My forumowicze

+
Ehh.... przez te wakacje miałem sporo roboty i też sporo sie działo nie tylko jeśli chodzi o oficialna strone gry... olałem oficialne forum po tym, jak dziennie przybywało kilka ton spamu, ale jako, ze jak może niektórzy słyszeli zostałem redaktorem naczelnym TheWitcher.Info (czyli niedługo mozecie sie spodziewać upadku serwisu ^^ ) i miałem troche wyjazdów, więc na powrót na forum nie miałem czasu, jednak uznałem, ze stanowisko zobowiązuje i wróciłem na forum. bójcie sie ;)
 
Hurra, hurra (to z powodu upadku :p )Fajnie, że wszedłeś na forum :) Już myślałem, że nie chce Ci się tutaj zaglądać ;)
 
Szczerze? nie chciało mi sie.... jak dziennie musiałem czytac tyle ton spamu, żeby przeczytac ze 4 wartościowe posty to mnie szlag trafiał....i gratz awansu na moda ;)
 
Nie martw się ja odzywam się czasami na forum więc będziesz mógł przeczytać jakieś wartościowe posty... A nie to co Tibor pisze... załamać się można ;) ;D
 
Oj Korgan, Korgan, aż nie chce mi się Tobie przypominać o tych wszystkich rzeczach, które miałeś zrobić, a nie zrobiłeś. I nie tłumacz się proszę tylko tym, że szkoła i nie masz czasu ;)Gwindor, aż tak źle nie jest. Naprawdę :)
 
Korgan-> szkoda, ze tak mało piszesz, bo twoje posty zawsze lubiłem czytać ^^Tibor-> no..... już może sie trochę uspokoiło, ale znowu niedługo premiera, więc mamy chwilowo cisze przed burzą ;)
 
Tibor said:
Oj Korgan, Korgan, aż nie chce mi się Tobie przypominać o tych wszystkich rzeczach, które miałeś zrobić, a nie zrobiłeś. I nie tłumacz się proszę tylko tym, że szkoła i nie masz czasu ;)Gwindor, aż tak źle nie jest. Naprawdę :)
Hmmm no mam mało czasu, dziewczynę, dzieci na karku, pracę kurde ciężką, terminy gonią i jeszcze szkoła :/ Eeee eeee eeee cholera jasna jak szedł ten czar na teleportację albo chociaż dezintegrację jakiegoś członka Tiba eeee eee...
 
Uważaj co piszesz, Ty czaru możesz sobie nie przypomnieć, a ja mogę w każdej chwili skasować Twojego posta albo zrobić Ci coś gorszego ;)Czy my nadal rozmawiamy na temat? Bo sam już nie wiem :)
 
Korgan said:
Hmmm no mam mało czasu, dziewczynę, dzieci na karku, pracę kurde ciężką, terminy gonią i jeszcze szkoła :/ Eeee eeee eeee cholera jasna jak szedł ten czar na teleportację albo chociaż dezintegrację jakiegoś członka Tiba eeee eee...
A po co ci ...ekhm... członek Tibora? ;>
 
Spróbuje się znów "poudzielac" na forum.. Dużo tu noobów i ogółem to forum nie ma już klimatu jak kiedyś, ale da się przeżyć.. Gratulacje Tib za moda ;)
 
Taaa gratulacje teraz przez to mamy tutaj korupcję i inne takie złe rzeczy :p Widzicie Tibor już chce używać władzy przeciwko mnie (niech ja tylko przypomnę mu jak kiedyś ratowałem tego psa... wszyscy chcieli go zabić ale ja byłem za Tibem ) wiedziałem że to człowiek z manią władzy!!!!!11!!1!111111 aaaaaaaaaaaaa :p Dobra koniec głupich żartów. A członek Tibora czasami może się przydać do tego czy tam owego ;)Eeee Tib.. o co chodzi z tym czymś gorszym?...Gwindor nie martw się będę dużo pisał i postaram się używać więcej głębokich przesłań życiowym i innych takich pierdół w postach.
 
Korgan said:
(niech ja tylko przypomnę mu jak kiedyś ratowałem tego psa... wszyscy chcieli go zabić ale ja byłem za Tibem )
Strasznie nie lubiłem tego psa :D A i zniszczenie świata za pomoca inkantacji do cthulhu( wiem ze nie ten świat ale co z tego) nie weszło w zycie a szkoda takie plany z Koniem mielismy na dezintegracje tego świata :(
 
Korgan, opanuj się trochę, bo przez Ciebie moja reputacja jako moderatora może zostać nadszarpnięta ;) Ale w ogóle świetna sprawa, że tyle osób ze starszego składu tutaj się ukatywniło na forum :* :D Korgan, proponujesz może wrócić do sesji? Bo mi się tutaj tak nudzi przez te wakacje, że szkoda gadać ;) A od pieska to wara. Jak ktoś będzie chciał go zabić to dostanie bana i tyle :DA wiecie co, takie posty z głębokimi przesłaniami czasami się przydają ;)
 
Kurde no w tej chwili będę się bał chociaż sprawić że na nowiusieńką zbroję Tiba ktoś wyleje szambo z domu :( No dobra Tibor no każdy wie że ja taki jestem chamski i ordynarny i wogóle zajebisty ;) więc nie martw się o swoją reputację ;) Nie wiem co z sesją mam teraz trochę dużo do nauki jestem w 2 klasie a lekcji z matmy prawie nie mam więc muszę nadrabiać jakoś straty ;/
 
Ciekawa po prostu jestem: o jakim psie mówicie? (to czyjaś ksywka czy po prostu zwierzak a ja doszukuję się ukrytych znaczeń....) ;)
 
Daaaaaaawno temu w odmentach starego forum miała miejsce sesyja (jak się postarasz to moze ją odnajdziesz) w której jednąz głównych ról odegrał pies Tibora którego(psa nie Tibora) na wszystkie sposoby wszyscy gracze chcieli ukatrupic ( a zwłaszcza JA :D)
 
Aż w końcu pewnemu piromancie się to udało ? :p Nie pamiętam już o_OAle w każdym razie sesja nie jest głupim pomysłem ;>
 
Hmmm piesek był fajny, sam już nie pamiętam czy zginął czy nie... A co do sesji to jestem za!
 
Top Bottom