Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

+
Eee, przepraszam. Mam pytanie. Skąd można pobrać te dodatki (chodzi mi o osoby które kupiły Wiedźmina w wersji 1.0.) Te dodatki które są w ER.Proszę się zlitować bo nie miałem weny czytać 64 stron. :dead: :angel:
 
szymex11 said:
Eee, przepraszam. Mam pytanie. Skąd można pobrać te dodatki (chodzi mi o osoby które kupiły Wiedźmina w wersji 1.0.) Te dodatki które są w ER.Proszę się zlitować bo nie miałem weny czytać 64 stron. :dead: :angel:
ER jeszcze nie ma. Możesz pobrać patcha 1.3
 
Przestańcie już męczyć tymi pytaniami: "Kiedy będzie ER". Zanim zapytacie używajcie google albo opcji szukaj na forum.
 
dEviss said:
Przestańcie już męczyć tymi pytaniami: "Kiedy będzie ER". Zanim zapytacie używajcie google albo opcji szukaj na forum.
Meczysz się? :p Użyłem "szukaj" - straciłem jakieś 15 minut na odnalezienie (przełom sierpnia i września) - jesli wiedziałeś - odpowiedź zajęłaby 15sekund.
 
oj Neuro, tu nie chodzi o męczenie, tylko kolega chce pokazać światu jaki jest prawy i sprawiedliwy, nie zabieraj mu tej zabawy ;]
 
Po co się męczyć i używać opcji "Szukaj", wystarczy sprawdzić w opowiednim wątku o przesunięciu, tam jest to prawie na każdej stronie... To była nieprawda, sprawdziłem dokładnie i jest tylko na trzech ostatnich stronach... :pBTW:Cytat z pierwszego postu autorstwa Brysia w wątku "Przesunięcie premiery wersji rozszerzonej", Kwiecień 18, 2008, 03:49:42:
Data wydania Edycji Rozszerzonej zostanie podana w najbliższych dniach.
I mija drugi miesiąc i dalej nic, żadnej pewnej, oficjalnej, podanej na forum przez REDÓW (a nie z Onet.pl czy grrr.pl) daty... :p Ech, najbliższe dni...
 
Prometeusz18 said:
Bo nie chą wydać tego i nie wydają nawet moda efekt uboczny
Chcą, chcą... I wydadzą E.R. razem z tym twoim upragnionym modem, tylko w stosunku do forum okazują totalną olewkę... :p
 
Hostile said:
Hostile said:
Bo nie chą wydać tego i nie wydają nawet moda efekt uboczny
Chcą, chcą... I wydadzą E.R. razem z tym twoim upragnionym modem, tylko w stosunku do forum okazują totalną olewkę... :p
no cóż, może to i dobrze, bo co by nam mieli napisać ? "Sorry ludzie, musicie jeszcze tyle a tyle poczekać" ? :-[
 
Alkman said:
Alkman said:
Alkman said:
Bo nie chą wydać tego i nie wydają nawet moda efekt uboczny
Chcą, chcą... I wydadzą E.R. razem z tym twoim upragnionym modem, tylko w stosunku do forum okazują totalną olewkę... :p
no cóż, może to i dobrze, bo co by nam mieli napisać ? "Sorry ludzie, musicie jeszcze tyle a tyle poczekać" ? :-[
Tak było by lepiej, nawet jakby napisali "sorry nie wyrobimy się wcześniej niż na wrzesień". Wtedy wiadomo by było chociaż co jest grane i ludzie by sie nie wkurzali na niepewność i brak informacji.
 
Top Bottom