Najlepsze (i najgorsze) beczki

+
Pierwszy post :)
Ja dzisiaj dostałem z beczki Sukkuba w pierwszych czterech kartach :D Mam dopiero ósmy poziom i jak czytam posty na górze to widzę, że już mi niektórzy zazdroszczą :p

Zdjęcia nie będzie, bo gram na ps4 i raczej nubem technologicznym jestem :(
 
battleforce73;n9091020 said:
Zdjęcia nie będzie, bo gram na ps4 i raczej nubem technologicznym jestem :(

Screenshot robisz przyciskiem 'share'. Potem możesz go opublikować w sieci np. na facebooku, ale możesz też wrzucić pendrive'a i skopiować. Wchodzisz do biblioteki, zaznaczasz odpowiedni screen i reszta robi się w zasadzie sama.
 

Guest 3974940

Guest
No Title

"Rekord" z marca wyrównany
 

Attachments

  • photo157720.jpg
    photo157720.jpg
    2.8 KB · Views: 46
Last edited by a moderator:
Mi już praktycznie ani srebrne, ani złote nie wypadają. Wcześniej chociaż raz na tydzień był gold, teraz 0.
Nigdy też nie wypadła mi złota premium.
 
No Title

Ja tam gram trzeci dzień, wbiłem 14 lvl, 1 wygrana do 13 rangi, ze 4 epickie mi może z beczek wyskoczyły, karty za wygrane rundy nie widziałem, a tu dziś taka niespodzianka. Co prawda gram tylko Skellige, więc z jednej póki co nie skorzystam, ale miło się dowiedzieć, że jednak wypadają te legendy.
 

Attachments

  • photo163571.jpg
    photo163571.jpg
    55.3 KB · Views: 33
Akawashi2;n9267311 said:
Ja tam gram trzeci dzień, wbiłem 14 lvl, 1 wygrana do 13 rangi, ze 4 epickie mi może z beczek wyskoczyły, karty za wygrane rundy nie widziałem, a tu dziś taka niespodzianka. Co prawda gram tylko Skellige, więc z jednej póki co nie skorzystam, ale miło się dowiedzieć, że jednak wypadają te legendy.

Kurde, aż 2 złote z jednej? To nawet ja tak nie miałem, gratulacje.
 
5ander5;n9267491 said:
Kurde, aż 2 złote z jednej? To nawet ja tak nie miałem, gratulacje.

Już jakiś gościu miał 3 goldy z jednej, więc wszystko jest możliwe. (nawet 5?)
 
No Title

Heh, w końcu dziś się los do mnie uśmiechnął.

PS: Dlaczego obrazek się pomniejsza, mimo tego że powinien być duży?
 

Attachments

  • photo163671.jpg
    photo163671.jpg
    11.9 KB · Views: 38
Po chwalebnym podbiciu areny z wynikiem 8/3 udało się wygrać ciekawe nagrody oraz beczkę, a w niej... Premium Avallac'h Sage x)
 
No Title

A co powiecie na beczkę, gdzie jest tylko jeden brąz? :)
 

Attachments

  • photo208291.jpg
    photo208291.jpg
    35.4 KB · Views: 36
Last edited:
Top Bottom