Nagrody w pierwszym etapie konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

+
Nagrody w pierwszym etapie konkursu "Szkoła Wiedźmińska"

Zapraszamy do zapoznania się z nagrodami za pierwszy etap konkursu!- Skórzany mousepad podpisnay przez REDów- Kościany Poker- Wiedźmiński Medalion- Angielska wersja gry Wiedźmin- Wiedźmiński posrebrzany miecz do... otwierania listów :)
 
Ciekawe,ciekawe.Miałbym prośbę:Czy ktoś mógłby wrzucic zdjęcia pozostałych nagród z listy?
 
PiotrBinkowskiIFRIT said:
Jedno pytanie - dlaczego angielska wersja, a nie polska ER?
No właśnie, a na mieczu widnieje "The Witcher" a nie "Wiedźmin"... Polacy nie gęsi! Trochę to smutne, że nawet w polskiej superprodukcji, która bądź co bądź promuje naszą kulturę, panuje angielski...
 
Biorąc pod uwagę, że konkurs jest dla całej społeczności, to elementy anglojęzyczne jakoś mnie nie dziwią. Sam mieczyk wygląda na prawdę super. Ciekawe jakich rozmiarów jest w rzeczywistości?
koziek said:
Z czego jest ten miecz?
Myślę, że jest zrobiony z tego samego stopu co medalion :)
 
Mieczyk jest zdecydowanie śliczny i pożądania godny, język napisu nie jest chyba aż tak istotny jak sam fakt posiadania owego cacka? :)Natomiast zdobywca angielskiej wersji będzie musiał poszukać krewnych w USA czy UK, bo przecież nagrody z tak unikalnego konkursu spylić na Ebayu czy Allegro to po prostu nie wypada... ;)
 
Pozwolę sobie na dowcip wyjaśniający, dlaczego gra jest w wersji angielskiej - większość nagród - miecz, medalion i gra - jest po prostu niepraktyczna.:)A tak na serio, to powinniście dać obie wersje gry do wyboru - niech zwycięzca sam wybierze. Nagrody są naprawdę fajne. Mnie osobiście kusi kościany poker.
 
Muszę przyznać, że nagrody robią wrażenie :) no chyba, że wrzucicie je niedługo do sklepiku wiedźmińskiego...
 
Bardzo fajne nagrody, tylko jedno pytanie: dlaczego wersja angielska, skoro udział biorą głównie Polacy? Czy może większość to obcokrajowcy?
 
Jest to bym bardziej dziwne, że to polska nagroda - w części zagranicznej, zamiast gry nagrodą jest:- "Last Wish" book by Andrzej SapkowskiW związku z tym pojawia się również pytanie - czy rozdzielicie konkurs na część pl i zagraniczną?
 
Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa w sprawie nagród do 1 etapu :)a czeka nas jeszcze ogłoszenie nagrody finałowej :)
 
Ostatnie słowo i tak należy do nas, uwierz.:)Ale może - skoro Polacy dostaną angielską wersję, obcokrajowcom, dajcie Ostatnie życzenie w ojczystym!:D Ma to sens, w końcu w całym przedsięwzięciu chodzi o budowanie sceny i współpracę - chociażby przez wymianę nagród.
 
PiotrBinkowskiIFRIT said:
Jedno pytanie - dlaczego angielska wersja, a nie polska ER?
Bo zostało wiele niesprzedanych wersji :whistle: A tak na prawdę to trochę smutne, że Ci co cie potrafią robić przygód ominą takie superowe nagrody ^^ :(
 
arturhFC said:
arturhFC said:
Jedno pytanie - dlaczego angielska wersja, a nie polska ER?
Bo zostało wiele niesprzedanych wersji :whistle: A tak na prawdę to trochę smutne, że Ci co cie potrafią robić przygód ominą takie superowe nagrody ^^ :(
Konkurs między innymi po to robimy tak a nie inaczej, żeby zachęcić do nauki. Jak już nie raz mówiłem będziemy pomagać, będziemy podsyłali linki i tutoriale.Zachęcamy do łączenia się w grupy pomagania sobie wzajemnie, publikowania tutoriali. Konkurs w zamyśle ma być na tyle łatwy, żeby każdy miał szansę popisać się swoimi umiejętnościami a jednocześnie pozostawiał spore pole do popisu.
 
Eriash said:
Jak już nie raz mówiłem będziemy pomagać, będziemy podsyłali linki
Z takim wsparciem nie ma gór, których nie bylibyśmy w stanie przenieść! ::) :beer:Artur, smutne, ale nie tak smutne jak audiotele. Na nagrody trzeba zasłużyć
 
Ja będę czekać na 2 edycję, jeśli takowa będzie ??? Jak nie, to postaram się napisać opowiadanie, albo z kimś stworzyć przygodę do gry. Heh, trza widzieć we wszystkim jakieś pozytywy. Na razie mam głowę zawaloną studiami i nawet część juwenaliów muszę opuścić :wall:
 
Top Bottom