Nagrody dzienne - czy można je odrzucić?

+
5ander5;n10228852 said:
Ja tam na rankedach potrafię przegrywać z ludźmi o 40 leveli niżej, wszystko przez to że im się lepsze karty wylosowały do ręki.
W Gwincie nie chodzi o jakiegoś skilla, tylko wszystko rozbija się o to ile masz kart, i jakie to są karty. Oczywiście, jakaś tam wiedza odnośnie działania kart jest potrzebna, ale jednak.
Do tego dochodzi jeszcze taki pro gracz, który nieważne co ma w łapie, i tak ci nakopie.
Na tablicy ma o 100 więcej wygranych niż przegranych, u mnie za to jest na odwrót stale.

No to chodzi o skilla, czy jednak nie? Skoro progracz zawsze nakopie?
Na pewnym poziomie skill jest najważniejszy ( co nie znaczy, że inne rzeczy nie wpływają na wynik ), tylko możliwe jest, że słabsi gracze nawet nie dostrzegają błędów przez które przegrali.
Ja osobiście grindując po starcie sezonu do purpurowych rang, w co drugiej grze jestem świadkiem - często gęsto - podstawowych błędów i wr jest wtedy rzędu 80%.
Potem dochodzę do 20 rangi i zaczynają się schody i to ja zamieniam się w zwierzynę łatwą do ogrania.
Także wbrew temu co wielu ludzi wypisuje, skill w tej grze ciągle ma znaczenie.


A wracając do samego tematu. Pamiętajmy zawsze, że te nagrody to ma być tylko dodatek i nikt nie karze ich wbijać. Jednocześnie rozumiem, że ktoś kto ma mało kart chciałby je wbić wszystkie.
Oczywiście jestem za tym, żeby można było zmienić powiedzmy jedno zadanie na tydzień ( choć tu do ustalenia ).
A z drugiej strony, chyba wolałbym zadania które mają pomagać bezpośrednio graczom nowym, a były bezużyteczne dla doświadczonych ( bo my mamy karty, a nawet jak ktos ma mniej, to zazwyczaj i tak jest w stanie zbudować kompetetywne decki z chociaż trzech frakcji ).
 
Last edited:
A mi zadania w sumie nie przeszkadzają. Jednak wymiana na losowy inny raz dziennie byłaby okej. Aktualnie mam 3 zadania i żadnego nie zrobie.. Z jednej strony moja wina ( przepaliłem wszystkich dowódców prócz Potworów i Skellige) i teraz mam Wygraj Nilfgardem, Scoia'tael i Królestwami... a nie mam jak stworzyć talii bo zwyczajnie odgórnie założyłem że nie chce nimi grać więc żeby nastukać parę złotych kart na start spaliłem te które mnie nie obchodziły... No i zbrickowałem sobie daily questy..
 
Mogliby dać opcję wymiany raz dziennie zadania za złoto, bo w sumie złoto potrzebne tylko do beczek jest póki co, a tak to zawsze jakoś ekonomię gry poprawi (więcej nieinwazyjnych opcji na wydawanie złota to zawsze lepiej). No i skoro i tak za zadanie dostajemy złoto, to taki interes szybko może się graczom zwrócić :)
 
Skoro dodano opcję wymiany zadania można naciskać o więcej zmian :) Oczywiście tych z plusem dla wszystkich.

Można dorzucić jakąś nagrodę za regularność, np po wykonaniu 7 zadań w ciągu tygodnia :) Nie nazwałbym tego elementu kopiowaniem pomysłów z innych gier, bo jest to na tyle popularna forma nagradzana graczy że można ją uznać za standard :D Dodając że jesteśmy karani jeśli zadania nie wykonamy, bo blokuje nam ono miejsce, warto rozważyć wszystkie propozycje :)
 
Top Bottom