Najciekawsze teksty z gry

+
Elwer said:
Wulgaryzmy będą cenzurowane i koniec kropka. Jest to z góry narzucone przez twórców, a moderatorzy zostali zobligowani do pilnowania tego. Jeżeli ktoś chce o tym podyskutować, zapraszam na PW lub ewentualne skargi proszę zgłaszać do Eriasha.Btw. To że ktoś może wybierać prezydenta i kupić w sklepie piwo, nie zwalnia go z kultury osobistej.
Tu nie chodzi o kulturę osobistą a jedynie o cytat. Zauważ, że nikt nie rzuca mięsem ot tak sobie, to jest wątek z cytatami z gry.Nie zamierzam oczywiście dyskutować - jeśli taka jest wola twórców gry / strony / forum, to możemy się tylko podporządkować.Ale biorąc pod uwagę, że niektóre dialogi w Wiedźminie wręcz ociekają mięchem, a forum przeznaczone jest dla użytkowników pełnoletnich (więc nie popełniamy wykroczenia...), to moim zdaniem jest to hipokryzja, ot co.
 
Za to chodzi o to, że ten wątek jest nie o tym, więc jak ktoś chce pogadać o zniesieniu autocenzury, to może niech założy nowy temat albo poprosi moderatora o wydzielenie tej dyskusji z tego
 
k0m0r said:
Tu nie chodzi o kulturę osobistą a jedynie o cytat. Zauważ, że nikt nie rzuca mięsem ot tak sobie, to jest wątek z cytatami z gry.
Problem w tym, że (jak widziałem na kilku poprzednich stronach) część ludu wykorzystywało przywilej cytowania żeby właśnie porzucać mięchem ot tak sobie.Wracając do tematu... Generalnie uważam, że dialogi w Wiedźminie są jego najmocniejszą stroną i ciężko wybrać "najciekawszy tekst z gry". Talar tak przez spore grono ubóstwiany mnie jakoś mało śmieszy (po prostu cham, który przeklina jak szewc, ale w sumie taka powinna być ta postać), raz tylko prawie spadłem z krzesła kiedy po powiedzeniu:"Wiem o twoim romansie (...)" usłyszałem w odpowiedzi "Niektórzy mają głębię". Akurat w jego wykonaniu - bezcenne :D
 
k0m0r said:
to możemy się tylko podporządkować.
Mylisz się - musicie :)Wulgaryzmy mają być cenzurowane - i tyle. Jeśli ktoś się nie będzie stosował, szybko wyleci.Każdy następny post o zasadności cenzurowania wulgaryzmów bedzie od razu kasowany, a jego autor otrzyma ostrzeżenie/bana.
 
1.Piekarz: - Wiedźmini to są tacy czarownicy, tylko trochę gorsi.Geralt: - Gorsi?P: - Ano gorsi, bo jaja mają zwiędłe!G: - To ja już pójdę.P: - Co się stało? W rodzinie macie takiego? To współczuję! Pech to prawdziwy...2.Po tym, jak Wiedźmin zauważył, że Biała Rayla nie ma dłoni.Geralt: - Chwalebna rana!Biała Rayla: - Gówno nie chwalebna! Odcięli mi ją na torturach, nie w czasie walki!(świetna intonacja i rytm dialogu)
 
na razie tylko jeden, żeby się nie powtarzać (chyba :D )-W rynsztokach będzie się można kąpać! wszechobecne wsiury
 
Rozwalił mnie tekst jakiegoś wieśniaka koło domu Harena Brogga: "Ta mała Shani to niezła dupa", albo strażników w Wyzimie: "Jaja mnie swędzą".
 
Uff, przebrnąłem przez cały topic:)Mnie rozwaliła taka sytuacja:po imprezie u Shani wracam do niej po jakimś czasie i oczywiście spotykam upierdliwą staruche :)- "Co wyście tam u góry wyprawiali! A ja Ci ufałam! Moje słabe serce..."- "Zdychaj babo"i... zdechła :D Upadła, a później juz jej nigdy nie spotkałem :)(cytowane z pamięci)
 
Zakończenie questu o ludziach ginących na cmentarzu (chyba "Trzy stopy pod ziemią" się nazywał), kiedy informujemy Zygfryda o wynikach, jego tekst jest świetnie powiedziany:"Gadający ghul? ...Dobra, nie wnikam, może z eliksirami przesadziłeś..."Kolejny tekst, które mnie rozśmieszył - rozmowa dwóch mieszczan w Wyzimie Handlowej:"- Słyszłem, że szpiegujesz dla dworu? - To oszczerstwo! - ...że węszysz i donosisz... - Podłe kalumnie! - Nie unoś się, chciałem tylko spytac, czy dobrze płacą. - Eee tam... Nędzne grosze..."Edit: Oczywiście Zygfryd, coś mi się pomieszało... :)
 
albo w piątym akcie Zoltan:"Spokojnie jak na wojnie tam pier*****e, tu pier*****e i znowu jest spokojnie";d
 
Nie wiem czy w tym wątku coś odkrywczego zostanie dopisane, bo co ciekawsze już tutaj jest :pA teksty Zoltana to po kilka razy :dead:
 
Może ktoś miał takiego samego buga co ja. Wchodziłem po raz pierwsz na bagna (5 akt) z Zoltanem. Kiedy przeszliśmy do rozmowy, widac było tylko jego gałki oczne i usta. Szybko wcisnąłem by zrobiło screena, ale po jego okrzyku "raaah" twarz powróciła.
 
Hmmm a czy ktoś wie jak te teksty np od talara wyciągnąć z plików gry ? Bo niektóre teksty są w folderze music ale bardzo mało ;)A chętnie bym ich sobie posłuchał :DPróbowałem pliki z gry win rarem otworzyć i sie nie da...Jakiś pomysł ?
 
anth78 said:
Zakończenie questu o ludziach ginących na cmentarzu (chyba "Trzy stopy pod ziemią" się nazywał), kiedy informujemy Gotfryda o wynikach, jego tekst jest świetnie powiedziany:"Gadający ghul? ...Dobra, nie wnikam, może z eliksirami przesadziłeś..."Kolejny tekst, które mnie rozśmieszył - rozmowa dwóch mieszczan w Wyzimie Handlowej:"- Słyszłem, że szpiegujesz dla dworu? - To oszczerstwo! - ...że węszysz i donosisz... - Podłe kalumnie! - Nie unoś się, chciałem tylko spytac, czy dobrze płacą. - Eee tam... Nędzne grosze..."
Gotfryd? A nie Zygfryd?ale żeby offtopa nie było to tekst talara mnie zabił.To jak kur@# robimy interes?
 
Talar: "zyjemy w *** niebezpiecznych czasach, koleś";Gerlat (do Pani Jeziora): "Pani, masz najlepszy tyłek pod słońcem";Strażnicy: "Dupa mnie swędzi";Geralt (w Nowym Narakorcie, do Jaskra): "Jaskier, ale ty pieprzysz...";III akt, dialog Geralta z Magistrem:Geralt: "Nie *** Magister";Magister: "[...] Powiedzieć ci, jaki błąd zrobili ci z Kear Morhen?";Geralt: "Nie ***, mówiłem ci";Ale dodam też, że zabił mnie tekst z "Miecza przeznaczenia". Po tym, jak ten złoty smok (Trzy Kawki) zabił pierwszego rycerza:
Smok przysiadując przygniótł konia łapą, zniżył zębatą paszczę. Koń kwiknął przeraźliwie, zaszamotał się i ścichł.W ciszy, jaka zapadła, wszyscy usłyszeli głęboki głos smoka Villentretenmertha. - Mężnego Eycka z Denesle można zabrać z pola, jest niezdolny do dalszej walki. Następny, proszę. - O, k**wa - powiedział Yarpen Zigrin w ciszy, jaka zapadła.
Ed: Cenzura!Keth
 
-jak po waszemu jest wiedźmin??-Wiedmolol bul -wiedmolol - nie, musi być wiedmolol bul bez bula jest głąb a już to jak ten zimny wiedźmin potem powtarza to: Wiedmolol bul to jest nie do pobicia, klimat taki tuz po tej kikimorze, koniec aktu jeszcze spięty siedziałem taki, ale po tej rozmowie cały klimat diabli wzięli. Świetne to jest:p
 
najlepszy jest tekst jak się zagada po raz drugi do oprychów pilnujących kryjówki salamandry w kanałach..
 
1. "Jakis suk**syn za**bal mi spodnie. Jak dorwe to leb ukrece" - Oprych.2. "Zamknij sie sku***synu" - Sąd na Podgrodziu (Ogolnie cala scena).3. "Sku***syny" - Pojmanie Geralta pod koniec I aktu.4. "Ho Ho" - Kwestia Geralta w rozmowie z sołtysem.
 
Hm... Cenzurować teksty z własnej gry. Ha! Szczyt hipokryzji. To jest aż żenujące... W każdym razie:- Dlaczego ludzie was tak nienawidzą?- A dlaczego kuśka wchodzi w piczkę?Cytowane z głowy. Na ostatnich 6 stronach tego nie widziałem, wiecej nie czytałem, bom nie głupi. Poza tym - dobre to ;).EDIT:@ Elwer ( strona dalej )Wiem, że było. Ale nie miałem okazji was ochrzanić ]:->. Nie no, niby rozumiem ze na moze wejśc każdy, a gra jest niby od 18.
 
Top Bottom