My forumowicze

+
*po przydługim czajeniu się w kącie, nieśmiało wychyla główkę z cienia*Witam :) Na imię mam Lucyna, jednak częściej zwą mnie Nederą, Luną, czy też Lisicą. Lat 20 w czerwcu stuknie, a na razie korzystam z bycia nastolatką ;) Dom mam w Żorach, ale mieszkam w Sosnowcu, gdzie też studiuję na pierwszym roku bohemistyki.Zainteresowań mam tyle, że ciężko będzie chociaż częściowo wymienić. Bardzo ogólnie będzie to muzyka, bellydance, literatura, Słowianie, RPG i rękodzieło. Ale to naprawdę duuuuuże uogólnienie ^^'Sagę pochłonęłam ładnych parę razy, Witchera cierpliwie przechodzę, pomalutku, bo tylko w weekendy, gdy na horyzoncie nie czają się żadne kolokwia czy zaliczenia.Miłośniczka błyskotliwego humoru, bystrych umysłów i ciepłych charakterów.Proszę o wyrozumiałość i sporą dawkę cierpliwości na początek ^^'*ponownie chowa czerwonowłosą główkę w cieniu*
 
Nedera said:
*po przydługim czajeniu się w kącie, nieśmiało wychyla główkę z cienia*Witam :) Na imię mam Lucyna, jednak częściej zwą mnie Nederą, Luną, czy też Lisicą. Lat 20 w czerwcu stuknie, a na razie korzystam z bycia nastolatką ;) Dom mam w Żorach, ale mieszkam w Sosnowcu, gdzie też studiuję na pierwszym roku bohemistyki.Zainteresowań mam tyle, że ciężko będzie chociaż częściowo wymienić. Bardzo ogólnie będzie to muzyka, bellydance, literatura, Słowianie, RPG i rękodzieło. Ale to naprawdę duuuuuże uogólnienie ^^'Sagę pochłonęłam ładnych parę razy, Witchera cierpliwie przechodzę, pomalutku, bo tylko w weekendy, gdy na horyzoncie nie czają się żadne kolokwia czy zaliczenia.Miłośniczka błyskotliwego humoru, bystrych umysłów i ciepłych charakterów.Proszę o wyrozumiałość i sporą dawkę cierpliwości na początek ^^'*ponownie chowa czerwonowłosą główkę w cieniu*
wow, and I mean it - wowopis tak literacki i plastyczny że niemal wyobraziłem sobie Ciebie czerwonowłosą tańczącą taniec brzucha, ech .... :eek:jednym słowem pierwsze wrażenie bardzo pozytywne :beer: Witamy na forum
 
Witaj, Nederko, cieszę się, że jednak się przełamałaś i zarejestrowałaś, mam nadzieję, że będzie Ci tu dobrze :) ;)
 
Na forum jestem od jakiegoś czasu. mam 15 lat i jestem zaprzeczeniem wszelkich stereotypów.interesuję się wieloma rzeczami. głównie genetyką, chemią organiczną, szeroko pojętą biologią, jazdą konną i modelarstwem. no i oczywiście maluję. głównie akrylami na płótnie, ale różne rzeczy się zdarzają.nie lubię debili. swego czasu postanowiłam nie rozmawiać z osobami o IQ poniżej 120, ale z racji niewykonalności porzuciłam ten pomysł.niestety chodzę do gimnazjum, więc powoli ulegam zidioceniu. mam tylko nadzieję, że proces ten będzie odwracalny.Po wiedźmina pierwszy raz sięgnęłam w 5 klasie podstawówki. doczytałam do 3 tomu.ponownie zaczęłam czytać na początku roku szkolnego. z grą nie miało to żadnego związku. teraz czytam 3x. wiedźminy uważam za najlepsze książki jakie kiedykolwiek napisano, a trochę ich przeczytałam.to by było na tyle.spóźnione 'witam'.
 
Landrynka, nie wspomniałaś o swoim komiksie... :) Kiedy premiera "Trochę poświęcenia", bo się nie mogę doczekać? ;)
 
Hostile said:
Landrynka, nie wspomiałaś o swoim komiksie... :) Kiedy premiera "Trochę poświęcenia", bo się nie mogę doczekać? ;)
oj nie wiem czy w ogóle z tego coś będzie. na razie nie mam czasu, muszę kombinować, żeby wyrobić się z tymi kilkunastoma pracami, bo mnie jeszcze krajowy fundusz NRD nie weźmie.
 

SaLi

Forum veteran
landrynka said:
nie lubię debili. swego czasu postanowiłam nie rozmawiać z osobami o IQ poniżej 120, ale z racji niewykonalności porzuciłam ten pomysł.
To trafilas we wlasciwe miejsce, bo z tego co udalo mi sie zaobserwowac to akurat tego skrotu forumowiczom nie brakuje ;DPozdrawiam!
 
Do 11 strony wątku to średnio jestem 2x starszy (albo byłem bo wpisy z 2006) Przemianowałem sobie wątek na "Ja forumowicz" , zdzierżyłem OT ( bo i wątek i tak nie do czytania :p ) i napisze : Wrocław - Hubert - 35 .Z pewnością nie jestem najstarszy ...ale .... o Geralcie po raz pierwszy czytałem tak dawno ,ze już nie pamiętam kiedy to było :p
 
Dżemdobry (co prawda wg mnie miódlepszy... Szczegół :D)Już odrobinkę tu siedzę, ale stwierdziłem że się przyda abym tu coś skrobnął...Jestem Serindrack, bądź też Serindrack The Great... Znany także jako Dark-Duck lub Dark-Duck-Jedi... Mam [uwaga!] 13 lat... jakieś 1,5 roku temu spotkałem zioma który myślał że mam 16 i nie potrafiłem tego zrozumieć. W każdym razie, małolat ze mnie i tyle.Jakby co, możecie mówić mi Ser :DGram sobie w Guild Wars... Ale ostatnio się trochę opuściłem :/ Ogólnie RPGi i MMORPGi to najlepszy gatunek świata :DUwielbiam fantasy, w każdej formie. Kocham czytać :DWiedźmin... Szczerze mówiąc, obejrzałem jedynie film/serial i to mając koło 8 - 9 lat :D Sagę ZAMIERZAM dopiero przeczytać, jak skończę z trylogią Tolkiena...Nałogowo słucham Nightwisha i Rhapsody of Fire... (Mój profil na Last FM)Co tam jeszcze... Wystarczy na razie :D
 
Też wypadałoby się przywitać. Jestem Mariusz, lat 15.Interesuję się.. hm.. fantasy, książkami, grami, dobry film akcji (w rodzaju 13 dzielnicy) też nie zaszkodzi. Uczę się dobrze, głównie przedmioty ścisłe: matma, inf., chemia. Lubię grać w nożną i średnio inne piłki. Z gier lubię przede wszystkim rgp. Z książek fantasy.O wiedźminie dowiedziałem się z reklam w necie. Chciałem kupić, więc do czasu premiery wziąłem się za książki Sapkowskiego. I uważam, że jest to jedne z najlepszych książek. Przeczytałem sagę, biorę się za Coś się zaczyna....
Serindrack said:
wg mnie miódlepszy
Nieprawda, dżem lepszy ;)
 
Na początku myślałem, że nie ma na tym forum takiego tematu ;) Ale jak jest, to nie zaszkodzi czegoś napisać.Jestem Mikołaj, piszę z niedużej miejscowości nad Poznaniem (oddalonej o 50 km). Swój wiek celowo pominąłem ;)Interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, nie gardzę też meczami w TV. Lubię czytać książki, niestety sagi jeszcze nie przeczytałem. Próbuję jeszcze coś majstrować w fotoszopie, często z marnym skutkiem. Poza tym? Gry - głównie RPG-i, rzadziej strategie, a czasami jakaś kopana. Lubię pooglądać widoczki w grach, radość sprawia mi oglądanie 3 lata z rzędu tych samych "przyklejonych" kibiców w Fifie. Na forum dostałem się przez gram.pl. Coś o wyglądzie? Hm.. znak szczególny to ciemnozielone okulary, które dodają mi +15 do atrakcyjności (która i tak jest niezwykle wysoka) 8)To chyba tyle, pozdrawiam!
 
Witam :) Jestem tu nowa, więc mam nadzieję, że mi pomożecie jakby co :Dzarejestrowałam się dopiero wczoraj :)Mam 21 lat, mieszkam sobie na podkarpaciu :)w Wiedźmina nie gram długo, bo oczywiście trzeba było wymienić wnętrzności kompa :D a z tym chwilę zeszło... ale choruję na tą grę od dawna :) i miałam ją już wcześniej :D leżała i czekała aż komp się zrobi :D:D:Dpoza tym lubię grać w Diablo :) nie wiem co mogę o sobie napisać :D będziecie chcieli coś wiedzieć to pytajcie :)moją fotkę wrzucam do działu z fotkami xDpozdrawiam! :)
 
Kredkacof said:
w Wiedźmina nie gram długo, bo oczywiście trzeba było wymienić wnętrzności kompa :D a z tym chwilę zeszło... ale choruję na tą grę od dawna :) i miałam ją już wcześniej :D leżała i czekała aż komp się zrobi :D:D:D
No to tak jak ja :p
 
Witam , witam. Jestem dEviss i na forum wiedźmina jestem już od jakiegoś czasu.Mam 15 lat. Uwielbiam książki Fantasy i SF. Z gier komputerowych interesują mnie tylko RTS'y i RPG.Lubie grac w badmintona , pływać , jeździć na rowerze i pokibicować naszym. :)
 
Cześć, jestem Nim! Mam sobie prawie 19 (za 3 miesiące będzie) i mieszkam, gdzie mieszkam. We Wiedźmina grałam raz (oh joy), bo swojego kompa muszę podrasować, póki co :< Ale że namiętnie czytuję Wiedźmina, to się zarejestrowałam :p Co by tu... Lubię ogólnie fantastykę, jeśli idzie o książki, i literaturę łagrową. Z muzyki preferuję indie rock i jakieś tam inne gatunki rocka, trochę metalu czasem, industrial, electro, klasyczna, muzyka z anime, słowem - dużo. Nie trawię tylko hip hopu, disco polo, jakiegoś rapu i takich tam. Lubię jazdę konną, mangę&anime, czasem coś porysować, jednak z racji tego, że końmi się pasjonuję, mam raczej wąski zakres rysowniczy xP Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, e-dramy, jeść czipsy xd Jestem dość, hm. Może inaczej - bywam dość kontrowersyjna, bo mówię to, co myślę prosto z mostu xP Choć w zasadzie jestem dość miła, ale nie ukrywam, że zdarza mi się być złośliwą, a czasem wychodzę wręcz na chama i pana na S :p A że jestem egoistką i nie znam znaczenia słowa "empatia", to średnio się przejmuję, jak komuś zrobi się przykro or sth. Jestem typem żerującym na cudzym cierpieniu :p Aww, rozpisałam się aż nadto. Dziękuję za uwagę *schodzi z podwyższenia, nim obrzucą ją pomidorami*
 
Nimraeth said:
Choć w zasadzie jestem dość miła, ale nie ukrywam, że zdarza mi się być złośliwą, a czasem wychodzę wręcz na chama i pana na S :p A że jestem egoistką i nie znam znaczenia słowa "empatia", to średnio się przejmuję, jak komuś zrobi się przykro or sth. Jestem typem żerującym na cudzym cierpieniu :p Dziękuję za uwagę *schodzi z podwyższenia, nim obrzucą ją pomidorami*
Fruuuu... Plask, mlask!Witamy na forum ;D
 
[/QUOTE]Fruuuu... Plask, mlask!Witamy na forum ;D[/QUOTE]Powiedział S@li biorąc zamach i rzucając pomidorem ;DTak na serio to witamy :))
 
Top Bottom