Nadchodzi zamknięta beta GWINTA na Androida!

+
Właśnie wysłaliśmy kolejną falę maili z dostępem do zamkniętej bety Androida! Sprawdźcie swoje skrzynki!
 
cudownie :) na plus ze moge zainstalowac na tym samym koncie ale 2 urzadzeniach. myslalem ze bedzie ograniczone tylko do zgloszonego modelu.
 
Xiaomi Redmi Note 8T 4/128

Pograłem trochę i generalnie takie odczucia:
- bardzo długo się ładuje
- jak już się załaduje to zaskakująco płynnie działa - tutaj mega plus
- zagrywanie kart mi nie przypadło do gustu, jak dla mnie trochę mało intuicyjne
- kilka bugów graficznych
- brak samouczka

Generalnie wydaje mi się, że działa płynniej niż na kompie, ale wysokie odwzorowanie skali w wersji mobilnej w stosunku do PC-towej sprawia, że po kilku rozgrywkach mam dosyć i wolę powrócić na pieca.
 
Dostałem zaproszenie do bety na maila o2.pl gdzie posiadam także konto na gog. Gdy klikam w link przechodzi do aplikacji Google Play gdzie mam konta Gmail i za Chiny ludowe nie można pobrać gry. Jest tylko wstępna rejestracja. Czy istnieje jakakolwiek możliwość na zainstalowanie bety jeśli przy rejestracji do bety użyłem inny mail (o2) niż Gmail Google play?
 
Dostałem zaproszenie do bety na maila o2.pl gdzie posiadam także konto na gog. Gdy klikam w link przechodzi do aplikacji Google Play gdzie mam konta Gmail i za Chiny ludowe nie można pobrać gry. Jest tylko wstępna rejestracja. Czy istnieje jakakolwiek możliwość na zainstalowanie bety jeśli przy rejestracji do bety użyłem inny mail (o2) niż Gmail Google play?
Załóż nowe konto Google na maila z o2. Możliwość ściągnięcia odblokowuje się też po pewnym czasie - ok 5/10 min.
 
Top Bottom