Najlepszy cRPG wszechczasów

+
Czy to sprawiedliwe, by na forum wiedźmińskim urządzać takie głosowanie? w tej chwil Wiesiek ma ponad 50% przewagi... ]:-> Ja sam głosowałem na Wiedźmina, bo jest grą dla mnie idealną, lecz zawsze będę ciepło wspominał Gothica II...
 
przed wiedźminem saga gothic była dla mnie najlepszym RPG, lecz ta wiedźmińska grafa,klimat no i oczywiście nocna wizima........ po prostu Wiedźmin jest the best
 
Może w ankiecie jej nie ma, ale za to jest jej starszy brat, Final Fantasy X, jedna z pierwszych gier na PS2, bodajże i pierwsze styknięcię się z tą popularną serią. Grałem grałem, aż się popłakałem :) Jakoś ona zapadła mi najbardziej w pamięci, ale temat wskazuje, na to że mówię nie na temat :] A właśnie cRPG, widzę w temacie to czy przypadkiem FFVII nie powinien być usunięty? W tych skrótach się nie orientuję więc wybaczcie :)
 

jiti

Forum veteran
Adam said:
Może w ankiecie jej nie ma, ale za to jest jej starszy brat, Final Fantasy X, jedna z pierwszych gier na PS2, bodajże i pierwsze styknięcię się z tą popularną serią. Grałem grałem, aż się popłakałem :) Jakoś ona zapadła mi najbardziej w pamięci, ale temat wskazuje, na to że mówię nie na temat :] A właśnie cRPG, widzę w temacie to czy przypadkiem FFVII nie powinien być usunięty? W tych skrótach się nie orientuję więc wybaczcie :)
FF VII był wydany na PC jeśli o to Ci chodziło.
 
Co do Wiedzmina w tej sondzie, to oczywistym jest, ze ludzie glosuja teraz na niego pod wplywem chwili. Dlatego tez warto patrzec na wyniki pomijajac ilosc glosow Wiedzmina ;)Dziwi mnie troche, ze nikt do tej pory nie wspomnial nawet o Jade Empire. Ostatnio przeszedlem te gre i musze stwierdzic, ze jest naprawde swietna. Zwlaszcza fabule ma niesamowita, a i za crpg roku zostala chyba uznana swego czasu :)
 
gothici i wiedzmin. odkad pare lat temu zaczelam przygode z seria gothicow, nie bylo dla mnie lepszych gier. teraz doszedl wiedzmin. probowalam grac w inne, ale gothici zawladnely mna calkowicie. wiedzmin jest zaraz po nich. fallout nie przypadl mi do gustu, tes-y sa moze niezle, ale to wieczne bieganie do kupcow b. mnie wkurzalo. nie mowiac o tym, ze w morrwind szukalam trzy dni jednej lokalizacji, aby fabula ruszyla. moja furia siegnela wowczas zenitu i wszelkie morrowindy i obliviony maja zakaz wstepu na moj komputer. a, jest jeszcze fable. od pol roku nie mam serca, zeby to dokonczyc. zreszta, dla mnie bardziej to przypomina przygodowke niz rpg.tak wiec niech zyja gothici( wkrotce ma wyjsc dodatek do 3 i robia czwarta czesc gothica, genesis, ma sie rozgrywac przed kolonia, mam nadzieje, ze za 2-3 lata wyjdzie) i wiedzmin. oby wiedzmin2 powstal.
 
Prawda, Wiedźmin i Gothic królują nad innymi cRPG. Ta fabuła, dialogi, główni bohaterzy, ten brudny klimat... (choć Gothic 3 IMO był zbyt kolorowy i bajkowy...) :)
 
Genesis said:
Genesis said:
robia czwarta czesc gothica, genesis
To na moją cześć ;]
To pewnie znowu taki niewypał jak z trójką będzie :D :beer:. A co do cRPG wszech czasów to jak dla mnie Gothic 2, od tego się jakoś wszystko zaczęło. Od tej gry zaczęła się moje namiętność do RPG, jeszcze pamiętam jak z kolegą prześcigaliśmy się kto z wyższym poziomem pójdzie do Górniczej Doliny. Jakoś fajnie tam się walczyło, ahhh... te piętnastominutowe pojedynki z masami orków, to były czasy. :)
 
Mi RPG od "jedyni" się zaczęły podobać. Ach, ten pierwszy pojedynek z orkiem... I golemy pod wieżą Xardasa...
 
Gothic sam w sobie był dobry. I i II mistrzostwo. Początkowy etap, mówię, sobie krwiopijce zaciukam, a było odwrotnie :p Walka też nie była zła jak na tamte czasy, grafika i muzyka znośna. Szkoda III bo gdyby nie bugi i bezsensowne wyżynania miast to gra byłaby przynajmniej dobra. P.S Coś czuję, że nowy Fallout będzie nie wypałem... ale wypadałoby kupić
 
Top Bottom