Nabijanie punktów do kontraktów kompan doskonały i nietypowa przyjaźń

+
Witam serdecznie zgłaszam się z zapytaniem, ponieważ wczoraj po zakupie podróży wykupiłem również jej szybkie punkty i mam wszystko co dany Battle pass oferował, natomiast zauważyłem, że przestało mi nabijać punkty do kontraktów wymienionych w tytule czy mógłby ktoś poradzić co z tym zrobić ze względu, że chciałbym zdobyć kontrakt zbiorczy za którego jako trofeum do geralta otrzymujemy trofeum z raroga z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    384.6 KB · Views: 219
  • Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
    Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg
    385.4 KB · Views: 218
  • Nowy obraz mapy bitowej.jpg
    Nowy obraz mapy bitowej.jpg
    542.6 KB · Views: 189
Last edited:
Kontrakty są zapewne zbugowane tak samo jak i naliczanie zadań, trzeba poczekać na hotfixa do hotfixa.
Nie zaszkodzi przesłać informacji do supportu, tak dla formalności.
 
Zastanawia mnie na ile Podróży te zadania są przewidziane. Teoretycznie powinny być na aktualną. Ale biorąc pod uwagę, że trzeba wykonać 72 zadania, a tygodniowo dostajemy po 3 , wychodzi na to, że są dokładnie na dwie Podróże.

@Alicja., czy to zamierzone?
 

Lexor

Forum veteran
Zastanawia mnie na ile Podróży te zadania są przewidziane. Teoretycznie powinny być na aktualną. Ale biorąc pod uwagę, że trzeba wykonać 72 zadania, a tygodniowo dostajemy po 3 , wychodzi na to, że są dokładnie na dwie Podróże.
Chyba się pogubiłem - jak to wyliczyłeś?
72 zadania dają 1440 punkty koron co daje nieco ponad 57 poziomów podróży. Podróż ma 100 poziomów.
 
Chyba się pogubiłem - jak to wyliczyłeś?
72 zadania dają 1440 punkty koron co daje nieco ponad 57 poziomów podróży. Podróż ma 100 poziomów.

Chodzi mi o wykonanie tych kontraktów, które są przedstawione w pierwszym poście.
 
Hmm... no ale masz 72 zadania przecież w jednej podróży. 84 dni to 12 tygodni to 12 x 6 = 72 zadania.
Lexor źle to liczysz ty liczysz całościowo, a całościowo z standardu i premium masz 144 zadania więc prawidłowe liczenie jest takie 12 x 3 i 12 x 3 bo masz 3 zadania z pakietu jaskra i 3 z geralta a kontrakt polega na zrobieniu 72 zadań z jaskra i 72 z geralta
 

MaRIB1

Forum veteran
Lexor źle to liczysz ty liczysz całościowo, a całościowo z standardu i premium masz 144 zadania więc prawidłowe liczenie jest takie 12 x 3 i 12 x 3 bo masz 3 zadania z pakietu jaskra i 3 z geralta a kontrakt polega na zrobieniu 72 zadań z jaskra i 72 z geralta
Co daje 2880 koron i 114 poziomów, zapas 14 poziomów, wtedy one zostają zaliczane na stary system gwiazdek.
 
A moim zdaniem to ktoś kto opisywał te kontrakty się po prostu rąbnął, albo źle zrozumiał co ma zrobić. Ewidentnie widać, że event będzie trwał 12 tygodni czyli będzie po 36 zdań na obu bohaterów. W sumie 72.

@Alicja. @Vattier możemy liczyć na jakąś odpowiedź od was w tym temacie?
 
12 tygodni X 120 (suma fragmentów z zadań jaskier + gerald) = 1440 fragmentów korony z zadań = 720 koron :p
Post automatically merged:

Zastanawia mnie na ile Podróży te zadania są przewidziane. Teoretycznie powinny być na aktualną. Ale biorąc pod uwagę, że trzeba wykonać 72 zadania, a tygodniowo dostajemy po 3 , wychodzi na to, że są dokładnie na dwie Podróże.

@Alicja., czy to zamierzone?
Po tygodniu dostajemy 6 zadań, jak masz odblokowanego Geralda. Twoja druga podróż, to zakup PREMIUM =]
Post automatically merged:

Potrzeba 2400 koron(jeden poziom 24 korony) na całą podróż do 100 poziomu, 1440 koron jest z zadań.
4 fragmenty za wygrany mecz 3 dziennie to 12 framgentów x 84 dni 1008 koron framgnetów

Mecze 3 dziennie + Zadania okres 84dni = 2448 fragmenty koron Potrzeba do 100 poziomu : 2400 fragmenty koron

EDIT: OK rozumiem te ostatnie poziomy trzeba dokupić, kto nie da rady zagrać 3 partyjek dziennie :p
EDIT 2: złe 120 fragmentów jest na tydzień z zadań nie 60 złe spojrzałem.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
A dobra, @Grenshinimo, widzę merytoryczny błąd w mojej wypowiedzi - nie kupiłem tego i nie wiedziałem o co Ci chodzi.

To co napisał teraz @MaRIB1 też jest źle, bo nie o to chodzi. Popatrzyłem na słowne opisy kontraktów i, tak, każdy z nich dotyczy osobnego trybu - czyli na pierwszy kontrakt trzeba wykonać 72 zadania z drogi normalnej, a na drugi 72 z drogi poszerzonej, podczas gdy obecna podróż oferuje jedynie po 36 zadań (12 tygodni po 3 zadania) w każdym rodzaju.

Podsumowując: myślę, że @Duckingman ma rację i ktoś się pomylił wpisując ilość.
 
Last edited:
A moim zdaniem to ktoś kto opisywał te kontrakty się po prostu rąbnął, albo źle zrozumiał co ma zrobić. Ewidentnie widać, że event będzie trwał 12 tygodni czyli będzie po 36 zdań na obu bohaterów. W sumie 72.

@Alicja. @Vattier możemy liczyć na jakąś odpowiedź od was w tym temacie?
No właśnie a 72 jest na jednego bohatera
 
Rzeczywiście 72 na standard i premium osobno... dziwne. Paski pewnie złe wartości pokazują, obydwa pokazują całość zbioru zadań, a nie rozbitych na standard i premium =], czyli po 36. Chociaż pył obliczyłem ile mi da granie 3x dziennie :p
 
Rzeczywiście 72 na standard i premium osobno... dziwne. Paski pewnie złe wartości pokazują, obydwa pokazują całość zbioru zadań, a nie rozbitych na standard i premium =], czyli po 36. Chociaż pył obliczyłem ile mi da granie 3x dziennie :p
no własnie mnie też to dziwi
 

Lexor

Forum veteran
... i jak już odkopią to pytanie w stercie całego mnóstwa innych, które nazbierały się przez wypełnioną błędami aktualizację.
 
To błąd, w kontraktach powinno być 36 :)

Poprawiły się opisy kontraktów. Super. Gorzej, że jakoś dziwnie nalicza te kontrakty w przypadku kontraktu dla ścieżki Geralta. Ja już mam nabite 10/36 choć zrobiłem 4. I chyba nawet za te 10 dostałem po 20 półkoron bo skaczę z poziomu na poziom w zastraszającym tempie. W takim tempie jak obecnie to ja za 5 tygodni osiągnę setny poziom.
Post automatically merged:

... i jak już odkopią to pytanie w stercie całego mnóstwa innych, które nazbierały się przez wypełnioną błędami aktualizację.

Jak widzisz @Alicja. nie ma problemu z przeczytaniem tych kilku wiadomości na forum jakie przez weekend powstało. Można zatem spokojnie przyjąć, że wszystkie wiadomości są przez nią na bieżąco czytane i jeśli nie odpisuje to znaczy, że nie ma nic do powiedzenia w danym temacie bo np. temat jest im już znany i programiści szukają przyczyny jego występowanie oraz sposobu naprawy.
 

Lexor

Forum veteran
Można zatem spokojnie przyjąć, że wszystkie wiadomości są przez nią na bieżąco czytane i jeśli nie odpisuje to znaczy, że nie ma nic do powiedzenia w danym temacie bo np. temat jest im już znany i programiści szukają przyczyny jego występowanie oraz sposobu naprawy.
Jakakolwiek informacja (nawet taka, że "szukamy przyczyny") jest o wiele lepsza niż brak informacji.
 
Top Bottom