nagroda za sezon: zero punktów nagród?

+
u mnie na obu kontach (PC i PS4) nie miałem żadnego info o jakiś nagrodach
na koncie PC jakies punkty dostałem ale nawet nie wiem ile
na PS4 to nawet nie wiem bo tam ich mam multum (nie wydaje nic narazie)

gdyby tu była mowa o nagrodach na poziomie, nie wiem, 50 pkt to rozumiem żal ale te 10 punktów to na luzaku w 2 dni się robi po prostu grając więc bez przesady

P.S. oczywiście że jeśli ktoś nie dostał tych punktów to jest to wtopa po stronie CDPR ale nie przesadzajmy z poziomem oburzenia;)
 

Lexor

Forum veteran
te 10 punktów to na luzaku w 2 dni się robi po prostu grając więc bez przesady

Dla mnie, jako nowego gracza, liczy się każdy punkt. Gram codziennie i dużo, więc "te 10 punktów" (jak napisałeś) ciągle bym jedynie "gonił" (mam nadzieję, że wiesz co mam na mysli).
 
Dla mnie, jako nowego gracza, liczy się każdy punkt. Gram codziennie i dużo, więc "te 10 punktów" (jak napisałeś) ciągle bym jedynie "gonił" (mam nadzieję, że wiesz co mam na mysli).

szczerze mówiąc nie wiem:)
 

Lexor

Forum veteran
szczerze mówiąc nie wiem:)

Chodzi mi o to że postępując tak jak myślisz to nigdy bym tych punktów "nie nadrobił" bo zawsze byłbym o nie "do tyłu".

Twój tok myslenia sprawdza się dla osób które nie graja codziennie i/lub mało - po prostu jednego dnia zagrałyby więcej/dłużej i mogłyby przez to "te 10 punktów" nadrobić - ja wykorzystuję w zasadzie swoje możliwości czasowe "maksymalnie" więc u mnie to co mówisz "nie zadziała". :)
 
Ja również otrzymałem 0 punktów. Miałem 7 i po komunikacie dalej tyle samo.

gdyby tu była mowa o nagrodach na poziomie, nie wiem, 50 pkt to rozumiem żal ale te 10 punktów to na luzaku w 2 dni się robi po prostu grając więc bez przesady
Kolejny bug w HC Beta. Tylko zwracamy uwagę na problem, to nie są żadne żale. Dla nowych liczą się skrawki czy pył żeby sobie zrobić premium karty w ulubionej talii. Twoje podejście za to z tego co widzę jest takie(w każdym aspekcie, w każdej dyskusji): WSZYSTKO JEST ZAJEBIŚCIE! A wy tylko narzekacie. Powinniście dziękować, że w ogóle 0 dostaliście.
Ja też potrzebuje punktów nagród aby zdobyć skrawki na karty które kosztują 3200 skrawków. Nawet 10 to nie takie hop siup zdobyć ( z 2 godziny trzeba grać).
 
Ja również otrzymałem 0 punktów. Miałem 7 i po komunikacie dalej tyle samo.


Kolejny bug w HC Beta. Tylko zwracamy uwagę na problem, to nie są żadne żale. Dla nowych liczą się skrawki czy pył żeby sobie zrobić premium karty w ulubionej talii. Twoje podejście za to z tego co widzę jest takie(w każdym aspekcie, w każdej dyskusji): WSZYSTKO JEST ZAJEBIŚCIE! A wy tylko narzekacie. Powinniście dziękować, że w ogóle 0 dostaliście.
Ja też potrzebuje punktów nagród aby zdobyć skrawki na karty które kosztują 3200 skrawków. Nawet 10 to nie takie hop siup zdobyć ( z 2 godziny trzeba grać).

rodzina zdrowa, dzieciaki szczęśliwe, żona zadowolona, forsa jakaś tam jest więc tak, JEST ZAJEBIŚCIE:)
jeśli gra mi się nie podoba to gram w inną
a Gwint mi się podoba w takiej formie jakiej jest i nie będę przepraszać że kogoś to drażni
 
Top Bottom