Najlepsze (i najgorsze) beczki

+
Pierwszy raz chyba zdarzyło mi się dostać 2 legendy w jednej beczce. Chociaż patrząc na fakt, że wcześniej w kilkudziesięciu beczkach nie było ani jednej legendy to mogę śmiało powiedzieć- a co, należało mi się! :D
legendy.jpg
 
No Title

Dwie legendy jednego dnia. W pierwszym przypadku wybrałem Klucznika ale w 2 to już chybił trafił i padło na Regisa bo najczęściej widziałem go u przeciwników.
 

Attachments

  • photo100100.jpg
    photo100100.jpg
    110.7 KB · Views: 50
  • photo100110.jpg
    photo100110.jpg
    112.6 KB · Views: 48
Otworzyłem ponad 30 beczek i nie było szału, ale parę fajnych kart wypadło :)






Nawet dodatkowy cysorz się trafił :D


 
37 beczek, 4 legendy, w tym 3 miałem, a czwarta to Dijkstra. Ale za to kilka fajnych epików się trafiło no i fragmentów będzie sporo, nie ma tragedii.
 
HuntMocy , zrobiłam opening 42 beczek i też bez szału. Miałam prawie identyczny wybór co Ty, czyli Sukkuba I Schirru w jednej beczce, wybrałam Schirru :). Oprócz niego z legendarek wypadły: Draug, Filippa i Saskia, którą już miałam w kolekcji. Niestety żadnej złotej z Nilfgaardu nie trafiłam, epiki też niespecjalne :(. Póki czegoś nie stworzę za fragmenty, to raczej nie mam jak grać NIlfgaardem.
 
U mnie na szczeście troszkę lepiej z Nilfgaardem. Wpadł między innymi Letho i Cahir. Ale openinng zdominowały u mnie dwie karty niestety: na 77 beczek 7 razy Stennis w podstawowych 4 kartach i... 5xBomba Dwimerytowa premium (plus ze cztery zwykłe).
 
Dariusz77;n7686120 said:
5xBomba Dwimerytowa premium (plus ze cztery zwykłe).
O, mnie też kilka razy bomba wypadła, troll chyba przewiduje, jaka meta się szykuje ;)
 
Mnie też sporo kart premium wpadło, m. in. bomba dwimerytowa, piorun Alzura i dwa razy jaskółka. Nie było to jednak nic czego bym nie miał w zwykłej wersji.
 
Ja byłem przezorny i zrobiłem opening przed Nilfgardeem co dało Kejrana Avallach i Carathira + kilka innych przydatnych ale mniej wartościowych kart, teraz tylko dokupić Imleritha, Klucznika, Nithrala i można grac na wypasie, sprawdzać swój pomysł.

Zrobiłem przed nilfgardem bo nie jestem fanem premium kart, jest ich teraz zalew to mniejsza szans ze coś sensownego bym trafił.
 
Twilightus;n7686460 said:
Ja byłem przezorny i zrobiłem opening przed Nilfgardeem co dało Kejrana Avallach i Carathira + kilka innych przydatnych ale mniej wartościowych kart, teraz tylko dokupić Imleritha, Klucznika, Nithrala i można grac na wypasie, sprawdzać swój pomysł.

Zrobiłem przed nilfgardem bo nie jestem fanem premium kart, jest ich teraz zalew to mniejsza szans ze coś sensownego bym trafił.

Większość z premium kart trafiłem w tych czterech podstawowych. W sumie z premium kart to dostałem 5x bombe, 3x jaskółkę i 3x piorun alzura :D Zarówno bomba jak i piorun wyglądają nieziemsko :D
 
Last edited:
Piorun rzeczywiście wymiana. Ładne jest też Rozdarcie, za to w przypadku kart pogody (trafiłem Brzask i Deszcz) prawie nie widać różnicy do wersji zwykłej.
 
Witam, zmontowałem wczoraj (udany!) opening 24 beczek Nilfgaardu (z żarcikami). W tle znakomity zespół "Żywiołak" :)
Miłego dnia :)

[video=youtube;T0b-BXsiio0]https://www.youtube.com/watch?v=T0b-BXsiio0[/video]
 
Last edited:
No Title

Dostałem w prezencie figurkę Triss z Dark Horse, i taką beczuszkę mi wyczarowała:
Wybrałem Króla Żebraków zamiast Kejrana i Morkvarga, bo chcę zrobić swój własny deck północy i Franciszek Bedlam mi się przyda. Czuję, że wyczerpałem limit szczęścia na ten rok :D
 

Attachments

  • photo113390.jpg
    photo113390.jpg
    460.2 KB · Views: 47

Guest 3974940

Guest
Teraz jestem już mądrzejszy i widzę, że miałem wejście smoka na początek. W pierwszych pięciu-sześciu beczkach znalazłem 3 złote z czego jedną legendarną (Yen z piorunami, Skellena i Ciri Szarża). I wtedy wydawało mi się, że to normalne. :D Ale i tak największy ból... głowy miałem przy wyborze między Keira/Uzdrowienie/Zdrada.
Za to dzisiaj wpadł Lodowy Olbrzym i Zabójstwo.
 

Guest 3974940

Guest
Niby nic wielkiego, ale lepsza jeszcze mi się nie trafiła. Pani Eithne w wersji premium i pod tym względem to był dobry dzień - dwie beczki i dwóch premium liderów (wcześniej Calveit).
beczka.jpg
 
Top Bottom