Najlepsza piosenka z Soundtracku

+
Dusk of the nothern kingdom, Elaine Ettariel, Leo's Farewell - chyba najlepsze piosenki z soundtracku. Chociaż lubię też muzykę z karczmy "Evening in the tavern".
 
Zagłosowałem na The Dike, którą możemy usłyszeć za dnia na Podgrodziu. Aha i utwór Golem jest jednym z kilku, które usłyszymy walcząc z rycerzami Zakonu Płonącej Róży.
 
Moim zdaniem najlepszy utwór z soundtracku to "River of Life" oraz "Last Battle". Pierwsza nuta jest spokojna pełna harmonii i spokoju. Pozwala się odprężyć i poczuć to "coś". Drugi utwór zaś jest przeciwieństwem pierwszego. Jest dość szybki, niespokojny. Dzięki niemu walki są niesamowicie grywalne. ;)
 
Ja wybrałem The Dike. Doskonała melodia.A co do rodzaju muzyki, to powina byc to muzyka słowiańska. Akcja rozgrywa się w barwach mitilogii słowiańskiej, więc nie rozumiem czemu autorzy mieli by umieszczać muzykę irlandzką, skandynawską czy jaką kolwiek inną, Ktoś tu ma jakieś kompleksy??
 
To baaardzo trudny wybór, bo soundtrack do Wieśka jest fenomenalny. Wybrałem The Princess Striga, bo lubię melodie "opowiadające" historię, jeśli rozumiecie co mam na myśli.
 
Moim zdaniem super piosenką jest jak sie walczy pierwszy raz z Azarem Javedem, poza tym mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest katalog music bo nie moge znaleźć :(
 
"Belive" - to chyba najlepszy kawałek w całej grze. Możemy go usłyszeć na napisach końcowych ;)
 
W soundtracku nie ma jednego utworu, który odpala się podczas walki z niektórymi bossami (z Javedem i golemem na pewno). Proponuję dodać to do ankiety ;)
 
Mi bardzo podoba się ''Evening in the Tavern'', zagłosowałem na nią, gdyż ta muzyka z tawerny w Wiedźminie jest świetna. ;)
 
Returning to the Fortress. Za zakończenie. Ono sprawia że spadam z krzesła prosto na kolana.2. Leo's Farewell (pogrzeb Leo)3. Lesser of two Evils (trailer)4. Kingdom&Betrayal (walka z asasynem pod koniec)5. Main Menu Theme
 
Top Bottom