Nagrody za nowy poziom

+
Nagrody za nowy poziom

Witam chciał bym w tym temacie zebrać informacje na temat nagród które otrzymamy za każdy kolejny nowy poziom. Przyda się to na pewno nowym graczom oraz już doświadczonym.

Na start:
2lvl - 1 Beczka
4lvl - Karta Mantikora
5lvl - 1 Beczka
6lvl - Karta Rozdarcie
7lvl - 50 golda
8lvl - Karta Jaskółka
9lvl - 100 strzępków kart
10lvl - Tryb Rankingowy
11lvl - 50 golda
12lvl - Karta Brzask
13lvl - 100 strzępków kart
14lvl - Karta Przypływ Adrenaliny
15lvl - 1 Beczka
16lvl - Kajdany z Dwimerytu
17lvl - 100 strzępków kart
18lvl - Karta Cirilla
19lvl - 50 strzępków kart
20lvl - Karta Kukła
21lvl - 50 golda
 
Last edited:
Dzięki dodałem oraz zaktualizowałem mniej więcej listę jak znajdę w internecie więcej informacji to przetłumaczę i wrzucę
 
Zgodne z tym co pisze poprzednik, przeedytowałbym tą listę, którą podałeś, ponieważ za 20lvl na pewno jest kukła.
 
Taa o kukłę mi chodzi tylko źle napisałem. Widziałem to ale raczej od 22 nie zgadzają mnie się te losowe karty sprawdzam z znajomymi i jak na razie tam gdzie pisało random kart mieli takie same, i właśnie po to utworzyłem ten temat żeby jednoznacznie to stwierdzić.
 
Last edited:
A może jeszcze dodasz co dostajemy za odpowiednią range na rankedach? Chyba, ze gdzieś widnieje taki polski spis? Ja za 4 range dostałem beczkę i jestem ciekaw co jest wyżej.
 
Ogólnie to w tym poście mam zamiar zamieścić co dostajemy za dany lvl, co każdą range, oraz co otrzymujemy pod koniec sezonu na pewno to się każdemu przyda tylko niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego już nie mogę edytować mojego głównego posta
 
Last edited:
A ja tak Ciri jak i Atrapę za fragmenty kart wykupowałem ;( Z drugiej strony nie wyobrażam sobie bez nich wielu z decków jakimi grałem wiec coś za coś :D
 
Duckingman;n7391120 said:
A ja tak Ciri jak i Atrapę za fragmenty kart wykupowałem ;( Z drugiej strony nie wyobrażam sobie bez nich wielu z decków jakimi grałem wiec coś za coś :D

witaj w klubie, ja tak samo zrobiłem :D
 
Taka sytuacja. Właśnie napiłem 18 poziom i zgodnie z informacjami z posta pierwszego powinienem dostać Ciri (miałem już jedną wcześniej w kolekcji). Tak się stało (wyskoczyło info po nabitym poziomie co dostałem) jednak w ekwipunku nie ma duplikatu tej karty. Czy to jakiś błąd czy karta jest automatycznie przerabiana na skrawki jak się już ją ma w kolekcji?
 
RosomakMat;n7420840 said:
Taka sytuacja. Właśnie napiłem 18 poziom i zgodnie z informacjami z posta pierwszego powinienem dostać Ciri (miałem już jedną wcześniej w kolekcji). Tak się stało (wyskoczyło info po nabitym poziomie co dostałem) jednak w ekwipunku nie ma duplikatu tej karty. Czy to jakiś błąd czy karta jest automatycznie przerabiana na skrawki jak się już ją ma w kolekcji?

W grze jest błąd - w kolekcji nie pojawiają się karty otrzymany w ramach bonusów dziennych lub wbitych poziomów. Widoczne są dopiero po zrestartowaniu klienta gry.
 
Jest opóźnienie, wskoczy Ci za jakiś czas, ewentualnie wyłącz i włącz grę i sprawdź ;)
 
Top Bottom