Nagrody w pierwszym etapie konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

+
Nie zazdrość tylko lepiej sam sprubuj swoich sił w konkursie. :p A nóż coś wygrasz. Choć nie jestem super utalentowany , krótkie opo napisze i wyśle. Możę coś wygram. ;D
 
dEviss said:
Nie zazdrość tylko lepiej sam sprubuj swoich sił w konkursie. :p A nóż coś wygrasz. Choć nie jestem super utalentowany , krótkie opo napisze i wyśle. Możę coś wygram. ;D
Tylko póki co w ogóle nie wiemy czy 1. etap polega na napisaniu fabuły jak pliku tekstowego, czy także na jej realizacji w D'jinnim ;/
 
Za pierwsze miejsce proponuje wiedźmiński miecz stalowy wielkość 1:1. A tak na serio to nagrody sa świetne. 8)
 
bartek27 said:
Za pierwsze miejsce proponuje wiedźmiński miecz stalowy wielkość 1:1. A tak na serio to nagrody sa świetne. 8)
Hmmm... pomyślimy, pomyślimy...
 
nagrody oczywiście są faktycznie "ekskluzywne", ale i tak największa frajda będzie, kiedy community dobrze przyjmie przygodę ^^
 
Wiedźmiński miecz w skali 1:1. Mhm... już sobie wyobrażam jak będę z nim latał po podwórku i straszył uczniów z podstawówki: "Jestem Geralt z Rivii , zabójca potworów! Wyskakiwać z kasy!" :D
 
dEviss said:
Wiedźmiński miecz w skali 1:1. Mhm... już sobie wyobrażam jak będę z nim latał po podwórku i straszył uczniów z podstawówki: "Jestem Geralt z Rivii , zabójca potworów! Wyskakiwać z kasy!" :D
No takim tekstem, nawet jeśli był taki pomysł, pomagasz odrzucić taką nagrodę.
 
dan123 said:
dan123 said:
Wiedźmiński miecz w skali 1:1. Mhm... już sobie wyobrażam jak będę z nim latał po podwórku i straszył uczniów z podstawówki: "Jestem Geralt z Rivii , zabójca potworów! Wyskakiwać z kasy!" :D
No takim tekstem, nawet jeśli był taki pomysł, pomagasz odrzucić taką nagrodę.
i tu się muszę zgodzić.
 
Top Bottom