Na kacu

+
Na kacu

Po 2 przejściu gry odkryłem że mam poradnik. Znalazłem w nim to zadanie które u mnie ani razu nie wyskoczyło. Czy żeby się pojawiło trzeba odblokować zdolność rzucania nożem?
 
Nie nie trzeba, nawet bez wykupienia tej zdolności można wygrać z Ves. Pozatym co rozumiesz przez wyskoczyć? Samo nic się nie dzieje trzeba poprostu odwiedzić swoich pasiastych ziomków.
 
booniek said:
Nie nie trzeba, nawet bez wykupienia tej zdolności można wygrać z Ves. Pozatym co rozumiesz przez wyskoczyć? Samo nic się nie dzieje trzeba poprostu odwiedzić swoich pasiastych ziomków.

No to u mnie jest jakiś błąd bo drzwi to ich bazy we Flotstam były zamknięte a na statku też nic się nie działo.
 
Sanders175 said:
@Dagorad
Spróbuj tam iść gdy już skonfrontujesz się z Letho...

Wówczas o ile się nie mylę jest już główne zadanie związane z nimi i to nie wyskakuje.

A na pewno sprawdzałeś dobre drzwi?

Głowy nie dam ale coś kojarzę że stały przed nim Niebieskie Pasy i wchodziło się przez schody od razu na piętro.

Jak będę kolejny raz grał to sprawdzę i będę kombinował aż się uda, nie ma co drążyć tego tematu w tym kierunku.
 
Nie ma co ale misja na kacu jest niezła, nawet mnie dość rozbawiła. Tylko szkoda ze jak chodził w gołej klacie to jak wyszedł z budynku nie było jakieś śmiesznej reakcji ze strony ludzi, jakiś podtekstów.
 
Jeżeli wygrasz z Ves w rzucaniu na noże dostajesz dodatkową umiejetność (atrybut)dającą bonus własnie w rzucaniu nożami. Samą umiejętność odblokowujesz standardowo jak każde inne w górnym drzewku rozwoju. Potem właśnie zaczyna się impreza z Pasami... Możesz między innymi wygrać też miecz...
 
Ta misja jest dostępna chyba dopiero po potyczce z Iorwethem ale mogę się mylić. I nie wyskakuje tylko trzeba wejść do pomieszczenia gdzie siedzi Ves z Trzynastką i jeszcze jednym. Jak masz karczmę to po prawej jest sklepik z kadzidełkami więc nie tam tylko w lewo. Jeśli masz import savów z jedynki i jeśli postawiłeś się za Talarem to przed budynkiem Niebieskich Pasów jest człowiek Talara. Tam jest wejście po schodkach. Sam quest spoko :) Jednak nigdy nie udało mi się zdobyć składników na usunięcie Tatuażu. Jak gram po stronie Rosha to mi on nie przeszkadza ale jak gram jako kompan Iorwetha to głupio z tatuażem :D
 
Top Bottom