Nadchodzące zmiany.

+
Nadchodzące zmiany.

Kilka godzin temu dane mi było przeczytać to, co skopiuję poniżej. (Można się z tym zapoznać na reddit.) Chyba nikt wcześniej o tym nie wspomniał zatem utworzę nowy wątek. Może ktoś podejmie dyskusję, gdyż wolę oficjalne fora niż, na przykład reddit. Chyba że nie wolno poruszać "przecieków"?



The updated changes are highlighted

Scoia'tael:

*Elven blade: Deal 11 damage to a non-elf unit.

*Elven Scout:2→1

*Dwarven Agitator:2→1

*Dwarven Skirmisher: Boost instead of strengthen.

*Dwarven Mercenary: 8 base, Move a unit to this row on its side. If it's an ally, boost it by 3.

*Vrihedd Dragoon: Only boost loyal unit

*Morenn: 8 base, Ambush: When an enemy unit is played, flip over and deal 8 damage to that unit.

*Iorveth Meditation: Force 2 unit on the same row to duel

*Aglaïs: Resurrect a Bronze or Silver special card from your opponent's graveyard, then banish it

Skellige:

*Name: All long names of skellige units come back once more.

Eist Tuirseach: 4→5

*Clan Tuirseach Veteran: "Soldier" category instead of "Support"

Clan Heymaey Scald: 8→9

Clan Heymaey Flaminica: 9→10

*Arena Champion: Duel an enemy (Not necessarily bigger)

*Hym:4→3

*Ulfhedinn: 6→7

Nilfgaard:

*Slave Driver:2→1

*Alba Spearman: Boost 1 whenever a player draws cards.

Treason: Force 2 adjacent enemies to duel.

Northern Realms:

*Ves: 11→12

*Seltkirk: 7→8

*Shani: 5→4

Monsters:

*Slyzard: 3→2

*Bridge Troll: 9→10

Monster Nest: Do not give boost to spawned unit.

*Morvudd: 5→6

Striga: 5→6

*Nithral: 6 base, Deal 5 damage to an enemy. If you are holding a Wild Hunt unit, deal 8 damage instead.

*Ifrit: 7→8

Neutral:

*Tremor: Do not spawn lesser guardian

*Summoning Circle: can not spawn CA spies.

Decoy: Decoying a CA spy does not provide card advantage (Or so did Bruza said)

Dimeritium Bomb: Reset Boosted units in a row.

*Commander's Horn: Boost 5 adjacent units by 3

CA spies: Deploy ability triggers after 1 turn(Confirmed by Burza to be false. Very close, CDPR. Very close)

*Sihil: Choose One: Deal 3 damage to all enemies with odd power; or Deal 3 damage to all enemies with even power; or Play a Bronze or Silver unit from your deck. (not random)

*Cirl Nova: strengthen to 22 instead of 25

*Avallach: Sage: 2→3

*Ale of the Ancestors: 9→10
 
Jak dla mnie to najważniejsza to naprawa kręgu przywołań....Widać też że krasnalki dostały trochę.

I jeszcze tremmor. Moim zdaniem źle to zbalansowali. Można było zostawić tego guardiana i uzależnić siłę z jaką wyskakuje od ilości jednostek które dotknęło trzęsienie. Niech ma siłę 6 i -1pkt za każde 2 jednostki. Czyli jeśli jednostek jest 10 to wchodzi za 1 pkt. Bo teraz to będzie tremmor zupełnie nieprzydatny.

Ale cieszę się że udało mi się załapać na iorweta medytację....bo tak jak pisałem kilka tygodzni temu. Grajcie tą kartą póki jest, bo po następmnych zmianach już jej nie będzie....i tak się w zasadzie stało. Karta wchodzi za 2pkt z 3 rundzie....i generalnie bardzo łatwo ją skontrować. Jedyny dla niego ratunek to zamiast tych harcowników co są w deckach teraz, te krasnale co będą mieć 8 pkt i będą przesuwać....no ale wtedy brąz wchodzi za 8 pkt.

rollercoaster.
 
Last edited:
Jeżeli to prawda o tym wycieku to: Ciri jedynie osłabiona o kilka punktów. Dosłownie dosyć mam nadużywania tej karty a te kilka oczek niewiele zmieni a raczej pogorszy sytuacje. Igni nie będzie mogło już jej sięgnąć, nawet gdy Tobie przypada ostatni ruch. Tyle, że jeżeli przeciwnik ma ostatni ruch zawsze trzyma Ciri na sam koniec i nic nie można zrobić już w tej trzeciej rundzie. Ta karta jest chora i nie powinno jej być. Zmieniłbym umiejętność całkowicie. Neutralne:
Morenn
: siła 8 -> 9, obrażenia przy odkryciu 5 -> 8. Czy ludzie za bardzo nie narzekali na to, że jest za silna? Po czym padł niewielki nefr na tą kartę a teraz taki spory buff znowu - wracamy do punktu wyjścia?
 
Last edited:
burza1982
No co ty? Morenn niewielki nerf? Przecież ta karta była zarżnięta....teraz jest całkiem całkiem ..choć moim zdaniem nie będzie grana, bo przy obecnej mecie łatwo jest rzucić coś za 1, 2 albo 3 pkt.

A róg dowódcy przestaje istnieć.
 
2jacks;n10361742 said:
burza1982
No co ty? Morenn niewielki nerf? Przecież ta karta była zarżnięta....teraz jest całkiem całkiem ..choć moim zdaniem nie będzie grana, bo przy obecnej mecie łatwo jest rzucić coś za 1, 2 albo 3 pkt.

A róg dowódcy przestaje istnieć.

Morenn dostała niewielki nerf wcześniej do tej formy jaką posiada obecnie. I w tej formie jest ok jak dla mnie. Nie jest nadużywana i przegięta.
Ale będzie jeżeli ten wyciek to prawda. Sama srebna karta może robić do 17 punktów. Tylko, że mało kto rzuca samą Morenn a przywołuje ją złotą kartą Isengrima. Przy jednym ruchu do 24 punktów plus pozbycie się karty przeciwnika być może ważnej dla całej rozgrywki. Aż się prosi o to, aby ją grać.
 
Wow, ale róg uwalili... 15 za srebro przy spełnionych dodatkowych warunkach? Pozostałe zmiany nawet spoko :) Nerf Ciri taki o jaki prosiłem ;) Jeszcze zmiana starej Ciri by się przydała.
 
Z Rogiem to jakiś żart. Kto normalny będzie trzymał tą kartę w talli teraz skoro same piwko daje 12 pkt i wymaga wystawienia tylko trzech jednostek bez ryzyka wystawienia się na Igni.
 
Kazdy kto gra Jana roga natalisa dalej będzie go trzymał w tali, pewne karty jeśli maja synergie nawet hard nerfy nie sprawia ze będą nie grywalne.
 
no nie wiem. Ja już planuję wywalić Letho z rogiem z talli NG. Zagranie za 20 pkt (przy określonych warunkach) ? Są lepsze karty.
Można zatem założyć, że gracze NR pomyślą podobnie.
 
Last edited:
burza1982;n10362032 said:
Morenn dostała niewielki nerf wcześniej do tej formy jaką posiada obecnie. I w tej formie jest ok jak dla mnie. Nie jest nadużywana i przegięta.
Ale będzie jeżeli ten wyciek to prawda. Sama srebna karta może robić do 17 punktów. Tylko, że mało kto rzuca samą Morenn a przywołuje ją złotą kartą Isengrima. Przy jednym ruchu do 24 punktów plus pozbycie się karty przeciwnika być może ważnej dla całej rozgrywki. Aż się prosi o to, aby ją grać.

Stary. Co ty piszesz? Niewielki nerf? Przecież ona zabijała jednostkę zanim odpaliła umiejetność....a teraz to karta która wejdzie ci maks za 13 pkt. A może wejśc za powiedzmy 10 jeśli ktoś rzuci coś małego....lub za 0. Ja kilka razy miałem i kilka razy spotkałem się z sytuacją kiedy insenrgimem ktoś spawnował srebrną jednostkę i wchodził za 0 pkt bo wybrał pułapkę morenn, która się nie aktywowała po pasie....Nawet nie ma sensu na ten temat dyskutować. To w obecnej formie najgorsza srebrna karta w grze. Teraz moim zdaniem będzie ok.

Hekwit
No niestety...moim zdaniem także Geralt Yrden wraz ze zmianą rogu może iść do piachu.
 
To znajdź takie zagranie w NR, tu nie jest kwestia pomyślą czy nie a logiki, pakuje to co jest dobre i dział,a 21 z złota które odchudza deck jest na propsie tak czy siak.
 
Macie od tego publiczny serwer testowy żeby stestować i wypowiedzieć się. Do patcha jeszcze ze 2 tygodnie pewnie, wszystko mogą zmienić.
 
krąg przywołań- nieprzemyślana zmiana z karty, która jest w tej chwili trochę chora, robi praktycznie bezużyteczną... powinni przynajmniej dać jakiś buff do siły jeśli jednostka jest lojalna... w tej chwili zabijają tą kartę...

ciri erupcja- najbardziej nieprzemyślany nerf. To może być nawet buff... Kto uważa inaczej, zresztą nie chce mi się pisać coś co już było parę razy wspominane....

róg dodódcy- pozostawię bez komentarza... ta zmiana jest niezrozumiała i mam wrażenie bezmyślna, kolejna martwa karta, która przy odpowiednich warunkach i narażaniu się na jakieś igni itp będzie robiła pkt na poziomie brązu...
 
Last edited:
Nie wiadomo, czy zaproponowane zmiany wejdą do ostatecznego patcha, ale zakładając że tak, to:

- zmiana szpiegów i kukiełki, co efekcie skutkuje tylko jednorazową możliwością ich użycia do zrobienia CA
Ostrożnie powiem, że to dobra zmiana, dzięki temu powinny wzrosnąć na znaczeniu inne sposoby robienia CA (oczywiście uwypukli się też wpływ coin flipa, no ale skoro i tak nic nie jest z nim robione to nie ma co o nim wspominać)
- krąg już nie działa na szpiegów
Wiadomo, że do tej pory krąg był grany wyłącznie w celu skopiowania szpiega. Teraz to zniknie i można spokojnie założyć, że wraz z tym zniknie krąg. Z prostej przyczyny, karta jest (będzie) szalenie zależna od tego, co i jak zrobi przeciwnik. Zatem wprowadza się mnóstwo losowości do karty, a dodatkowo ta losowość nawet w wielkim szczęściu nie skutkuje super efektem.
- zmiana siły Ciri Nova
Jest to jednoznaczny buff i to spory dla tej karty. Powód dlaczego jest to buff a nie nerf jest oczywisty. Karta przestaje być podatna na Igni. Oczywiście są inne odpowiedzi na nią jak pożoga lub smok, ale nie zawsze są one możliwe do zastosowania. A Igni był bezpośrednią, nieograniczoną niczym odpowiedzią, wystarczyło wywalczyć ostatni ruch.
- zmiana siły rogu oraz trzęsienia
W mojej opinii zmieniane jest nie to co trzeba. To nie róg czy trzęsienie, które to karty owszem, robiły niezłego swinga są problemem, ale karty w SC. A mianowicie Ithlinne (w przypadku trzęsienia) oraz Eithne (w przypadku rogu). O ile dowódczynię Elfów bym zostawił w spokoju, tutaj wystarczyło dać fatum dla rogu, to Ithlinne powoduje, że mnóstwo zaklęć jest bardzo trudnych do zbalansowania. Albo są z nią za silne albo same stanowczo za słabe. Trzeba zmienić Ithlinne na coś w stylu wymogu zagrania 2 ale różnych zaklęć i będzie dobrze. A dodatkowo nie będziemy ograniczać obecnych i nowych zaklęć. No i tak jak kilka osób zauważyło, podejrzewam, że róg mocno straci na udziale w granych deckach. Za dużo warunków do spełnienia w porównaniu do ryzyka i możliwego zysku.
- lekkie ale dość liczne nerfy dla krasnali
Tutaj mam nadzieje, że będzie to w sam raz, aby brodacze przestali wreszcie przynudzać swoją obecnością w każdym trybie Gwinta. Bo już nawet na potyczkach w kółko spotykam tylko full metowe maksymalnie silne decki. Żadnych eksperymentów, zaskoczeń, nic. Jakby każdy na potyczkach grał o złote kalesony.


Edit:
Coś mi się jeszcze obiło, że szpieg dostał licznik. Nie planuję tego osobiście sprawdzać, ale jeżeli tak jest plus kukła nie działa na szpiega, to jest to poważny nerf dla szpiegów. Bardzo możliwe, że jeszcze umniejszy ich udział w deckach. Może to i dobrze, może dzięki temu inne sposoby na budowanie przewagi kart zyskają. Czas pokaże.
 
Last edited:
Opiszę pokrótce moje odczucia co do zmian, bądź ich braku, w niektórych kartach:

- ogólna uwaga, malkontenta, nadal brak wersji premium (za to Posiłki dostały lepszą animację za to propsy się należą)
- liczniki na szpiegach - dziwny pomysł, nie mówię że zły czy dobry póki co, ale skoro Atrapa i Krąg na nich nie działają a reszta kart mających robić CA jest tam gdzie światło nie dociera to....dziwny pomysł....

- Ciri: Nova - jako się rzekło już wcześniej to jest buff, a nie nerf, aczkolwiek ja z tą kartą, w przeciwieństwie do innych, problemów nigdy nie miałem, wyjdzie w praniu
- Ciri - nadal bez zmian, śmiech na sali i kilo ogórków, szpiedzy uwaleni, atrapa i krąg uwaleni, czyli rozumiem że CA będziemy robić tylko przez tempo playe?
- Ocvist - patrz punkt wyżej (bo to problem jest dać mu więcej punktów choćby na próbę, bo przecież mamy betę nie?)
- Gaunter - ehhh, muszę coś pisać?
- Triss: Motyle i Yennefer: Klątwy - WTF?! Karty robiące praktycznie to samo i jedna dostaje buffa a druga nie, co jest?! Lore się nagle odezwał że Yen musi być lepsza? Obie karty z tą samą siłą, czyli 10, i może zaczną być grane.
- Róg dowódcy - do piachu, kto na niego narzekał, co jest grane?! 5 jednostek obok siebie jako wymóg do pełnego value to mało?! Jeszcze pojechać po punktach....max 15 pktów...Byle brązowa karta to robi, a wymogu żadnego nie potrzebuje do tego...Ręce opadają...
- Trzęsienie - uwalone, ale spodziewałem się że pójdą po najmniejszej linii oporu i Ithlinne nie ruszą...
- Krąg przywołań - do piachu tak w skrócie, ale coś trzeba było zrobić z tym "przerzucaniem" szpiegów
- Atrapa - nie do użytku na szpiegach może i to dobra zmiana, tylko że czym teraz robić CA?!

- Sukkub - będę się upierał że powinien dostać pancerz albo więcej punktów (ale to może tylko moje widzi mi się)
- Kejran - buff, mniej siły ale zjada "7", chyba słuszny
- Draug - pisałem przed poprzednim patchem i zdania nie zmienię, z ciekawej karty która aktualnie była by grana (wzmocnienie archetypu reliktów) zrobili syf, a Ci co bronili tej zmiany proszę mi napisać ile to razy widzieliście Drauga na stole....
- Caranthir - bida, bez zmian a wymaga buffa, jak ryba wody (ogólnie Gon dalej leży i kwiczy)
- Nithral - coś tam ruszyli, zobaczymy, przekonany nie jestem

- Zdrada - zmieniona, gorzej niż było nie będzie, najwyżej znowu nie będzie grana
- Fringilla - ehhh, kiszka, przywrócić do poprzedniego stanu bo nic z niej nie będzie
- Mazidło - trochę uwali to Alchemię w Nilfgaardzie (przy okazji ciekawe kiedy doczekamy tej przełomowej zmiany aby Alchemik robił coś alchemicznego, a nie "szpiegował" rękę przeciwnika -,-)

- Kłobuk i Poroniec - bez zmian, czyli wciąż masakra, dwa srebra współdziałające, mające ze sobą synergię i kompletnie nieużyteczne, wcześniej miały sens, mogły dać carryover a teraz to co to jest? Dwa srebrne sloty łącznie za 15 punktów?! Zwykłe odchudzenie talii?! Żart...
- Medyk polowy - słuszny buff, nada się do spamu Foltestowskiego
- Roche - co oni Ci zrobili, przykro patrzeć...

- Iorweth: Zaduma - ze skrajności w skrajność tyle napiszę, resztę do powiedźcie sami
- Iorweth - drobne zmiany, lepszy removal aktualnie, ale czy wymagał zmiany?
- Aglais - kopniaka dostała, może i słusznie, w końcu żerowała na cudzym spellu i dawała kolejny cel dla Eithne, ale czy nerf w punktach zasłużony, nie wydaje mi się
- Morenn - buff, mały ale zawsze i tak pewnie nie będzie grana
- Agitator - słuszny nerf, jeden punkt ale tak powinna ta karta wyglądać na dzień dobry
- Brygada Vrihedd - słuszny buff (wzmacnia tylko lojalne jednostki), dziwne że dopiero teraz

- Kambi - .....
- Weterani - wracają jako żołnierze! Brawo CDP (tylko się nie zachłyśnijcie tym sukcesem)
 
Last edited:
Liczniki na szpiegach służą właśnie do tego, by nie można było ich podnosić atrapą (i może dzięki temu krąg przywołań też nie działa, nie wiem, nie sprawdzałem). Licznik szpiega spada do 0 przy jego zagraniu i aktywuje dociąg karty, więc jeśli ktoś podniesie go atrapą to jakby przerzucał worek węgla, zdolność szpiega nie odpali się ponownie.

EDIT: Nie wiem jaki sens w temacie o zmianach ma wyciąganie niezmienionych kart i pisanie, że są nie zmieniane, ale skoro już to robimy...

NG pod szpiegów to śmiech na sali, w cdpr ktoś chyba trzyma w szufladzie portret Emhyra. "Dagon przez pół roku miał najlepsze decki i go znerfiliśmy, ale szpiedzy? Nah, są w porządku"
 
Last edited:
Skoro sobie teoretyzujemy to i ja się dołączę.

Karty CA - najkrócej podsumować można to tak: "dostaliście co chcieliście". Krąg wylatuje, atrapa traci najważniejszą umiejkę, szpiedzy są jednorazowi. Wszyscy pieją z zachwytu, ale moim zdaniem dopiero teraz wielu osobom otworzą się oczy gdy zobaczą, że nie mają żadnej odpowiedzi na przegrany coinflip. Taki Vorhis albo Henselt z gigatempem w 1 rundzie i vilenem+pożogą w 3 już powinien zacierać rączki, przy wygranym coinflipie ma w zasadzie free winy.

Iorweth: Zaduma - tak jak mówiłem karta w pierwszej kolejności do nerfa i stało się. Całkowicie zasłużenie.

Tremor - drugi pewniak na mojej liście do nerfa więc nic mnie tu nie zdziwiło.

Róg dowódcy - mam wrażenie, że ta karta oberwała rykoszetem tylko dlatego, że Eithne jej nadużywała. Po tym nerfie chyba tylko Natalis będzie to grał jako tempoplay+przewinięcie 1 karty.

Ciri: Nova - buff, który mnie cieszy. Będzie to można w końcu grać jako tempoplay w pusty rząd, a nie tylko jako finisher przy zdobyciu CA.

Sihil - dobrze, że dostał buffa. Już jakiś czas temu myślałem trochę gdzie by tu wcisnąć tę kartę więc może teraz uda mi się na nim coś złożyć.

Agitator - nerf, który chyba większość graczy przewidywała więc nie ma o czym mówić.

Harcownik - to jest chyba najważniejszy nerf, który wielu osobom umknął bo nie będzie już wskrzeszania 12 czy 15 punktowych krasnoludów. Bardzo mnie cieszy bo takie łańcuszki punktowe ze wskrzeszania powinno mieć wyłącznie Skellige, dla którego jest to umiejętność "frakcyjna".

Skoro jesteśmy przy Skellige to cieszą również zmiany dla Weteranów.

To co mnie troszkę zaskoczyło to praktycznie żadnych nerfów dla Nillfgardu. Nie to żebym jakoś szczególnie za tym postulował, ale w tej wojnie frakcji taki Menno dał się mojemu Sukkubowi we znaki strzelając sobie "ot tak" akurat za 4 punkty. Miałem cichą nadzieję, na nerf dla niego :p
 
Last edited:
PolskaKielbasa;n10369572 said:
Karty CA - najkrócej podsumować można to tak: "dostaliście co chcieliście". Krąg wylatuje, atrapa traci najważniejszą umiejkę, szpiedzy są jednorazowi. Wszyscy pieją z zachwytu, ale moim zdaniem dopiero teraz wielu osobom otworzą się oczy gdy zobaczą, że nie mają żadnej odpowiedzi na przegrany coinflip. Taki Vorhis albo Henselt z gigatempem w 1 rundzie i vilenem+pożogą w 3 już powinien zacierać rączki, przy wygranym coinflipie ma w zasadzie free winy.

taaa... a co było kiedy nie przegrali coinfilp'a? Nie może być argumentem to, że jedna złamana mechanika "patch'owała" drugą.

PolskaKielbasa;n10369572 said:
Tremor - drugi pewniak na mojej liście do nerfa więc nic mnie tu nie zdziwiło

Ta karta była OK. To Ithlinne sprawiała, sprawia i będzie sprawiała problemy. Powinni zmienić jej umiejętność na np. wyciąganie dwóch losowych kart specjalnych z talii.

PolskaKielbasa;n10369572 said:
Skoro jesteśmy przy Skellige to cieszą również zmiany dla Weteranów.
Nowe krasnoludy. Nowa odsłona bezmyślnego wypluwania punktów.


"Nowy" patch to jakiś kiepski żart. Po tak długim czasie spodziewałem się rewolucji która przywróci grę do jej strategicznych korzeni, a co mamy zamiast tego? Zimowy patch 1.2. Miałem nadziej na jakąś mechanikę z preferencyjnymi rzędami, ale nie... to by było zbyt skomplikowane dla graczy. Najśmieszniejsze jest to, że to tej pory kiedy społeczność oczekiwała przycięcia jakiegoś archetypu to CDPR przywalała mu młotem kowalskim po łbie i skutecznie zabijała. Teraz natomiast kiedy gra przypomina wrak samochodu po zderzeniu z TIR-em CDPR uważa, że wymagane jest tylko delikatne odkurzenie.
 
Marat87;n10385092 said:
https://www.reddit.com/r/gwent/comme...kgwent_stream/

Kilka słów ode mnie:

Update will be rolled out on 8th February 2018 and Season 4 might end earlier (5-7th February 2018) - dobrze wiedzieć wcześniej

Imperial Enforcess will be changed.
- jak najbardziej zasłużenie, idealny byłby powrót do poprzedniej umiejętności, a jeżeli nie ma na to opcji to rozwiązaniem w pół drogi ale też do zaakceptowania byłoby uczynienie strzałów losowymi, wtedy karta stałaby się tylko czystym tempo playem a nie jak teraz dodatkowo bardzo precyzyjnym removalem

• Better Patch Notes is coming (more informations etc., reasoning behind the changes etc.)
- dobra idea, zobaczymy jak wyjdzie

• CDPR stuffs are listening all feedback and they are aware that they made a mistake in last PTR etc.
- nie ma co ukrywać, dobrze, że jest to wprost powiedziane

• Gwent team right now want to fix the meta (ST) and they will strengthen 'weaker cards'.
- dobry ruch

Avallach might be getting DOOM tag.
- ponownie dobry ruch

Nithral will be 6 str. dealing 6 dmg. + 1 more for all Wild Hunt units in your hand.
- w takim układzie karta będzie robić średnio 14-15 pkt, co jest ok jak na srebro. Nawet jak dojdzie stosunkowo późno to też te 12-13 pkt powinna wyciągnąć. A jak będzie od początku na ręce to wartości ~15-16 pkt są sensowne, ponieważ na początku przeciwnik rzadko rzuca coś mocniejszego.

• CDPR knows that Ithlinne is an overriding problem, not Tremors, but they can not change her in such a short time. If it is still autoincluded with Tremors they might change her much faster. If in the future Ithlinne will be able to abuse another new or old buffed special bronze card they will rework her
- mówiłem o tym już dawno, dobrze, że jest to naświetlone

• At the moment Commanders Horn is an autoinclude card in the majority of decks. Overall it can generate too high a point swing in comparisson to other Silver cards. Burza will suggest a change for it: boost 6 units by 3 strength. If Commanders Horn is dead after this change ( or not playable) they might change it.
- z tym autoinclude pewnie coś jest, ale pomysł na 6x3 też jest sensowniejszy niż 5x3

Iorveth: Meditation points generation was just too much. Row idea is good nerf because player can now counter play it + generated point swing will be much less.
- dobry ruch

Monster Nest will boost unit by 1 strength.
- lepsze to niż zaproponowane 0 pkt wzmocnienia. Ogólnie nie wiem czemu osłabiali tą kartę, taka autoinclude/OP była?

• They have cool plan for announcing Draft Mode. Maybe cinematic with Gaunter O'Dimm introducing new game mode.
- im szybciej tym lepiej, bo ostatnie monotonie nawet na potyczkach dają w kość i odrzucają od gry

• CDPR is constantly looking on Coinflip problem. Maybe some day we will see.
- temat rzeka, pewnie wciąż nie ma dobrego pomysłu

• I quote Burza: "Rows are still unique because right now we have more options for counterplaying, placing units etc. It was a step forward for sure.
- ale pomyślcie może nad bonusami dla niektórych kart, gdy będą umieszczone w logicznie im pasującym rzędzie

Expansions are coming (themed expansions) once core set is finished. (new expansions kegs)
- czekam

New cards are coming SOON™ which will be connected with new game mode.
- również czekam

• New Game Mode will have Close PTR for sure. Open PTR not so sure.
- PTR powinien być ważną część wprowadzania większych zmian, już mniej ważne czy otwarty czy zamknięty


Ogólnie zaskakująco dużo sensownych informacji. Wręcz jakby Burza mówił dokładnie to co chcemy usłyszeć. Dobry PR? :hmm:
 
Top Bottom