Najładniejszy pancerz?

+
Witam, jaki wg was jest najładniejszy pancerz w Wiedzminie 3? Chodzi mi o podstawową grę oraz dodatki bez żadnych miodów. Aktualnie biegam sobie w Zbroja z Undvik i myślę nad jakaś zmianą.

Dopiero w Krwi i Winie wprowadzili na prawdę ładny pancerz, oczywiście ten z pierwszego Wiedźmina. W podstawce chyba tylko zbroja wilka mi podpadła, nie wiem co się stało że 90% pancerzy wygląda słabo.

Wiedźmińskie rynsztunki jeszcze jakoś wyglądają. Co prawda na wyższych poziomach są trochę przekombinowane, a w niektórych strojach nie odpowiada mi kolorystyka, ale nie ma tragedii. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Natomiast zwykłe ubrania są straszne. Nie dość, że wyglądają źle, to na dodatek ciężko coś do siebie dopasować i to jest chyba największy problem jeśli chodzi o stroje w trójce. Postać ubrana w przypadkowe rzeczy przypomina klauna.

nie wiem co się stało że 90% pancerzy wygląda słabo.
Dobre pytanie zważywszy na to, że ubrania w W2 trzymały wysoki poziom. Owszem były narzekania na np. kolczugi w niektórych kurtkach, ale generalnie wszystko grało. Czego Geralt nie założył, to wyglądał w tym dobrze. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest to absolutny top jeśli chodzi o ten gatunek gier. Kolejny downgrade, tym razem względem dwójki. ;)

Dobre pytanie zważywszy na to, że ubrania w W2 trzymały wysoki poziom. Owszem były narzekania na np. kolczugi w niektórych kurtkach, ale generalnie wszystko grało. Czego Geralt nie założył, to wyglądał w tym dobrze. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest to absolutny top jeśli chodzi o ten gatunek gier. Kolejny downgrade, tym razem względem dwójki. ;)
No właśnie. Nie pamiętam by w dwójce był jakiś mega brzydki pancerz (może te końcowe, z jakimiś rogami czy innym czymś..) Nie mówiąc o tym z jedynki. W trójce, nie licząc tych głównych rynsztunków, to nie pamiętam ani jednego na prawdę fajnego pancerza. Musiałem przez jakieś 40% gry łazić w jakimś brzydkim ubranku, bo nic lepszego nie znalazłem. Ludzie zbyt idealizują tą grę tak ogólnie, nie skupiając się w ogóle na wadach (dużo gorsze udźwiękowienie niż w jedynce, słabsze pancerze itp.)

Mi z podstawki podobały się zbroje Wilka i Żmiji oraz ten pancerz Księżyca w Nowiu. Z dodatków oczywiscie Mantykora :).

Czyli prawdopodobnie zostanę przy zbroi z undvik albo założę ten pierwszy pancerz który dostajemy w Kaer Mohren

A ja znalazłem bardzo fajny kontusz - nie ten z wesela, tylko dużo ładniejszy. Tak mi się spodobał, że aż go sobie powiesiłem na stojaku w Corvo Bianco. Jak wrócę z roboty to odpalę sejwa i skrobnę jak się nazywał.

A ja znalazłem bardzo fajny kontusz - nie ten z wesela, tylko dużo ładniejszy. Tak mi się spodobał, że aż go sobie powiesiłem na stojaku w Corvo Bianco. Jak wrócę z roboty to odpalę sejwa i skrobnę jak się nazywał.
Daj ze zdjęciem od razu :)

Mantikora, Wilk, Księżyc w nowiu, nilfgaardzki rynsztunek, temerski rynsztunek, Kot, Niedźwiedź, w takiej kolejności :) Zbroja z Undvik jest totalnie nie w moim guście, zbyt ozdobiona, zbyt ciężka wizualnie. Byłbym bardziej rad, gdyby miał ją jakiś znaczący NPC na Skellige (jak i pozostałe ciuchy z DLC, bo wykonane są kapitalnie, ale słabo pasują do postaci).

Kontusz jest świetny, ale traktuję go raczej jako strój wyjściowy :D

Wiedźmin 3 to wciąż top, jeśli chodzi o design pancerzy w grach, w mojej ocenie przebija go tylko dwójka, chociaż razem z dodatkami trójka już jej dorównuje. Przy czym w dwójce były to trzy modyfikowane bazowe modele, finalnie dało nam to około 35 kurtek. Trójka ma sześć unikalnych wiedźmińskich projektów, z czego dwie w dwóch wersjach i cztery w pięciu, czyli razem 24. W3 nie ma wcale mniej dobrych projektów niż W2, są po prostu mniej powtarzalne. W W2 nie było brzydkich kurtek, natomiast w W3 można takie spotkać, głównie wdzianka NPCów, i chyba stąd to wrażenie gorszych pancerzy w W3.

Daj ze zdjęciem od razu :)

Ozdobny kontusz:
Wiedźmin_kontusz_1.jpg
Wiedźmin_kontusz_2.jpg

W zasadzie to zlamiłem, bo do zdjęcia powinienem mu założyć szablę - a z nią Geralt w tym wdzianku wygląda przekozacko. Do tego odpowiedniejszy fryz i jest git. :howdy:

Ozdobny kontusz:
View attachment 10992271View attachment 10992274

W zasadzie to zlamiłem, bo do zdjęcia powinienem mu założyć szablę - a z nią Geralt w tym wdzianku wygląda przekozacko. Do tego odpowiedniejszy fryz i jest git. :howdy:

Gdyby się jeszcze dało nosić niektóre miecze jak w W2 przy pasie xD Mam tu na myśli wszystkie szablo-podobne ostrza ;) Do kontuszu byłoby idealne. Chciałem nawet na szybko zrobić dla siebie takiego moda ale trzeba by animację przypisać do Geralta bo takowej nie posiada.

A co do pancerzy to wszystkie wiedźmińskie (oprócz Gryfa bo chociaż ciekawy nie pasuje mi do wiedźmina) oraz te z darmowych dlc + księżyc w nowiu. Nie mam problemu z tym, że reszta pancerzy jest nijaka (przypomina mniej więcej historyczne odpowiedniki) ponieważ mamy wybór...założyć pancerz odpowiedni mniej lub bardziej dla wiedźmina lub jakąś zbroje czy przeszywanice z zabitego żołdaka czy bandyty, która rzecz jasna nie będzie leżeć wiedźminowi. Upgrade pancerzy też musiał się znaleźć w grze tego typu.

Fazę patrzenia na to czy pancerz pasuje do postaci czy nie mam już za sobą. Podoba mi się wygląd Dżeralda(tak nazwała go moja mama kilka lat temu) w ciężkiej zbroi.

A co do kontusza to gdzie dorwałeś też sobie kupię

Większość pancerzy można poprawić wzgledem swoich upodobań dzieki barwnikom z dodatku Krew i Wino. Ja grałem na buildzie pod magię więc naturalnie grałem z Rynsztunkiem Gryfa. On ładnie wygląda poza tym zielonym kolorem, który mi się nie podobał. Przefarbowałem go na skórzany brąz i dużo lepiej się prezentował.

Ulubionym dla mnie rynsztunkiem jest "Wilk". Natomiast z pozostałych zbroi wizualnie podobają mi się:
Brygantyna z Belhaven, Filcowy pancerz z Ard Skellig, Kurtka łucznika z Verden.

Tw3_armor_belhaven_brigandine.png Tw3_armor_ard_skellig_aketon.png Tw3_armor_verden_archers_gambeson.png

Top Bottom