Najlepsze (i najgorsze) beczki

+
Nowa beczka po przerwie od grania :). Wybrałam Yennefer, i dobrze się złożyło, ponieważ chciałam uzyskać jej kartę do swojej kolecji, ale z drugiej strony żal było mi wydawać 800 fragmentów skoro używać jej raczej nie będę :).
 
Taka tam beczułka ;)

 
No Title

Bez tytułu.jpg Druga beczka, zaczynam grać i wpadła legenda + epik ;)
 

Attachments

  • photo80100.jpg
    photo80100.jpg
    138.9 KB · Views: 42
Gram od wczoraj i na 9 beczek tylko ta dała mi złotą kartę; Igni bardzo zmieniło balans rozgrywki. Do wyboru miałem jeszcze Klucznika i Lugosa Szalonego.
PS: Zapytam jeszcze; gdzie obejrzeć karty typu Poroniec i Władca Undvik, bo podobnie jak zwierzaki Yen nie występują one w talii?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/20f745c8388d691c

 
Last edited:
Ugrassal;n7003590 said:
PS: Zapytam jeszcze; gdzie obejrzeć karty typu Poroniec i Władca Undvik, bo podobnie jak zwierzaki Yen nie występują one w talii?


Jak wejdziesz w szczegóły karty przywołującej (np. Yen) to m.in. zobaczysz jak wygląda karta (i jakie ma zdolności) która jest przywoływana.
 
Witam. W dziesiątej beczce miałem do wyboru Yen, Dijkstrę i Iorvetha. Wziąłem Yen mimo, że to dość trudna karta.
 
Legend mi już trochę wypadło, w tym dobre i bardzo dobre, użyteczne do moich talii i mniej, ale tutaj chyba największy dylemat miałem
2BjtjxZ.jpg
 
No Title

Na ragh nar roog polowałem już od dłuższego czasu, ale dwie legendy w jednej beczce? Nigdy mnie to nie spotkało :D
 

Attachments

  • photo94420.jpg
    photo94420.jpg
    104.8 KB · Views: 40
Uncy I na dodatek jeszcze dodatkowa karta rzadka. Rzeczywiście ładna beczułka. Mi się kiedyś również trafiły 2 karty legendarne, ale wówczas jako dodatkowe dostałem 3 zwykłe karty.
 
No Title

Moja kolekcja Scoia'tel jest była bardzo uboga, już jest lepiej, pierwszy raz miałem epicka i legendę w jednej i do tego 2 rzadkie bo czemu nie :)
 

Attachments

  • photo94940.jpg
    photo94940.jpg
    108.2 KB · Views: 41
Top Bottom