Najnowsze oceny Wiedźmina!

+
Witam Gracze.!!Ja osobiście kupiłem grę w dzień premiery ale niestety zacząłem grac dopiero wczoraj bo nie miałem dostępu do kompa.Ale po tych pierwszy kilku godzinach mówię że gra jest BOSKA!!Zasługuję na najwyższą ocenę.Fabuła , teksty i oprawa graficzna wciągają .Nie mogłem oderwać się od kompa.Nie chciałem nawet ale matka mnie wygoniła.Ach ci dorośli .:):)P :eek:
 
Faktycznie, jest czego gratulować :) Mnie osobiści ciekawi jeszcze ilość sprzedanych egzemplarzy, chociaż to pewnie długo będzie tajemnicą handlową...a szkoda, bo to najlepszy wyznacznik popularności.Re: up - strasznie krzyczysz :-\
 
gratulacje sie cdp red należą :)gierka jakich mało :)a największy sukces jaki osiągnęliście, to fakt, że przekonaliście do siebie polskich fanów :)czasami nerw mnie brał, że Anglik lepiej oceniał Earth'a 2160, czy Two Worlds niż Polak (co prawda oba nie zdobyły tak dużej sławy w skali światowej, ale fakt że na zachodzie były bardziej rozchwytywane niż w Polsce świadczy sam za siebie :p) :)Wiedźmin natomiast jest uwielbiany przez wszystkich, nawet przez Polaków :ppozdrawiam i na dalsze efekty Waszej wyśmienitej pracy czekam :D
 
Podobno w dniu premiery sprzedało się około 30 000 (słownie: trzydzieści tysięcy) egzemplarzy gry. (w jakiejś gazecie pisało, niepamiętam której, tyle teraz się tego narobiło :D )
 
krakers said:
Podobno w dniu premiery sprzedało się około 30 000 (słownie: trzydzieści tysięcy) egzemplarzy gry. (w jakiejś gazecie pisało, niepamiętam której, tyle teraz się tego narobiło :D )
Ale tylko w Polsce czy na całym świecie? Bo przez pierwsze trzy dni w Polsce sprzedali 35 tys egzemplarzy. Nieźle, jeśli porównać choćby do Herosów 5 - 12 tys ;).
 
jaszczur10 said:
jaszczur10 said:
Podobno w dniu premiery sprzedało się około 30 000 (słownie: trzydzieści tysięcy) egzemplarzy gry. (w jakiejś gazecie pisało, niepamiętam której, tyle teraz się tego narobiło :D )
Ale tylko w Polsce czy na całym świecie? Bo przez pierwsze trzy dni w Polsce sprzedali 35 tys egzemplarzy. Nieźle, jeśli porównać choćby do Herosów 5 - 12 tys ;).
niedawno chyba gram podawało, że przez 3 dni poszlo 35 000 egzemplaży, dawałem gdzieś link
 
A za momencik o Wiedźminie będą mówić w programie TVP1 'Kawa czy Herbata'. Gratulacje. Naprawdę w Polsce to jest sukces bez precedensu.
 
A od was CD Project należy mi sie 20zł :p udało mi sie namówić jednego z moich kumpli na kupno oryginała ;). On jeszcze 2 dni temu mówił ze na 100% będzie ściągał wiedźmina z neta. A dziś mi mówi że kupi... normalnie szok 8)
 
Wczoraj kupiłem, zainstalowałem około północy tak, żeby zobaczyć jak wygląda. W planach miałem jakąś godzinkę przed monitorem, co niestety okazało się moją porażką :eek: siedziałem do 8 rano. Wciąga na maxa. Gratulacje czerwoni :)
 
Szudrun said:
Zaczynając od tego, że wchodząc do Empiku szykowałem się na wydatek rzędu 200 zł. Podszedłem do półki z grami i patrząc na cenę zastanawiałem się, czy to może jakaś uboższa wersja... Także naprawdę gratulacje, za "wyczucie cenowe". Myślę, że suma ok 80 zł jest jak na polskie warunki przystępna. Skoro gra świetnie sprzedaje się na rynkach zachodnich, to tam walnijcie cenę, żeby sobie "odbić" :p
wiesz, 50 euro lub 65 za wersje kolekcjonerska to wcale malo nie jest. W niemczech niestety polityka cenowa nie byla taka jaka w PL. Przypuszczam, ze gdyby gra byla o te 15 euro tansza to sprzedaz poszlaby w gore nawet pomimo takich a nie innch ocen w niemieckich serwisach.
 
Przeglądając różne zagraniczne i polskie fora muszę powiedzieć, że naprawdę udało wam się. Naprawdę zdobyliście rzeszę wiernych fanów którzy stoją za grą murem i dla wielu jest to najlepszy RPG. Najbardziej rozbawił mnie topic na forum Bioware i gry NWN2. Ktoś tam napisał że był wielkim fanem serii NWN i wogóle nie uznawał innych rpg. Dopóki nie zagrał w Witchera. Powiedzał, że jak nisko musiały spaść jego oczekiwania względem RPG, skoro uważał Mask of Betrayar za najlepszy RPG.
 
Gamespot przyczepil sie jedynie do kiepskich dialogow i dubbingu...Czyzby bylo naprawde az tak kiepsko?Aha, i cos tam z systemem walki.
 
Top Bottom