Najlepsze (i najgorsze) beczki

+
Najlepsze (i najgorsze) beczki

Nie znalazłam nigdzie takiego tematu, a zdarzyło mi się dzisiaj coś, co bardzo chciałam pokazać. Nie będę ukrywać, że dotychczas otwieranie beczek generowało dla mnie tylko fragmenty kart - znalazłam dwie srebrne i jedną złotą, którą był... Foltest. Beczek otworzyłam ze trzydzieści i postanowiłam, że dopóki nie uzbieram kolejnych dwudziestu, nic nie otworzę, poza jedną pożegnalną beczką. To w pewien sposób wyrównało dotychczasowe słabe wyniki otwierania, ale szkoda, że mogłam zachować tylko jedną kartę.
mcbobek Patrz!
Pożegnalna beczka zawierała...
Manekin, Avallac'ha i Krwawego Barona.


I serio, bardzo chciałam dodać obrazek, ale obrazek nie chciał być dodany. :/
 
Uciułałem na za dobrą beczkę - 3 legendarne. Wybrałbym driadę ze względu na grafikę, ale wziąłem smoka.
 
Z tego co zauważyłem, nie ma co się podniecać, że 3 legendy czy 3 epicki, system jest taki, że ostatnie 3 karty są tej samej klasy.Ma to sens,bo jakbym miał do wyboru legende i 3 casuale to wybór jest prosty :p Poprawcie mnie jeśli się mylę
 
lazaruss90 Jest dokładnie tak jak mówisz. Natomiast z pośród 4 losowych kart mogą się trafić też rzadsze. Legendarnej co prawda jeszcze nie uświadczyłem, ale raz już miałem kartę epicką (wraz z kartą rzadką i dwoma kartami zwykłymi).
 
To chyba najlepsza jak na razie beczka na jaką trafiłem.



Mam sporego pecha, bo otworzyłem już kilkadziesiąt i na ogół trafiają się powtórki tego co już mam, a wśród ostatnich trzech do wyboru zwykle mam przeciętniaki.
 
Rozbijam bank mili państwo. Poniżej cztery losowe karty jakie mi się dziś trafiły: lepiej_nie_bedzie_2.png
Najśmieszniejsze, że i Tris i baba wodna były na mojej liście must have :) Do wyboru jako piątą kartę miałem kartę rzadką z której wybrałem Wiwerne bo jako jedynej nie miałem jeszcze w 3 sztukach.
 
Obecność Eredina ułatwiła wybór, ale jeszcze mi się nie zdarzyło tak długo gapić w ekran i nie wiedzieć, co wybrać... karty1.png.jpg
 
Last edited:
Jak na razie mam 41lvl czyli otworzyłem +/- 40 beczek i trafiłem 4 legendy a epików nie liczyłem (pewnie dlatego tak dużo bo gram na xboxie gdzie nie ma opcji kupowania beczek za kase - można tylko za wyfarmionego golda) ale najciekawsza jest zdecydowanie ta ostatnia w której trafiłem i legendę i epika
 
Jest legendą bo w jej prawym dolnym rogu jest złoty kwadrat (złoty - legenda fioletowy - epik niebieski - rzadka szary - zwykła) i mogę ją zniszczyć za 200 fragmentów kart czyli za tyle za ile np Yennefer - legendę
 
speedor123;n6948530 said:
Jest legendą bo w jej prawym dolnym rogu jest złoty kwadrat (złoty - legenda fioletowy - epik niebieski - rzadka szary - zwykła) i mogę ją zniszczyć za 200 fragmentów kart czyli za tyle za ile np Yennefer - legendę

Widzę złoty kwadrat u Ciebie i mnie to zastanawia bo u mnie ma niebieski (co widać na moim wcześniejszym wpisie w tym temacie) i w grze interpretowana przez filtry jest jako rzadka. Również na stronie gwentdb.com jest to karta rzadka z niebieskim oznaczeniem rzadkości. Mógłbyś wrzucić zrzut ekranu ze swojej kolekcji? Jestem Ciekaw jak tam jest pokazywana. To na pewno jest jakiś błąd.
 
Top Bottom