My forumowicze

+
Witam wszystkich! Przemek - rocznik '80, od ponad 12 lat w Wielkiej Brytanii, pracuję w branży IT. Wolny czas staram się spędzać kreatywnie i aktywnie - zajmuję się organizacją eventów artystyczno-muzycznych jako członek grupy artystycznej Barking Man (wcześniej znanej pod nazwą Polish InvadARTs), sporo gram (obecnie głównie Wiedźmin 3 oraz Elite: Dangerous), trochę amatorsko piszę, tworzę muzykę (równie amatorsko), gram na djembe oraz jeżdżę na rowerze.

Do zobaczenia na forum :)
 
O, udało mi się zalogować :)

Cześć, jestem mrrruczit i jestem fajny (dam się dotknąć za skórkę w LoLu).

PS: Czemu moje konto jest puste o_O
 
Test?
A, czyli to jest to konto. Poprzedni post do usunięcia plz Albo i nie, niech ma tamto konto posta, a co.
PS: To .732 da się jakoś usunąć? Czy mam pisać w odpowiednim temacie? ;)
 
@adventus.991 Wszystkiego najlepszego! :fun:
Odzyskania wreszcie dawnego konta, powodzenia w pracach nad kolejnymi "filmami forumowymi" i LD oraz jeszcze wiele okazji do zakładania "hajpowych czatów forumowych" :p.
 
Jak zwyklę muszę się spóźnić... @adventus.991 racz Waszmość wybaczyć zwłokę i przyjąć życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, a także długowieczności i majętności ;)
:cheers:
 
Witam,
Konto na stronce założyłem już trochę temu, przyglądałem się z boku na to co dzieje się na forum i dopiero teraz postanowiłem, że dołożę swoje 5 groszy w życie forum. :)
Mam na imię Miłosz, jestem studentem II roku AiR. W wolnym czasie lubię przeczytać dobrą książkę, czy spędzić trochę czasu ze znajomymi. Swoją przygodę w Wiedźminlandzie zacząłem jakieś 5 lat temu czytając sagę o Geralcie i Ciri, od tego momentu bardzo wkręciłem się w czytanie fantastyki. Poza tym gram w kosza i ręczną.
Do zobaczenia na forum!
 
Jakby ktoś z Was myślał kiedyś o założeniu rodziny i żeby mieć dzieci to szczerze polecam utwory ze ścieżek dźwiękowych do Wiedźmina 1-3. Mija 3 godzina odkąd maluszek śpi spokojnie i jest to chyba najlepsza rekomendacja. Mówię oczywiście o tych spokojniejszych kawałkach. Idealnie tulą do snu :)
 
8 lat na forum strzeliło ...

Pamiętam premierę W1, W2 ... W3 ... za chwilę będę siedział jak ten dziad przed chatą i za kaszę opowiadał bajki o starych dziejach forum :p
 
Last edited:
Top Bottom