Najlepsza piosenka z Soundtracku

+
Peaceful Moments ::) świetny utwór, bardzo klimatyczny, pierwszys jaki usłyszałem (z soundtracka :) )
 
R0bert2611 said:
Jaka to muzyka, co się chodzi po mieście w Wiedźminkołaj? Będę wdzięczny za odpowiedź :)
Jest to utwór pod tytułem ,,Dreamtower". ;) ( Tak mi się przynajmniej wydaje :p.)
 
Faramir said:
Faramir said:
Jaka to muzyka, co się chodzi po mieście w Wiedźminkołaj? Będę wdzięczny za odpowiedź :)
Jest to utwór pod tytułem ,,Dreamtower". ;) ( Tak mi się przynajmniej wydaje :p.)
A gdzie go mogę znaleźć, bo w ścieżce dżwiękowej z gry nie ma?
 
Achh... mi się marzyło, żeby muzykę do wiedźmina skomponował sam Moonsorrow, wszystkim by szczeny poopadały, są mistrzami. Szkoda, że to niemożliwe.. zobaczcie jak to mogłoby brzmiec: http://w422.wrzuta.pl/audio/3WV6dPg5etg/moonsorrow_-_01_-_tyven...
 
Moim zdaniem muzyka w Wiedźminie jest lepiej niż bardzo dobra. Mam nadzieję, że muzykę do kolejnej części będą tworzyć te same osoby.
 
Jest dobra, ale nie wiem czemu twórcy muzyki zarówno w filmie jak i w grze uparli sie na muzyke skrajnie folklorystyczną, z przewagami folkowych brzmien instrumentow. Dla mnie Wiedźmin to muzyka symfoniczna i epicka, która powala na kolana. Cóż każdy to odczuwa inaczej jak widac. Chociaz w grze i tak jest lepiej, bo w filmie grano jak dla jakiegoś programu o tybetańskich mnichah... (chociaż jeden utwór Ciechowskiego wymiatał - "nie pokonasz miłości")
 
Eee tam. Według mnie do Wiedźmina pasuje tylko jeden rodzaj muzyki: irlandzka. I teraz nie zaprzeczajcie, bo wiem, że się zgodzicie. Żadne tam Vadery, ani inne metale, tylko porządna muzyka irlandzka, która pasuje do wiedźmińskiego świata i nadaje specyficzny klimat. Niech no zarzucę takim filmikiem, ot co, chyba każdy zna: http://www.youtube.com/watch?v=-eEzK-6MSR0 i niech mi tera nikt nie mówi, ze ta muzyka tam nie pasuje.
 
Dongo said:
Eee tam. Według mnie do Wiedźmina pasuje tylko jeden rodzaj muzyki: irlandzka. I teraz nie zaprzeczajcie, bo wiem, że się zgodzicie. Żadne tam Vadery, ani inne metale, tylko porządna muzyka irlandzka, która pasuje do wiedźmińskiego świata i nadaje specyficzny klimat. Niech no zarzucę takim filmikiem, ot co, chyba każdy zna: http://www.youtube.com/watch?v=-eEzK-6MSR0 i niech mi tera nikt nie mówi, ze ta muzyka tam nie pasuje.
Szczerze powiedziawszy, spędziwszy 2 lata w IRL nasłuchałem się wystarczająco dużo muzyki irlandzkiej, żeby stwierdzić, że jest to muzyka określana u nas mianej folklorowej. Jest zbyt skoczna, nadawała by się tylko do kościanego pokera, bądź do etapów w karczmach, względnie części IV aktu.
 
Wilkwilk - IMO głupoty gadasz, właśnie świat wiedźmina nie jest ani epicki ani wzniosły, dlatego też moim zdaniem soundtrack się świetnie wpasowuje w klimat
 
Agloval said:
Wilkwilk - IMO głupoty gadasz, właśnie świat wiedźmina nie jest ani epicki ani wzniosły, dlatego też moim zdaniem soundtrack się świetnie wpasowuje w klimat
a to dlaczego? jest taki, jakim go stworzymy. saga o wiedźminie w swej całej prostocie była bardzo wzniosła oraz epicka, w moim przekonaniu
 
Ogólnie muzyka z TW jest świetna ale najbardziej przypadły mi do gustu utwory: - River of Life, - Last Battle.
 
Trudno wybrać, ale chyba zagłosuję na "The Princess Striga", jako drugą opcję wybieram "Peaceful Moments"
 
Top Bottom