nagroda za sezon: zero punktów nagród?

+

Lexor

Forum veteran
Czy tylko ja nic nie dostałem za poprzedni sezon? :(

 

Lexor

Forum veteran
W zeszłym sezonie dostałem 10 (i tak było napisane na "ekranie powitalnym").
Teraz spodziewałem sie 15 - i niby je dostałem mimo że widać zero?

Jak to sprawdzić czy te punkty faktycznie dostałem?

EDIT: Ja nie pamiętam dokładnie ile miałem "przed" bo wczoraj wbiłem nowy prestiż i punkty nagród leciały mi "jak szalone" gdy szybko wbijałem pierwsze poziomy kolejnego prestiżu, ale w angielskiej części forum ktoś napisał że nic nie dostał i ma zero punktów w księdze nagród.
https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/season-of-the-wolf-is-live.10995046/#post-11324584

Wobec zalinkowanego postu nie wyglada mi to więc jedynie na "błąd wizualny".
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Ja tez nic nie dostałam i punkty mi się zgadzają , przed i po .

Napisałaś to w taki sposób że nie do końca zrozumiałem i proszę o dopowiedzenie. ;)

Czy miałaś zero punktów w informacji na ekranie a mimo to te "planowane punkty" dostałaś?
Czy też tych punktów w księdze miałaś/masz tyle samo "przed i po" i nic nie dodało?

EDIT: Kolejna osoba która nic nie dostała:
https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/season-of-the-wolf-is-live.10995046/#post-11324725
 

Lexor

Forum veteran
Last edited:
Ja też miałem informację, że zebrałem 0 punktów ale wydaje mi się, że naliczyło mi 7pkt bo skończyłem z rangą 25. Chyba że miałem je wcześniej nie pamiętam :D
 

Lexor

Forum veteran
Otrzymałem odpowiedź z supportu, że ja niby te punkty jednak otrzymałem z wytłumaczeniem jako "błąd wizualny".

Odpisałem i zapytałem o pozostałe osoby z tego wątku, które twierdzą, że jednak nie otrzymały tych punktów.

@cymera2 @Malieux @RedMooN93
Pytanie do w/w osób: czy możecie napisać ile dokładnie mieliście punktów przed/po wejściu nagród oraz czy rozegraliście w sezonie przynajmniej jeden mecz?
 
Last edited:
ja w ogóle nie otrzymałem żadnej informacji o zakończeniu sezonu i przyznaniu punktów nagród :(
 
A jak u Was? @cymera2 @RedMooN93
Powiem ci ze nie zależy mi na tych punktach , nawet nie wiedziałam ze się dostaje coś. ( poprzednio wbiłam 12 range) dalej mi się nie chciało. Ja gram dla rozrywki , nawet nie wydaje tych punktów a mam 450 czy jakoś tak .
 

Lexor

Forum veteran
Tak, bo miałem odłożony tylko 1 punkt, w którym trudno byłoby się czemukolwiek ukryć :)

Może "po cichu", po upłynięciu kilku godzin przepuścili bazę graczy przez jakąś kwerendę aby sprawdziła czy dany gracz dostał i jeśli nie to dodała.

@Lexor - niestety, nie pamiętam ile miałem wcześniej punktów :(

Jest bardzo możliwe (szczególnie po tym co napisał @Malieux), że albo dostałeś te punkty jak ja (od razu) albo już je dostałeś (dzięki kwerendzie).

mam 450 czy jakoś tak

Ale rozumiem, że byś zauważyła gdyby coś Ci dodano? Czy też jedynie sugerowałaś się "komunikatem o zerze"?
 
Top Bottom