Nadeszło Czarne Słońce!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Poddaj się nurtowi kosmicznej mocy, która ukształtuje Twoje przeznaczenie lub dołącz do hanzy Renfri i weź sprawy w swoje ręce… Czarne Słońce nadeszło i wprowadziło do gry 27 nowych kart!

Obejrzyj zwiastun Czarnego Słońca:

W sklepie Sklepa dostępny jest Pakiet Czarnego Słońca, który zawiera wszystkie karty z dodatku w wersji premium oraz planszę Piaski Czasu:







Pakiet będzie dostępny do 4 października.

Dodatkowo, od dzisiaj możecie wypróbować karty z dodatku w nowym trybie sezonowym — Rozpoznanie bojem.

Aby dowiedzieć się więcje o dodatku i poznać wszystkie karty odwiedź playgwent.com/en/updates/black-sun.
 
Dlaczego jedna z zakładek w Księdze Nagród zniknęła (ta z drzewkami z dodatku "Cena władzy")?
Czy planujecie wypuścić beczki z kartami z dodatku Czarne Słońce lub całego roku Ropuchy?
 
Na pewno nie mroczniejsze niż dla zakredytowanych:

65e270e50cd7e287270b3df6bf8ca6fe.jpg


@J03Kim faktycznie zniknęła, pewnie niezamierzenie i wróci.
Beczki będą pod koniec roku, po wypuszczeniu wszystkich setów/dropów dodatku.
 
Troszkę z innej beczki. Czy tylko ja mam problem z wczytywaniem gwinta po aktualizacji? Przy ekranie z Renfri się niby wczytuje, ale trwa to w nieskończoność.
 
Troszkę z innej beczki. Czy tylko ja mam problem z wczytywaniem gwinta po aktualizacji? Przy ekranie z Renfri się niby wczytuje, ale trwa to w nieskończoność.
Nie tylko Ty. Na streamie Pawloexa też jest napisane, że Gwint się nie uruchamia. U mnie też lipa.
 
U mnie to samo. Po aktualizacji nie jestem w stanie uruchomić Gwinta zarówno z PC jak i z telefonu. Cały czas jest strona ładowania.
 
Ech, a u mnie się teoretycznie zaktualizowało, ale przy próbie odpalania mam info, że ta wersja gry nie jest już wspierana.

Może to faktycznie jakiś bardziej globalny błąd? Choć ciekawe, że u niektórych osób działa...
 
Dodalibyście muzykę z menu tego dodatku i wszystkich pozostałych jako muzykę do planszy. Do odblokowania lub jako pakiet do sklepiku. Obecny wątek jest rewelacyjny, podobnie chciałbym kupców z Ofiru.

 
Top Bottom