My forumowicze

+
Booraz dziś ma urodziny,
Więc z gratkami wnet spieszymy.
Zdrowia, szczęścia, powodzenia,
Oraz marzeń spełnienia,
W Wiedźmina 3 zagrania
Bez kompa zmieniania.

:)
 
Szczęścia, Booraz! Oboje jesteśmy dzisiaj o rok starsi :D

W takim razie wszystkiego najlepszego :)

Edycja: Mario\m/ - mój komputer ma 6 lat. Ja jednak mam nadzieje, że uda mi się zmienić komputer na W3 :) W przeciwnym razie, będzie slideshow
 
Last edited:
@SMiki55
Zobacz dokładnie na jego profil. Wg daty rejestracji to nie w pół roku, a w półtora. Po drugie, data rejestracji kłamie, najwcześniejszy wątek założył już 01-09-2004 :) Po trzecie - nie znasz Czesia? xD
 
Last edited:
@SMiki55
Zobacz dokładnie na jego profil. Wg daty rejestracji to nie w pół roku, a w półtora. Po drugie, data rejestracji kłamie, najwcześniejszy wątek założył już 01-09-2004 :) Po trzecie - nie znasz Czesia? xD

Primo - umiem liczyć, sam spójrz dokładnie :p
Secundo - cholibka, masz rację. A ja jużem się zastanawiał, w jaki sposób możliwe było takie nagięcie czasoprzestrzeni :rofl:
Tertio - cosik pamiętam, ale raczej nie nawiązałem głębszej znajomości. Na forum zacząłem się poważnie udzielać dopiero w wakacje ubiegłego roku ;)
 
@serek
Ani Ty, ani ja, ani Napoleon, ani nawet Keth nie jest królem spamu. Aktualizując linki do tematu zbiorczego o modach natknąłem się na usera, który w pół roku nabił... 13,879 postów (sic!)

http://forums.cdprojektred.com/members/2-username_2 (jeśli info z tematu zbiorczego nie kłamie, nick usera brzmiał "Czesio", ale aktualnie "Czesiem" jest inny czesio.)

W jakiś sposób, wszystkie posty napisane przez userów, którzy później mieli skasowane konta, zostały połączone w ten jeden profil.
 
W jakiś sposób, wszystkie posty napisane przez userów, którzy później mieli skasowane konta, zostały połączone w ten jeden profil.
Tak mi się wydawało, że jak na Czesia, to o jakieś 13k postów za dużo :p

I na pewno wszystkie skasowane konta?? 13k postów zsumowane ze wszystkich skasowanych kont to trochę mało.
 
Tak mi się wydawało, że jak na Czesia, to o jakieś 13k postów za dużo :p

I na pewno wszystkie skasowane konta?? 13k postów zsumowane ze wszystkich skasowanych kont to trochę mało.

Czy wszystkie to nie wiem, ale pewnie tak. Wbrew pozorom kasowanych kont nie było dużo, a jak już to takie z kilkoma/kilkunastoma postami.
 
No właśnie. Jakoś tak podejrzanie brzmiała mi nawa konta: username_2. Tak niski numer chyba byłby zastrzeżony dla kogoś Bardzo Ważnego albo Bardzo Istotnego dla Istnienia Forum. Chciałem właśnie zajrzeć na profil użytkownika @username_1, ale takiego nie ma. Czyżby rezerwacja?

Ed.:
Znalazłem @username bez numerka. Dołączył 21-09-2009, ale do dziś nie napisał ani jednego postu. Potwierdza to tylko moje podejrzenie o rezerwację. ;)
 
Last edited:
Top Bottom