Nagrody za wsparcie Gwinta

+
Witam, chciałbym poruszyć temat nagród za wsparcie Gwinta finansowo, po przez zakup beczek, pyłu, czy też ofert okazjonalnych. Czy jest coś takiego planowane z okazji premiery pełnej wersji gry? Od razu pragnę zaznaczyć (za nim zjedzą mnie inni użytkownicy forum ;) ), że mam na myśli nagrody nie wpływające na balans w grze, czyli ramki, tytuły czy awatary. Tytuł taki jak Mecenas, awatar Vimme Vivaldiego, czy też klimatyczna ramka na pewno sprawiły by, że osoby które zainwestowały trochę "żywej gotówki" w grę poczuły by się dowartościowane i docenione. Jednocześnie uważam, że uzyskane nagrody powinny zależeć od łącznej kwoty udzielonego wsparcia, tak żeby np. osoba która kupiła tylko zestaw startowy nie miała tego samego co osoba wydająca powiedzmy 500 zł.
Pozdrawiam
 
@pato007
Oj, to jest bardzo delikatny temat. Delikatny marketingowo. O ile zgadzam się z wyróżnieniem poprzez dedykowany avatar - dla osób, które zakupiły beczki za prawdziwe piniondze (pomysł z Vimme Vivaldim & tytułem Mecenasa - mega!), to już zróżnicowanie nagród w zależności od wydanej kasy jest dla mnie strasznie słabe. Wręcz traktowałbym coś takiego jako PR'owe seppuku. Community zjadłoby Redów, że są pazerni, że tylko lecą na kasę, że jednak są jak wszyscy inni...

No cóż, pożyjemy - zobaczymy. Myślę jednak, że kwestia takiej kosmetyki to w tym momencie jest na samym końcu "hołmkoming to do list".

Pzdr! :)
 
Top Bottom