Najlepsza piosenka z Soundtracku

+
Elaine Ettariel zdecydowanie. Te chórki są piękne. Elfie :) Żałowałem, że nie ma więcej tych chórków.Theme z Wyzimy Klasztoren też jest świetny (Zapomniałem tytułu, a płytki nie mam przy sobie)
 
Raider666 said:
Akurat najlepszy według mnie kawałek nie został umieszczony na płycie ze ścieżką dźwiękową - mus_bat_boss1 - niesamowicie buduje klimat, szkoda tylko że tak rzadko pojawia się w grze. Ciężej brzmiące kawałki powinny być nie tylko podczas walk z bossami.
Podpisuje się i w pełni popieram. Najlepszy kawałek w całej grze.
 
Mi najbardziej przypadły do gustu piosenki "Golem" i "Clash of the Stunts" których na oficjalnym soundtracku nie ma ;D. Z list ankietowej bezapelacyjnie wygrywa "Dusk of a nothern kingdom". Ten flet około 1:55, no cudo po prostu! I klimat!!!!
 
hmmm ja bym jeszcze dodał do ankiety piosenkę Believe, którą można usłyszeć w czasie trwania listy autorów. Naprawdę świetna ;D
 
Nie jestem fanem ciężkiego rocka, ale jeśli słyszę dobry kruszec to słucham na okrągło:) Mój faworyt to mus bat boss 1. No po prostu mistrzostwo:) Szkoda, że nie ma w soundtracku pełnej wersji i też szkoda, że chyba ze 3 razy w ciągu całej przygody z wiedźminem leciala:( Ewentualnie To Arms też jest świetna oraz Last battle, ale ją w grze słyszę na okrągło także już tak nie jarzy jak na początku:)
 
River of Life też bardzo fajna. Ale zagłosowałem na Evening in the Tavern, bo po przesłuchaniu całego soundtracku to jedyny utwór, który włączyłem jeszcze raz.PS EitT dopiero na jakimś 8 miejscu...
 
Leos Farewell. Kiedy odpaliłem sobie ten numer na słuchawkach po długiej przerwie od Wiedźmina, popłakałem się :) Magiczny utwór, bardzo piękny, po kilkukrotnym odsłuchaniu postanowiłem przeczytać sagę 2 raz :)
 
Ja wybrałem utwór pod tytułem ,, River of Life". Jest wspaniały i mam z nim bardzo wiele miłych skojarzeń ;).
 
Bardzo chętnie zagłosuję w ankiecie, tylko proszę powiedźcie mi, gdzie mogę znaleźć soundtrack z gry? Bo wiadomo, na płycie z grą nie ma, a na tej drugiej nie zauważyłem ::)
 
R0bert2611 said:
Bardzo chętnie zagłosuję w ankiecie, tylko proszę powiedźcie mi, gdzie mogę znaleźć soundtrack z gry? Bo wiadomo, na płycie z grą nie ma, a na tej drugiej nie zauważyłem ::)
W każdym wydaniu jest płyta (albo płyty, w przypadku EP) z takimi różnymi bajerami i tam właśnie jest soundtrack.
 
Dziękuję, ale mam jedno ALE. Dlaczego jak chcę otworzyć z materiałów dodatkowych opcję video to wyskakuje mi "file not found". I z tego działu nie mogę nic otworzyć. Czy to u mnie jakiś błąd lekko mówiąc spartaczono platynową kolekcję?
 
Top Bottom