Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

+
michaxD said:
Widzieliście nowego Jaskara???http://img162.imageshack.us/my.php?image=jaskiercp7.png
Tak widzieliśmy :p ( był bodajże na którymś z filmików prezentujących ER ;) ).
 
ja też wolę starą wersję jaskra tamten wyglądał bardziej jak facet a ten jak kobieta w męskim ciuchu
 
Nowy jaskier jest taki bardziej...filigranowy. Już mi się podoba. I głos też będzie bardziej pasował.
 
No ładnie, tylko niech mnie ktoś oświeci, czemu ten sam temat poruszacie w kilku wątkach? No właśnie...czemu?Proponowałabym zdecydować się na jeden (niekoniecznie ten właśnie), i w nim dzielić się opiniami/uwagami....
 
mam nadzieję, że Triss nie będzie juz miała takich obwisłych piersi w prologu...czego mi brakuje nadal? opcji zbierania kart, bo jak wiadomo za jednym przejściem, a nawet za dwoma nie da się odblokować wszystkich 24, osobna pozycja w menu z możliwością wglądu w posiadane przez siebie "zdobycze" zapewne zachęciła by wielu do kilkukrotnego przechodzenia całości... a po zapełnieniu całej galerii powinna pojawić się jakaś nagroda, dajmy na to dodatkowe grafiki do wgląduno i może klikając na karty w tej galerii pojawiałaby się wersja pełnoekranowa... bo te co są to są z lekka małe...oczywiście każdy oficjalny mod rozszerzałby Galerię o dodatkowe pola z grafikami do odblokowania, o ile takowe będą w nim występować - w pierwszej przygodzie były dwie karty
 
voltar said:
no i może klikając na karty w tej galerii pojawiałaby się wersja pełnoekranowa... bo te co są to są z lekka małe...
Chcesz pobawić się sam na sam z kartami, to sshot, puszczasz w podglądzie windows i powiększasz do woli... Ludzie, czy ta gra trafia głównie do erotomanów?!
 
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale na screenie z Update'a w sklepie Gram.pl widać, że Gerald "dostał" pochwy na miecze (w wersji podstawowej ich nie było o ile dobrze pamiętam). I to jakie! :eek: Aż miło się na to patrzy. Brawo Redzi!
 
JohnyWol said:
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale na screenie z Update'a w sklepie Gram.pl widać, że Gerald "dostał" pochwy na miecze (w wersji podstawowej ich nie było o ile dobrze pamiętam). I to jakie! :eek: Aż miło się na to patrzy. Brawo Redzi!
Chyba Ci się przywidziało. Oto dlaczego pochwy nie znalazły się w grze: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=12534.msg299726#msg299726
 
Iwona said:
Iwona said:
Nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale na screenie z Update'a w sklepie Gram.pl widać, że Gerald "dostał" pochwy na miecze (w wersji podstawowej ich nie było o ile dobrze pamiętam). I to jakie! :eek: Aż miło się na to patrzy. Brawo Redzi!
Chyba Ci się przywidziało. Oto dlaczego pochwy nie znalazły się w grze: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=12534.msg299726#msg299726
Chyba chodzi o to :), bardzo stary screen
 
Chodziło mi o inny screen, ale z tej samej strony. Wiem, że zrobienie pochw na miecze sprawiało problemy, po prostu myślałem, że w jakiś sposób udało im się jednak go rozwiązać. Trudno, może w Wiedźminie 2? Dzięki za odpowiedź.A oto screen o którym mówiłem:
 
Top Bottom