Na tapecie...

+
Na tapecie...

Krótko i na temat :)
W temacie tym będzie można zamieszczać grafiki wszelakie związane z Cyberpunkiem.

Na dobry początek załączę kilka gotowych tapet



1
2
3
4
5
6
 
Ja bym na Twoim miejscu powrzucał te panoramy na czarne tło w formacie 1200x1920 i zrobił z tego prawdziwe tapety. Może nawet sam poprzerabiam, jak będę miał chwilę czasu ;]
 
Pokombinuję zaraz z innymi rozdzielczościami.

@Keth
Właśnie widziałem, że na interze bardzo dobrze zaczął się rozbudowywać cały dział. Stwierdziłem więc, że i tu trzeba postawić pierwszy krok, zaczynając od tematu ogólnego, w którym każdy będzie mógł się podzielić jakąś grafiką :)
 

Keth

Ex-moderator
@Keth
Właśnie widziałem, że na interze bardzo dobrze zaczął się rozbudowywać cały dział. Stwierdziłem więc, że i tu trzeba postawić pierwszy krok, zaczynając od tematu ogólnego, w którym każdy będzie mógł się podzielić jakąś grafiką :)


Jasne, i bardzo dobrze, mnie chodziło tylko o to, że jakby ktoś chciał inne rozmiary, to tam są zdaje się :)
 

Yngh

Forum veteran
Jedynka akurat działa przyzwoicie, ale chciałbym wrzucić te oczęta na tapetę, a niezależnie od tego, jak kombinuję, proporcje po prostu nie pasują do mojego monitora (1366x768).
 
Fajnie by było, gdyby można było takie tapety w wersji 1680x1050 dostać, bo też - co nie zrobię, to nie wychodzi. :(
 
Top Bottom