkowski, Piekara, Ćwiek, Tolkien, Zelazny) i s-f. Interesuję się również informatyką, w szczególności programowaniem (C++, Python). W wolnych chwilach słucham muzyki (Slayer, Metallica, Vader, Testament) i wychodzę z kumplami ubarwiać życie innym mieszkańcom Rzeszowa. Gdybyście kiedyś planowali odwiedzić to piękne miasto, to zapraszam, z ekipą oprowadzimy i pokażemy najciekawsze miejsca (alkoholu nie sponorujemy :p ). EDIT:No dobra możemy sponsorować, gość w dom bóg w dom :)
 
Top Bottom