Najnowsze oceny Wiedźmina!

+
Gamestop.com jest chyba jednym z najpopularniejszych serwisow o grach(rowniez sklepem) ktor sie reklamuje w TV(bardzo widoczny dla widzow adult swim) - mowa o USA. Bardzo milym zaskoczeniem(bo tutaj w stanach o Wiedzminie nikt[procz zacieklych fanow-maniakow] nie slyszal) byla lista TOPSellerow na tejze stronie:
http://www.gamestop.com/default.asp?sect=1311
 
Wlasnie przegladalem oceny na Onecie. Tam gracze dali 6.8 a recenzent 9.5. To chyba moja ostatnia wizyta w dziale "Gry" na tym portalu. Mierzi mnie mysl ze korzysta z niego tyle ludzi ktorzy - moim prywatnym zdaniem - krzywdza ta gre tak niskimi ocenami.......
 
Bo tam działa logika: gra mi sie podoba = 10; nie grałem, nie mogę grać, nie podoba mi się = 1. Do tego jak mają PC-ta dają grą konsolowym 1 i vice versa. Taka trolownia zakompleksionych dzieci. Miarodajne są tylko oceny zarejestrowanych użytkowników, którzy potrafią uzasadnić swoją ocenę.
 
Świetną wiadomość jest także wielka popularność gry w systemach sprzedaży internetowej tzn. pay2download!5. Miejsce - Direct 2 Drive
1. Miejsce - Metaboli
 
Jeszcze nie mam [move]Wiedzmina[/move] ale czytam i oglądałem filmiki no i czytałem odpowiedzi na forum i gdy bym oceniał w skali 0/10 dałbym 20.
 
Niech robia jak najszybciej ten targecik. A pozniej usiada i raz, dwa napisza scenariusz do Wiedzmaka 2.
 
Ale mam nadzieje ze pracują jescze nad jakąś gra juz teraz , przed wiedzminem 2 bochce zobaczyc czy ta gra to jednorazowe dziecko m,ilosci czy tez poczatek powstawania nowego licacego sie na swiecie tworcy gier
 
Wiedźmin jest wszędzie :p Właśnie oglądam Szymona Majewskiego, zaczyna on prezentować jakaś swoją grę, po czym stwierdza, że będzie ona bardziej rozchwytywana niż TEN KULTOWY WIEDŹMIN :)
 
a co sie stało z gamespy i gametrailers, czemu jeszcze nie mają recenzji? Każdy hit zrobili w dniu premiery prawie a wieśka ani widu ani słychu.
 
Wallace said:
Wiedźmin jest wszędzie :p Właśnie oglądam Szymona Majewskiego, zaczyna on prezentować jakaś swoją grę, po czym stwierdza, że będzie ona bardziej rozchwytywana niż TEN KULTOWY WIEDŹMIN :)
Też to widziałem :p nieźle tam nawijał o Wieśku ,tak po Majewskiemu ale spoko :)
 
Mass Effect równiez dostał 8.5 na gamepsot ... :)Szkoda że na GS zabrakło video review ... off top, Wiedźmin zmusił mnie do zmiany kompa ... ( w moim przypadku 2 lata czekania z wypiekami na twarzy :])Tak więc dwa rdzenie grzeja sie pod biurkeim, na biurku kurzy sie opakowanie Wiedxmina z Pre orderu a ja nadal nie moge weń zagrać bo kupiłem zestaw bez karty graficznej :] (czekam az 8800 gt zejda z ceny, i wyglada na to ze poczekam do nowego roku)... to się nazywa siła woli :p :p :p
 
Czekasz na znizke ceny 8800GT? Kurde...przeciez ta karta (jak na swoja moc) jest o wiele za tania!Co do Video Review na Gamespocie? Ja jestem troche bardziej zaciekawiony, czemu nie dali Editor's Choice...Przeciez cRPG powoli umiera i taki Wiedzmin to cos swietnego z tego powodu (i nie tylko)! I nie mowcie mi ze "nie prawda ze cRPG umiera!" bo tak naprawde to ciagle wychodza tylko dodatki do tych samych gier, albo ich nastepne czesci xP (nic nowego)
 
Top Bottom