Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

+
Hmm, mnie tak teraz naszlo. Skoro za niecale 20 zlotych mozna WYMIENIC plytke z gra, to koszt doslania patcha tez nie powinien byc wyzszy. Albo moze wlasnie, niech CDP w ramach gwarancji dozywotniej zamieni ludziom plytke z podstawowego wydania na EE. To chyba jest do zrobienia?
 
Keiran said:
Hmm, mnie tak teraz naszlo. Skoro za niecale 20 zlotych mozna WYMIENIC plytke z gra, to koszt doslania patcha tez nie powinien byc wyzszy. Albo moze wlasnie, niech CDP w ramach gwarancji dozywotniej zamieni ludziom plytke z podstawowego wydania na EE. To chyba jest do zrobienia?
Poważnie, jest coś takiego? Pierwsze słysze (z tą wymianą).
 
Zbyniek1064 said:
Zbyniek1064 said:
Hmm, mnie tak teraz naszlo. Skoro za niecale 20 zlotych mozna WYMIENIC plytke z gra, to koszt doslania patcha tez nie powinien byc wyzszy. Albo moze wlasnie, niech CDP w ramach gwarancji dozywotniej zamieni ludziom plytke z podstawowego wydania na EE. To chyba jest do zrobienia?
Poważnie, jest coś takiego? Pierwsze słysze (z tą wymianą).
Heh ;)Masz dożywotnią gwarancję, to znaczy ze jak np. porysuje ci się płytka z oryginalną grą, to bodajże przesyłasz ją do gramu a oni ci odsyłają nową ;) ma to zapobiegać przegrywaniu płyt ( ludzie tak robili bo bali się że oryginał się im znoszczy, a zamieniało się to potem w zwykłę piractwo )
 
Zbyniek1064 said:
Jiti w moim tekscie wkradł się błąd który już poprawiłem zamiast "...... Twojej (nie Naszej petycji) ....." miało być "...... Twojej (nie, Naszej petycji) .....". Jeden przecinek a zmienił całkowicie sens wypowiedzi na odwrotny. Uważam petycje również za swoją i jako naprawdę świetny pomysł. Jeśli przez ten "czeski błąd" poczułeś się urażony to naprawdę Cię przepraszam. :'(
Nie poczułem się urażony ;), ale i tak cieszę sie ze to sprostowałeś ;)
Zbyniek1064 said:
Nie uważam, aby to co napisałem było żenujące, może i nie było to napisane pięknie i składnie ale literatem nie jestem. Napisałem to co myśle, ja - jako kupujący. Ale co do mojego wybuchu to faktycznie - był niepotrzebny. Jednak była to tylko odpowiedź na "żenujący" wybuch kogoś innego.
Chodziło mi nie o to co piszesz, ale o styl w jakim to napisałeś - bardzo agresywny, a jak widać po Twoich ostatnich postach (dyskusja z Nocnym), potrafisz pisać inaczej ;) - Łagodniej. (nie chodziło o ortografię i interpunkcję...)
 
oktoffel said:
Heh ;)Masz dożywotnią gwarancję, to znaczy ze jak np. porysuje ci się płytka z oryginalną grą, to bodajże przesyłasz ją do gramu a oni ci odsyłają nową ;) ma to zapobiegać przegrywaniu płyt ( ludzie tak robili bo bali się że oryginał się im znoszczy, a zamieniało się to potem w zwykłę piractwo )
No tak, odpada..... przecież mówimy o nieuszkodzonym krążku.Socchi pomiętamy o postach ludzi z CDP ale czasami lubimy sobie "troche" pogawędzić, zwłaszcza kiedy zaczyna być "bardzo" kulturalnie. No dobra, zwrócono nam uwagę, że wątek ciągnie się już zbyt dłuuuugo ..... może byśmy jednak pozwolili mu odejść w "wieczny stan spoczynku"
 
Witam, to mój pierwszy post, chociaż forum śledzę od dawna, właściwie odkąd kupiłem grę. No i mam taka prośbę: ze względu na długość wątku i wiele sprzecznych opinii oraz offtopów nie idzie się w tym wszystkim połapać. Napisze ktoś w końcu, czy będzie mozliwość ściagnięcia całości nowych materiałów (patch, dodatki i edytor), a nie tylko ich części (edytor, jeden dodatek) z sieci, czy trzeba będzie zakupić edycje poprawioną, żeby cieszyć się wszystkimi bonusami i poprawkami? Przy okazji odpowiedx na tego posta będzie niejako podsumowaniem tego przydługiego watku, co chyba wszystkim wyjdzie na zdrowie :)Pozdrawiam i licze na odpowiedź.
 
Dyktamen said:
Witam, to mój pierwszy post, chociaż forum śledzę od dawna, właściwie odkąd kupiłem grę. No i mam taka prośbę: ze względu na długość wątku i wiele sprzecznych opinii oraz offtopów nie idzie się w tym wszystkim połapać. Napisze ktoś w końcu, czy będzie mozliwość ściagnięcia całości nowych materiałów (patch, dodatki i edytor), a nie tylko ich części (edytor, jeden dodatek) z sieci, czy trzeba będzie zakupić edycje poprawioną, żeby cieszyć się wszystkimi bonusami i poprawkami? Przy okazji odpowiedx na tego posta będzie niejako podsumowaniem tego przydługiego watku, co chyba wszytskim wyjdzie na zdrowie :)Pozdrawiam i licze na odpowiedź.
takich podsumowań było mnóstwo, nie wiem gdzie ty sprzeczność widzisz...Wszystko za free do ściągnięcia.
 
Przebrnąłem przez pierwsze 20 stron wątku, a tam opinie były najróżniejsze. A z pierwszego posta i PDFa wynika, że nie wszystko będzie do zassania. Stąd moje pytanie.Dzięki za odpowiedź :)
 
Heh,pare stronek wczesniej byla informacja o FAQ no ale zdaje sie ze trzeba o tym informowac co jakis czas,a wiec jeszcze raz TUTAJ ODPOWIEDZI NA WIEKSZOSC PYTAN :) http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1775.0
 
Byłem za malo wytrwały w przedzieraniu się przez ten wątek. Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi i przyjmuję słuszną krytykę za stawianie niepotrzebnych pytań :dead:
 
Jako, że znowu jest masa tych samych pytań, na które odpowiedzi już udzielono, i to nie jednokrotnie w niektórych przypadkach, wrzucam najczęstze pytania wraz z odpowiedziami :)[size=12pt]Kiedy rozpocznie się sprzedaż Edycji Rozszerzonej?[/size]16 maja.[size=12pt]Czy mając zarejestrowaną podstawową wersję Wiedźmina będę mógł/a pobrać z internetu wszystkie dodatki z Edycji Rozszerzonej?[/size]TAK[size=12pt]Na pewno?[/size]TAK[size=12pt]Na pewno wszystkie?[/size]TAK[size=12pt]Czy będzie można kupić same dodatki w wersji "pudełkowej"?[/size]Na dzień dzisiejszy - NIE[size=12pt]Ile będzie kosztować edycja rozszerzona?[/size]Na razie nie ma jeszcze konkretnej decyzji w tej sprawie, choć wiadomo, że ER nie będzie kosztować więcej niż standardowe wydanie Wiedżmina[size=12pt]Czy Edytor Modów (D'jinni) będzie udostępniony razem z dodatkiem?[/size]Nie, Edytor będzie dostępny dla posiadaczy gry (zarejestrowanych) od 14 marca.[size=12pt]Czy 14 marca wyjdzie także pierwsze rozszerzenie (mod) do Wiedźmina - "Cena neutralności" ?[/size]TAK[size=12pt]A drugi mod - "Efekt Uboczny"?[/size]Wraz z Edycją Rozszerzoną 16 maja.[size=12pt]Czy Edytor Modów (D'jinni) będzie dostępny w polskiej wersji językowej?[/size]NIE, Edytor będzie tylko w wersji angielskiej.
 
@IwonaProponuję zamknąć temat i tę listę dać na końcu i początku tematu, tak, żeby każdy widział. W tej kwestii chyba już wszystko było powiedziane? Ten temat zrobił się strasznie żałosny.Pozdrawiam!
 
Premislaus said:
@IwonaProponuję zamknąć temat i tę listę dać na końcu i początku tematu, tak, żeby każdy widział. W tej kwestii chyba już wszystko było powiedziane? Ten temat zrobił się strasznie żałosny.
Tematu nie zamknę, gdyż tutaj są OFICJALNE NEWSY CDPR, więc jak to sobie wyobrażasz? Ponadto, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o informacjach zawartych w tym dziale/wątku :), a że nie wszyscy czytają ze zrozumieniem to już inna sprawa...
 
A ja się tam cieszę. Ściągnę sobie to, do czego mam prawo. Byłbym gotowy dokupić dodatki, ale skoro nie muszę, tant mieux.Pierwszy post, topik może trochę stary, ale co mi tam. Dodam argument.Shamus Young kiedyś żartował w swoim blogu (obecnie większość polskich IP ma zablokowany dostęp po atakach, niestety), komentując Oblivion, że przed laty sprzedawano gotowy i dopracowany produkt, później zaczęto sprzedawać wersję, która jeszcze nie była całkiem gotowa, ale już nadawała się do grania, a teraz coraz częściej wydaje się produkt zwyczajnie niekompletny i pozwala klientom go dokończyć. Wiedźmin został wydany tak jak inne produkty na świecie, niczym nie odstaje. Edytor ma pomóc wzbogacić grę o nowe przygody, a modowanie nie jest konieczne, żeby np. ograniczyć to, jak bardzo gra karze gracza za rozwój postaci (tak, miałem Oblivion w rękach przez tydzień i nawet po założeniu moda ograniczającego nieco poziomy przeciwników, zwyczajne zwiedzanie świata prowadziło do niemal wykładniczego wzrostu poziomu trudności).
 
Redzi są sami sobie winni, że powstało tyle wątpliwości, a wątek wygląda jak wygląda, bo pdf różni się od tego co jest napisane w samym wątku.
 
Już mam dosyć tego czytać,czekajcie i już.Co za matoły ...Dotyczy się to oczywiście maruderów...
 
Top Bottom