Nadchodzi, pełen niespodzianek, GWENT Open #8!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Przygotujcie się na trzymające w napięciu mecze, mnóstwo niespodzianek i odsłony kolejnych kart z Krwawej Klątwy — to wszystko podczas turnieju GWENT Open #8 już w ten weekend! Oglądajcie na Twitchu z polskim lub angielskim komentarzem w najbliższą sobotę i niedzielę — zaczynamy jak zwykle o godz. 16:00! Dodatkowo, niedzielne półfinały i finał możecie śledzić w telewizji na kanale Polsat Games!

Ośmiu najlepszych graczy Pro Rank zmierzy się o część puli nagród wynoszącej $25.000, punkty Crown Points oraz miejsca w kolejnym Challengerze:



Mecze komentować będzie sześcioro wspaniałych! W wersji angielskiej usłyszycie i zobaczycie:



A w polskiej transmisji udział wezmą:



Żeby było jeszcze ciekawiej, mamy dla Was nowe Twitch dropsy:



Za oglądanie 3 godzin oficjalnego streamu z marcowego turnieju GWENT Open (zarówno w wersji angielskiej jak i polskiej) otrzymacie jedną beczkę zestawu podstawowego. Nagrodą za oglądanie finału (całego meczu do 3 wygranych) będzie ulubiona brązowa karta zwycięzcy z dodatku Krwawa Klątwa w wersji premium! Karta zostanie dodana do Waszych kolekcji w momencie premiery dodatku 28 marca.

Obserwujcie @GWENTMasters na Twitterze i dołączcie do dyskusji używając hashtagu #GWENTOpen!
 

Lexor

Forum veteran
Szkoda, że tych nagród za oglądanie nie da się zdobyć bez posiadania konta na Twitchu - lepiej by chyba było to zrobić w postaci np. jakiegoś kodu do gry, podawanego na antenie i aktywnego jedynie przez jakiś czas.
 
@Lexor tyle, że to chodzi o zwiększenie oglądalności. Pytanie jak byś takim kodem weryfikował nie tylko to, czy ktoś oglądał, ale i to ile czasu oglądał. Wydaje mi się, że ciężko to rozwiązać w inny sposób niż za pomocą konta Twitch.
 
Szkoda, że tych nagród za oglądanie nie da się zdobyć bez posiadania konta na Twitchu - lepiej by chyba było to zrobić w postaci np. jakiegoś kodu do gry, podawanego na antenie i aktywnego jedynie przez jakiś czas.

Twitch drops to sprawdzone i bardzo dobre narzędzie dla twórców do automatycznego przypisywania nagród do konta danego użytkownika. Dodatkowo można właśnie kontrolować ile czasu gracz zaangażowany był w śledzenie danej transmisji o grze. Jak ktoś lubi oglądać takie wydarzenia to takie dropy to miły upominek przy okazji. Jak ktoś myśli tylko o darmowej nagrodzie to nikt nie będzie przecież go sprawdzał, czy kontrolował co robił podczas streamu, ale niech chociaż spełni te wymagania.
 

Lexor

Forum veteran
@Lexor tyle, że to chodzi o zwiększenie oglądalności. Pytanie jak byś takim kodem weryfikował nie tylko to, czy ktoś oglądał, ale i to ile czasu oglądał. Wydaje mi się, że ciężko to rozwiązać w inny sposób niż za pomocą konta Twitch.

A jak zweryfikujesz że ktoś faktycznie oglądał stream przez trzy godziny czy też jedynie odpalił go sobie w tle i robił coś innego?

Podanie kodu w dowolnym momencie na antenie w czasie trwania tych trzech godzin, kodu aktywnego np. przez minutę - dwie, nawet w/g mnie by to oglądanie lepiej weryfikowało, bo faktycznie by "namiawiało" do oglądania. ;)

Twitch drops to sprawdzone i bardzo dobre narzędzie dla twórców do automatycznego przypisywania nagród do konta danego użytkownika.

Może i dobre, ale też szkoda, że wymusza zakładanie konta na innej platformie niż jest gra. Ja nie dość, że nie mam tam konta to nawet nie oglądam tych streamów w przeglądarce tylko korzystam z VLC media player.
 
Last edited:
Potrzebne szybkie info. A co jesli ktos gra na konsoli? Jak powiazac konto gog z np. PS4. Lub czy jak odpale transmisje na konsoli, kontem oczywiscie twitchowym to gdzie dostane tego dropa? Co zrobic zeby dostawalo sie nagrody za ogladanie na konto konsolowe?
 
Potrzebne szybkie info. A co jesli ktos gra na konsoli? Jak powiazac konto gog z np. PS4. Lub czy jak odpale transmisje na konsoli, kontem oczywiscie twitchowym to gdzie dostane tego dropa? Co zrobic zeby dostawalo sie nagrody za ogladanie na konto konsolowe?

Krótka odpowiedź: Nie. Twich drops działa tylko na GOG
 
Ech co za lipa... dowiedziałem po ponad 2 godzinach oglądania. Zmarnowałem tylko czas ;p
Boże co za cebula... Nagrody za oglądanie turnieju zawsze były symboliczne. Gwarantowana beczka za 3h oglądania, dużo więcej dostaniesz zwyczajnie grając....
 
Top Bottom