Najlepiej "dopasowany" głos w Wiedźminie

+
Talar zdecydowanie. Najlepiej dobrany głos w grze. No i nie zapominajmy o głosie Geralta.PS: Aktor który podkładał głos Talarowi to ten sam który użyczył głosu Homerowi Simpsonowi w kinowych Simpsonach. (Talar, Vesemir - Miłogost Reczek)
 
Najlepiej dopasowany głos w grze , to według mnie głos Geralta i TalaraZa to najmniej dopasowany to głos Shani , taki jakiś dziecinny
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Za to najmniej dopasowany to głos Shani , taki jakiś dziecinny
Czyli do wyglądu pasuje wg mnie.
Dobrze gada! Głos Shani IMO dobrany świetnie podobnie jak Geralta, reszty wiedźminów (choc dialogow dość mało), krasnali, długouchów, zakonników.Z NPC-ow to spodobał mi się oczywiście krasnali kowal w spółce z Talarem, Zoltan, Foltest, WM, Magister (bądź co bądź zrównoważony zabójca oddany znakomicie przez aktora) Zygfryd, wszyscy podejrzani z questu w W. klasztornej, prostytutki itdCo do zgrzytów z głosami to największy miałem przy Jaskrze. Jakoś bardziej pasowałby mi głos taki jak w filmie (p. Zamachowskiego jeżeli dobrze pamiętam). Obecny nie wiedzieć czemu kojarzy się z programem Hyper :-\pzdr4all
 
Dla mnie wszyscy wiedźmini mają bardzo dobrze dobrane głosy. Poza nimi, wiadomo, Jaskier, Talar, krasnoludy, Triss... Ogólnie to Wiedźmin ma najlepszy dubbing z jakim miałem okazję obcować.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Wszystkie są ładnie dopasowane, ale trochę ten głos Geralta mi nie pasuje... czasem przydałoby się więcej gry aktorskiej... brakuje mi troche takiego wczucia się w rolę. Ale pod względem barwy głosu - świetnie :)
 
Geralt: bardzo ładnie dopasowany. Ciesze się, że nie rpzesadzili z mrocznością i "chorobą gardła", co już mniej mozna powiedzieć o wersji angielskiej:D. Jaskier: no niby się chłopak wczuł, ale to nie Jaskier!!! Jaskier nie był taką ofiara losu jak ten z gry! Kopczyński lepiej już brzmiał jako AltairTriss: najsłabiej wypadła według mnie....chociaż miałem nieżły ubaw z "ach" przy ptaszkach:DElfy: Mogli z nimi pokombinowac abrdziej bo wszyscy wydali isę tacy sami.Odo, Mikul, Haren ci mają genialne głosy, po ich usłyszeni uwiedziałem, że nudzić się nie będe:DPani Jeziora: Jak na boginkę przystało ma silny, majestatyczny głos, trudno, żeby mówiła jak smarkula co za lukrową laleczke da więcej..:pAzar: Mógłby być troche bardziej "dresowaty":DWedług mnie wszystkie głosy super oprócz tych które opisałem czyli Triss, Azar i Jaskier. Jednak one sa na poziomie bardzo dobrym i według mnie to najbardziej udany polski dubbing.
 
Podoba mi się głos Kalksteina, Triss, Shani, Zygfryda (choć tylu postaciom użycza głosu - beznadzieja) i Jakuba, a nie podoba Geralta i Radowida.
 
Zoltan!!!!zagrajcie po stronie nieludzi!!!Abigeil to moja ulubiona Agata Kulesza.Zygfryd i paru innych mówi głosem męża reżyserki dabingu więc sie nie dziwcie ,że jest go tak duzo ;D.Poza tym wszystkie głosy są cudowne.Geralt jest mutantem to i głos ma mieć taki zmutowany.Yaevinn---sexi.A głosy dzieci rewelacja,szczególnie ta mała na brzegu.
 
Wszystkie krasnoludy, Zygfryd i stauszkowie. No i oczywiście wiedźmini. A tak a propos, kto dubbinguje poszczególnych wiedźminów? Bo strasznie mnie to ciekawi... :)
 
Waldemar Barwiński-LeoSławomir Pacek-BerengarMiłogost Reczek-VesemirJanusz Wituch-LambertJacek Rozenek-GeraltPiotr Warszawski-Eskel
 
Moje typy to Zoltan i Talar. Chociaż mówiąc szczerze wszystkie są niezłe, trudno znaleźć taki który zdecydowanie nie pasuje do postaci. No może jest mały wyjątek , ale to tylko dlatego że kojarzy się z Bezimiennym z Gothica, gdyby nie to Azar też byłby jednym z lepszych. Przede wszystkim cieszy że głosów nie użyczali amatorzy, albo raczej że są zrobione profesjonalnie a nie byle jak.
 
to ja poproszę o nazwisko aktora grającego Zoltana i pytam,czy pani Kulesza to tylko Abigail?i tak przy okazji ..przeżyłam szok,ponieważ eliksir Pełnia zamiast dodawać żywotności bezczelnie ją odbiera.Wot zagadka.
 
lika49 said:
to ja poproszę o nazwisko aktora grającego Zoltana i pytam,czy pani Kulesza to tylko Abigail?i tak przy okazji ..przeżyłam szok,ponieważ eliksir Pełnia zamiast dodawać żywotności bezczelnie ją odbiera.Wot zagadka.
Zoltan-Paweł SzczesnyPani Kulesza podkładała również głos pod Carmen i pielęgniarkę.A Pełnia nie dodaje żywotności(od tego jest Dekokt Raffarda Białego)tylko zwiększa maksymalny próg punktów życia.
 
Top Bottom