Nadchodzi nowa przygoda ze świata Wiedźmina!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii, która stojąc w obliczu wrogiej inwazji jest zmuszona wrócić na wojenną ścieżkę prowadzącą ją ku zemście i zagładzie.

W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata i zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach karcianych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, wraz z aktualizacją Homecoming, zadebiutuje w wersji na komputery PC 23 października na platformie GOG. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.
 
Czemu nie ma ceny i nie można tym samym zamówić w pre-order np?A po drugie czyw wydawanie dwóch gier w tym samym czasie jest najlepszym pomysłem?
 
Czemu nie ma ceny i nie można tym samym zamówić w pre-order np?A po drugie czyw wydawanie dwóch gier w tym samym czasie jest najlepszym pomysłem?
Jest bardzo dobrym pomysłem bo te dwa produkty się ze sobą łączą i dzięki temu można zrobić promocję o większych zasięgach. Ktoś czekając na wieści o Wojnie Krwi przeczyta przy okazji nowinki na temat HC.
Nie ma dylematu co do wydania kasy bo Gwint jest i tak darmowy.
 
Z jednej strony Was nienawidzę, bo krucho u mnie z kasą a grę trzeba kupić. Z drugiej uwielbiam Was właśnie za te gry. Jak tu żyć?!
 
Dobra wiadomość, iż premiera razem z Homecoming, czyli tak jak obiecywano.

Szkoda, że wszystko nie rozpoczyna się przynajmniej tydzień wcześniej przed premierą Red Dead Redemption 2 (Najważniejszej premiery tego roku).
Czyli 3 dni intesywnego grania w Wojne Krwi zanim wyjdzie RDR2, raczej ciężko, bo do pracy trzeba chodzić a ponoć Wojna Krwi ma być dosyć dluga.
Oczywiście jest rozwiązanie w takiej sytuacji. Trzeba tydzień wolnego wziąć :)
 
Przedsprzedaż rozpoczniemy już wkrótce, wtedy również podamy cenę Wojny Krwi.

Czy za zakup Wojny Krwi w przedsprzedaży będą jakieś bonusy dostępne do pobrania przed 23 października? Coś w stylu dodatków jakie były np. przy Wiedźminie 2 czy 3?
 
W sumie to już mamy prawie koniec miesiąca, więc przedsprzedaż może ruszyć lada moment :).

Z jednej strony Was nienawidzę, bo krucho u mnie z kasą a grę trzeba kupić. Z drugiej uwielbiam Was właśnie za te gry. Jak tu żyć?!

Iść do pracy :D.

Czy za zakup Wojny Krwi w przedsprzedaży będą jakieś bonusy dostępne do pobrania przed 23 października? Coś w stylu dodatków jakie były np. przy Wiedźminie 2 czy 3?

Gdzieś mi się obiło o uszy, że coś ma być, ale nie pamiętam już gdzie i na ile było to "potwierdzone info".
 
@burza1982 Red Dead Redemption 2 i Thronbreaker to dwa wykluczające się grupy graczy. RDR2 jest grą wyłącznie konsolową. Gra redów wychodzi tylko na PC, premiera konsolowa 4 grudnia - kto ma ograć RDR to ogra i może wtedy spojrzy na Gwinta ;)
 
@burza1982 Red Dead Redemption 2 i Thronbreaker to dwa wykluczające się grupy graczy. RDR2 jest grą wyłącznie konsolową. Gra redów wychodzi tylko na PC, premiera konsolowa 4 grudnia - kto ma ograć RDR to ogra i może wtedy spojrzy na Gwinta ;)
Mi się wydaję, że @burza1982 raczej chodziło o brak czasu, bo w sumie 3 nowe gry wychodzą, licząc w gwinta. Osobiście RDR 2 planuje pograć z córką w grudniu, może jakieś zniżki będą na święta =]

Ciekawi mnie w co ta gra się przemieniła od ostatnich screenów, czy będzie podobna do Herosów? Mają być jakieś zasoby, rekruci, zamki? 0_o. Do ostatniego momentu trzymają, to w tajemnicy. Jeszcze pamiętam ponad rok temu zapowiedzi, że wyjdzie jakaś gra RPG przed Cyberpunk, czyli od dawna wiedzieli już, że ten dodatek będzie samodzielny, a nam powiedzieli dopiero niedawno ? Aby nikt nie spodziewał się, że chodzi o tą grę? Tak sprytnie to ukryli? Jako dodatek do gwinta ?? :p
 
Last edited:
Mi się wydaję, że @burza1982 raczej chodziło o brak czasu, bo w sumie 3 nowe gry wychodzą, licząc w gwinta. Osobiście RDR 2 planuje pograć z córką w grudniu, może jakieś zniżki będą na święta =]

Ciekawi mnie w co ta gra się przemieniła od ostatnich screenów, czy będzie podobna do Herosów? Mają być jakieś zasoby, rekruci, zamki? 0_o. Do ostatniego momentu trzymają, to w tajemnicy. Jeszcze pamiętam ponad rok temu zapowiedzi, że wyjdzie jakaś gra RPG przed Cyberpunk, czyli od dawna wiedzieli już, że ten dodatek będzie samodzielny, a nam powiedzieli dopiero niedawno ? Aby nikt nie spodziewał się, że chodzi o tą grę? Tak sprytnie to ukryli? Jako dodatek do gwinta ?? :p
Na ostatniej konferencji prezes mówił, że te zapowiadane RPG AAA do 2021 r. to nie Wojna Krwi.
 
Na ostatniej konferencji prezes mówił, że te zapowiadane RPG AAA do 2021 r. to nie Wojna Krwi.
Wlaśnie doczytałem z marca notkę, że cdpr podzielił się na 4 zespoły, 2 duże, 2 małe. I to by pasowało 2 duże nas cyberkpunk i tajemniczym rpg aaa, i dwa mniejsze Gwint, i Wojna krwi.
 
Red Dead Redemption 2 i Thronbreaker to dwa wykluczające się grupy graczy. RDR2 jest grą wyłącznie konsolową. Gra redów wychodzi tylko na PC
A skąd takie założenie? Nie przewidziałeś tego, iż ludzie mogą posiadać PC i konsole jednocześnie?
Ja np. czekam na RDR2 jak i na Thronebreaker (a gwinta jedynie gram na PC). Jak pewnie wielu forumowiczów tutaj.
 
Top Bottom