Najciekawsze teksty z gry

+
W Pierwszym akcie, quest "Spóźnony Słowik" - jeden z napastników chwali się wielkością swoich "jajec" na co Geralt:-Zaraz możesz nie mieć jajec .....Normalnie padłem :p
 
Straznik na grobli:-Co ja bym dal za antalek przypalanki i dwie cytate dziwki.Powiedzial to z takim akcentem ze padlem :)
 
vatan said:
Straznik na grobli:-Co ja bym dal za antalek przypalanki i dwie cytate dziwki.Powiedzial to z takim akcentem ze padlem :)
Taaa, strażnicy wogóle potrafią zmiażdżyć, w Wyzimie Handlowej możesz usłyszeć tak zupełnie od czapy: "dupa mnie swędzi" :D
 
Każdy tekst Talera ;D, kapłana vodanoyi " Wiedmolol bul , bull musieć być'' , noi Jaskier jak mówi po pijaku ;D
 
Jak sie pierwszy raz pojawiamy na bagnach i zagadujemy do dziadka. Dziadek costam sobie mói a można mu odpowiedzieć:-Spi*przaj dziadu. :p
 
Epilog - Foltest zleca nam zabicie Wielkiego MistrzaRadowit: "Geralt podaj swoją cenę"(jakoś tak, żeby było wiadomo o co chodzi)Geralt : "Nie jestem płatnym mord....10 tyś orenów!"
 
Mi się podobał tekst w karczmie z 4 aktu. Karczmarz wspomina, że za wykonanie zadania wręczy Geraltowi wspaniały artefakt, na co nasz wiedźmin mówi - że co?!Karczmarz odpowiada, coś w stylu - żartowałem, przypomniały mi się jakieś stare gry i nie mogłem się powstrzymać. Normalnie padłem jak to usłyszałem :D Szkoda, że od razu nie spisałem
 
Opatrująca pielęgniarka w Szpitalu Lebiody Akt II"Nie przebiegał tędy pies z wątrobą w pysku?";)
 
"Te 2 kg fistechu bylo na uzytek wlasny" ;D"Ja jestem zlodziej pozadny a z politycznymi siedziec musze? Skandal!" ;D
 
- tekst Zoltana podczas popijawy w Narkocie, odnoszacy sie do sytuacyjnej czkawki ktora mu nie chce przejsc;)- "Ale..." padajace z ust Geralta gdy babcia Shani go z domku wywala:D:D:D- Niesmiale rymy Jaskra przed rozpoczeciem koncertu;)- Dwa pelne zdania wypowiedziane pierw przez Triss, nastepnie przez Shani, ktore zawieraly "przyprowadz go do mnie" w odniesieniu do Alvina. Z lewej Triss, z prawej Shani...a biedny chlopina Geralt musi wybierac....baby;)
 
Witam, dopiszę i cosik:Być może to już było, ale przejrzeć 17 stron to nie lada zadanie zwłaszcza że będąc przy 8 stronei nie pamiętam co było na 6 xd Geralt:"Istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności, narazie jesteś wolny od zarzutów"Talar:"No raczej k**wa, nie inaczej. As wywiadu.Gratuluje k**wa mać dedukcji"Mieszczka:"Ci strażnicy to tylko na spódniczki spoglądają, bandytami by się zajęli"Podgrodzie, gdy strażnicy złapali Rivijczyka pod bramą spodobał mi się ten jednowyrazowy komentarz ... "Sk***ysyny", ale ten sposób w jaki on to powiedział normalnie zbił mnie z krzesła ... xdBaranina:"Odchędoż się" ... chyba każdy wie co znaczy chędożyć xDDodam, że wszystkie teksty pisane z pamięci +możliwe powtórki + bez cenzury (chyba nie macie mi tego za złe, cenzura psuje całą zabawę :p)Mamy za złe. Proszę cenzurować wulgaryzmy.ElwerRozumiem, przepraszam, Mea Culpa, już nie będę:]
 
My jesteśmy wioskowa milicja""Jakiś s***nsyn zaje*ał mi spodnie! Jak go dorwe to jłeb ukręce!""No raczej, kur*a nie inaczej. as wywiadu. Gratuluje dedukcji, kur*a mać""Idziemy na zaplecze?-Zartowałam tylko. Mój chłop urwałby mi głowe, gdybym z tobą poszła. strach pomyśleć, co urwałby tobie""Nie dziwota tedy że są harde, urodziwe panieWszak im drzewo wynioslejsze, tym trudniej wleść na nieWżdy i z panna, jak i z drzewem, kto nie kiep poradziTrzeba owszem, wziąc i zerżnąc, no i po zawadzie""Pieprzeni rasici! Tez chcesz sie ponasmiewać, czy moze poklepać po tyłeczku? Daj mi spokój!""Ten sku*wiały dewot z małym fiu*em i jeszcze mniejszym mózgiem chce mnie wysadzić z siodła""Oj, gdybyś ją zobaczył złociutki, policzki krasne, włosy długaśne, a cy... znaczy się, jak jabłuszka""Sto? Co ja ku*wa gadam, tysiąc razy go powiększ! Dodaj złośliwą morde i wsicekłosć teściowej i oto twój potwór""Rozumiesz, pomagasz nam albo podajemy ci twoje własne jajka do zjedzenia"I teraz to, co mnie naprawde rozwaliło:
Drobna cenzura.Screen też mógłbyś ocenzurować. Chociażby paintem :pElwer
 
Dialog przy jednej z grup uchodźców w V akcie (z pamięci niedokładny może być):............ - K**waż mać[G]eralt - Słyszę przeklinającego krasnoluda[Z]oltan - K**waż mać[G] - Nie ciebie ZoltanAlbo dialog w karczmie po oddaniu AlvinaI teksty Zoltana na początku V aktu (na grobli, nie wiem czy nie tylko jeżeli stanęliśmy po stronie elfów)Oraz Talar - Paser ;DCENZURA!ElwerSorry mój pierwszy post na tym forum.
 
Moi mili. Ostatnie trzy posty ocenzurowałem i upominałem. Miarka się przebrała-następne posty z wulgaryzmami będę odpowiednio nagradzał. Kto chce pierwszy ostrzeżenie?
 
Tak jak przewidywał Mas (na stronie 3) ten temat zamienia się powoli w TEKSTY Z GRY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ BLUZGÓW. ehhhh....
 
Sum said:
Tak jak przewidywał Mas (na stronie 3) ten temat zamienia się powoli w TEKSTY Z GRY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ BLUZGÓW. ehhhh....
dziwisz się? NIektórym przekleństwa bardzo imponują i dodają wieku...
 
Sobczak said:
Sobczak said:
Tak jak przewidywał Mas (na stronie 3) ten temat zamienia się powoli w TEKSTY Z GRY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ BLUZGÓW. ehhhh....
dziwisz się? NIektórym przekleństwa bardzo imponują i dodają wieku...
A ja sobie pozwolę bezczelnie przypomnieć że na prześlicznym pudełku z naszą ulubioną grą jest dość wyraźny dopisek (z tyłu pudełka, okolice prawego dolnego rogu jak dobrze pamiętam):[size=14pt]18+[/size]Nie chcę być podejrzewany o ageizm, ale nie przestańcie się burzyć że pojawia się sporo tekstów z bluzgami. Gra jest 18+, nie dziwcie się więc że jest w niej MNÓSTWO bluzgów.Poza tym bluzgi Talara, Geralta czy Zoltana to czysta poezja. A widok przeklinającego Zygfryda - bezcenny.Wracając do tematu - 2 teksty BEZ bluzgów (może były, nie chce mi się 18 stron czytać. Przy 11tej wymiękłem) - oba z pamięci więc mogą być pomyłki."Taka burza to nie w kij pierdział""Nie jesteś chyba jednym z tych głupków którzy przychodzą do nas po magiczny eliksir dający siłę?"
 
Rozmowa dwóch losowych mieszczan w Wyzimie Handlowej.A: podobno pracujesz dla wywiadu Temerii?B: to oszczerstwo!A: ludzi podsłuchujesz i wypytujesz...B: podłe kalumnie!A: nie unoś się tak, chciałem tylko wiedzieć, czy dobrze płacą...B: eee, marne grosze...
 
Top Bottom