Najciekawsze teksty z gry

+
Ogólnie, to jest jedyna gra podczas której spadłam ze śmiechu z krzesla. I jak tu się bronić gdy i walnie takim "K*rwa" albo innym równie odjechanym tekstem? Dawno nie siedziałam przed kompem w pozycji "leżąco - kwiczącej" jak ktos tutaj napisał. Samo czytanie tego forum i niektórych tekstów w nim zawartych /np z tego wątku/ doprowadza mnie do istnej glupawki xDW pewnym momencie podczas dialogu /nie pamiętam w którym akcie/ był a rozmowa między wiedźminem a kimś tam. Weszła matka a ja myślałam, że sie poszczam ze śmiechu na widok jej miny xD. Nic dziwnego, ze gra jest od 18 roku życia :p.
 
Byłem akurat w "Misiu Kudłaczu", obiłem już mordy dwóm bokserom i przymierzałem się do trzeciego. Usłyszałem taki tekst (niedokładny)"csiiii,... bo cię jeszcze usłyszy. A on potrafi nieźle przyp****** " ;D
 
spodobał mi sie tekst geralta o płodności zeugla (bylem z Zygfrydem):On jest obojnakiem. Zeugl nie potrzebije pani zeuglowej zeby robic male zeuglatka.nie wiedzialem ze zeugl wymawia sie cojgl ;D
 
fugas said:
spodobał mi sie tekst geralta o płodności zeugla (bylem z Zygfrydem):On jest obojnakiem. Zeugl nie potrzebije pani zeuglowej zeby robic male zeuglatka.
To w książce już było- Jak ślimaki
 
Mi jeden sie bardzo podobal powiredzial go zabijaka w wiosce rybackiej"Psa bym nie ruszyl ale elfa bym z***bal" ;D
 
W akcie II był taki tekst przechodniów(nie każdych) jak pada deszcz-O jak pada, będzie się można w rynsztokach okompać 8) czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie
 
W pierwszym akcie, rozmowa z karczmarzem Olafem:- Ja was nie znam.- A za 5 orenów?- Za pieć orenów to i króla Foltesta znam! ;DA najlepszy jest jego akcent jak to wypowiada
 
[size=11pt]Bardzo proszę o cenzurowanie wulgaryzmów. Gwiazdkami, krzyżykami... nie ważne. Posty z nieocenzurowanymi słowami uważanymi powszechnie za wulgarne, będziemy nagradzać ostrzeżeniami.[/size]
 
Przebrnąć przez ten temat nie jest łatwo, przede wszystkim dlatego, że chyba 90% ludzi nie czyta choćby części postów, tylko wrzuca swojego faworyta (no przecież, że Talar, taki jest z niego równy chłop, ewentualnie jakieś przekleństwo) i koniec - już jest nowy pościk na liczniku, hehe. Jeżeli ktoś poczuł się dotknięty tym osądem, to może niech spróbuje przeczytać ten temat od początku.odczytanie rozkazu królewskiego (imienia nie pomnę niestety): "... xxx Dukata, zwanego Talarem"Ktoś wspomniał, o "Ale..." Geralta u babci Shani - to samo "Ale..." pojawia się też później. Za każdym razem brzmi dla mnie lepiej. Taki nieporadny ten wiedźmin.W jednym z subquestów babcia wyrzuca G. za drzwi. Gdy otworzy się dziennik widać wpis "Lepiej przyjść do babci w nocy".Alvin: I wtedy Shani kopnęła go w...Geralt (od razu): ...wiem gdzie - co było dalej? (świetny timing)
 
Większość fajnych tekstów została już przytoczona, ale jest jeszcze kilka, których tu nie widziałem:pojawiające się kilkukrotnie w dobrych momentach "Nie odpowiada się pytaniem na pytanie". Rozbrajające. :)Oraz (UWAGA! MAŁY SPOILER!) rozmowa, która ma miejsce, gdy na imprezę u Shani zaprosimy Carmen. Shani pyta się wówczas prostytutki coś w stylu (cytaty z pamięci): "A mogę wiedzieć co łączy cię z obecnymi tu mężczyznami?", a ta odpowiada słodko: "Interesy, kochaniutka, interesy". Normalnie spadłem z krzesła. :DAle dosłownie umarłem ze śmiechu po rozmowie z Baraniną. Zapytał mnie, czy wygląda jak kur... ulicznica ;), a ja nie wytrzymałem i odpowiedziałem mu, że tak. :D Się chłop wziął i obraził, nie wiedzieć czemu. :D
 
Kilku znudzonych gwardzistów w Wyzimie Handlowej:" D...a mnie swędzi!" ;D - jak to rozumieć? Hemoroidy czy pedały ;D
 
Beltki said:
Dodam, że wszystkie teksty pisane z pamięci +możliwe powtórki + bez cenzury (chyba nie macie mi tego za złe, cenzura psuje całą zabawę :p)Mamy za złe. Proszę cenzurować wulgaryzmy.Elwer
A ja nie rozumiem dlaczego. Gra jest wyraźnie od lat 18. Niektóre postacie (Talar chociażby) rzucają k***ami na prawo i lewo. To dlaczego nawet zacytować nie wypada?
 
k0m0r said:
k0m0r said:
Dodam, że wszystkie teksty pisane z pamięci +możliwe powtórki + bez cenzury (chyba nie macie mi tego za złe, cenzura psuje całą zabawę :p)Mamy za złe. Proszę cenzurować wulgaryzmy.Elwer
A ja nie rozumiem dlaczego. Gra jest wyraźnie od lat 18. Niektóre postacie (Talar chociażby) rzucają k***ami na prawo i lewo. To dlaczego nawet zacytować nie wypada?
Zgadzam się, cenzurowanie wulgaryzmów w cytatach to przesada, gra jest od 18. roku życia, a "k***a, ja pier****lę" jest w stanie rozszyfrować nawet przedszkolak. I nikt mi nie wmówi, że tak naprawdę to go rażą tylko wulgaryzmy w których nie brakuje ani jednej literki - i tak przecież widzi, że wyraz "k***a" to nie skrócona wersja "kultura".
 
hehe..No właśnie skoro gra jest od 18 roku życia to forum też powinno być nie?Przecież tutaj gada się o doświadczeniach z gry a szczególnie w tym temacie... Więc po co cenzura ? ???
 
Arthus said:
hehe..No właśnie skoro gra jest od 18 roku życia to forum też powinno być nie?Przecież tutaj gada się o doświadczeniach z gry a szczególnie w tym temacie... Więc po co cenzura ? ???
Być może źle myślę, ale chodzi o to że:1. Jest to oficjalne forum Wiedźmina ;)2. Nikt nie chce aby po wpisaniu w google np. starej dobrej ku**y wyskakiwał w wynikach link do tego forum ;) ( jak np. było bodajże w przypadku słowa "kretyn" i strony p. Lecha Kaczyńskiego )
 
PrawdziwyGerald said:
PrawdziwyGerald said:
PrawdziwyGerald said:
Dodam, że wszystkie teksty pisane z pamięci +możliwe powtórki + bez cenzury (chyba nie macie mi tego za złe, cenzura psuje całą zabawę :p)Mamy za złe. Proszę cenzurować wulgaryzmy.Elwer
A ja nie rozumiem dlaczego. Gra jest wyraźnie od lat 18. Niektóre postacie (Talar chociażby) rzucają k***ami na prawo i lewo. To dlaczego nawet zacytować nie wypada?
Zgadzam się, cenzurowanie wulgaryzmów w cytatach to przesada, gra jest od 18. roku życia, a "k***a, ja pier****lę" jest w stanie rozszyfrować nawet przedszkolak. I nikt mi nie wmówi, że tak naprawdę to go rażą tylko wulgaryzmy w których nie brakuje ani jednej literki - i tak przecież widzi, że wyraz "k***a" to nie skrócona wersja "kultura".
Nie widzicie innej strony. Załóżmy, że na fotum pojawi się ktoś "z zewnątrz" - dajmy na przykład Leszka Kaczyńskiego. Spojrzy tu i tam, popatrzy na podpisy, w których są cytaty dajmy na to, Talara. On nie będzie o tym wiedział. On tylko zauważy, że na form jest gnój i brak kultury a gry komputerowe są zuee i gra w nie plebs. Efekt? Jakaś reforma gier komputerowych albo coś w tym stylu :p
 
Wulgaryzmy będą cenzurowane i koniec kropka. Jest to z góry narzucone przez twórców, a moderatorzy zostali zobligowani do pilnowania tego. Jeżeli ktoś chce o tym podyskutować, zapraszam na PW lub ewentualne skargi proszę zgłaszać do Eriasha.Btw. To że ktoś może wybierać prezydenta i kupić w sklepie piwo, nie zwalnia go z kultury osobistej.
 
Top Bottom